люблю_тортики• 06 июня 2024
Хто замовляв вентилятор на аккумуляторі з аліка?
Дайте посилання пліз, що вам сподобалися? як довго вони на заряді працюють?
БоВжеВільна• 06 июня 2024
Я ось такий карманний замовляла, заряджається від usb, виглядає досить достойно. Але скільки тримає не підкажу, бо то брала мамі
Мені щойно трапився цей чудовий товар на AliExpress. Погляньте! грн.383.05 51% Off | New Mini Portable Fan Portable Rechargeable Bladeless Turbo Ultra Quiet Student Hand Held Fan Outdoor Sports Travel