Все буде Україна• 06 июня 2024
Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого
Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.
Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.
І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.
Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.
З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?
Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
А тепер що, дружбі кінець?
Мейк-ап форева• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
За що? За те, що дідусь сидів під парканом і підслуховував розмови підлітків?
Это вы между строк прочитали?
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Это вы между строк прочитали?
Так, я вмію
Дядьку скучно жити, підслуховує. Потім роздачі влаштовує.
Мейк-ап форева• 06 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
а скількі років вашим батькам? вам було би приємно, якби їх називали ’старе’, ’оно’?
це жах який ейджизм в нашому суспільстві, якщо людина досягла певного віку, то до неї зневажливе ставлення.
Удалено администрацией...
Мейк-ап форева• 07 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
А ще він стане наркоманом, простітуткой і неодмінно сяде в тюрьму, і я з ним ще поплачу з ним.
С таким ’воспитанием’ даже не удивлюсь )
Щедрик ведрик• 07 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Видите ли , воспитывать детей ( поучать ) - это парафия родителей . Ну , еще ( с натяжкой ) учителей . Но никак не друзей и знакомых родителей . А этот ’друг’ ухитрился еще и автора с мужем повоспитывать . Какая-то неадекватная реакция у друга .
Отож. А якщо навіть сторонні люди постійно роблять зауваження дитині, то відітє лі, батьки зі своєю парафією не справляються.
Щедрик ведрик• 07 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Давайте по чесному. Я описала ситуацію конкретно .
Ви не знаєте ні нас ни дитину ні напівтонів.
Все дитинство він був ’ зручною дитиною’
Можливо десь в збиток собі. Зараз починається підлітковий вік і він потроху виборює своє місце в житті.
В мене ж не єдиний друг. Багато інших друзів , колег з якими ми спілкуємось, дружимо.
І в цілому дитина досить не погана.
Не мальчік колокольчік.
Але досить не погпна
І в цілому дитина досить не погана.
Не мальчік колокольчік.
Але досить не погпна
Якщо по-чесному, то ми і друга вашого не знаємо. Вірніше знаємо з ваших слів. Але ж йому і ярлики навішали, і діагнозів наставили, і з орієнтацією визначилися. А ви нічого в його захист крім черешень і шашликів не написали. Може, й не друг він вам і не був ніколи. Користь від нього мали і називали це дружбою? А це якраз вас характеризує, ні?
Щедрик ведрик• 07 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну ж вже мої проблеми? Вірно?
А в старпості чиї?
Щедрик ведрик• 07 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Так, я вмію
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Своїх шкодуйте, ми знаєм хто ви і що ви, добре, що у бані і розумію хто ви, ви своїз пошкодуйте
Удалено администрацией...
Трохи злякана• 07 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Так это правило в обе стороны работает. По вашей логике, сына автора тоже можно оскорблять, обзывать пидором, чмырить, не слушать, смеяться над ним.
А, ой, или только бубусечкино уважение надо заслужить? А бубусечку в жопку целовать всем окружающим?
вы детоненавистница.
а я нормальная. не пишите такие гнустности мне.
Щедрик ведрик• 07 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Напланетянка• 07 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Чесно? Взагалі повз вуха.
У кожного своя больна тема для тось тось про курс долара хтось про Зеленського, цей про молодьож.
Ось в цьому і проблема: ви особливо не слухали і не реагували, а син приймав це на всій рахунок. Мені здається, що ця ситуація допомогла вам трохи більше дізнатися про наболіле вашої дитини. Ми, буває, не сприймаємо дітей як особистості, які так само, як дорослі мають почуття.
Вибачатися синові перед вашим другом нема за що. Йому особисто хлопець нічого не казав, навпаки ввічливо мовчав, коли його по суті ображали. Вам, я вважаю, теж не було за що вибачатися, але то вже ваша справа. Чи підтримувати далі стосунки з такою людиною - теж ваша справа.
Напланетянка• 07 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А хлопця ображали, коли при ньому розказували про погану молодь. Але ж це не рахується, так?
Напланетянка• 07 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ви з тих, хто за коротку спідницю називає дівчину проституткою
Щедрик ведрик• 07 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
из_под_тишка• 07 июня 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А и то правда. Надо всех оскорблять, причём даже не за глаза, а прямо в лицо! Это же так умно! А извиняются только лохи и лицемеры.
Когда так хотелось пукнуть под каждым постом, что даже в смысл не вникаешь
Единая страна!• 07 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Тобто, ви нормально ставитесь, коли до вашої дитини у школі вчитель буде звертатися: ти тупоролий дов .ой, або лікар до впшої дитини буде казати: шизоїд мікроцефальний, відрий пащу?
Так он же за спиной обсуждал, а вы предлагаете нарушение обязанностей и оскорбления
И не говорите, что не обсуждали коллегу, учительницу, свекровь в жизни )
Ответ дляШлях до зірок
Глядя на ооочень многих современных подростков, я могу сделать лишь вывод, что у них отсутствует уважение и они не чувствуют границ дозволенного. Вашего сына, автор, это тоже касается. Ни уважения, ни границ он в свои 12 лет не знает.
а у чела которому больше пол века есть границы? с какой радости он воспитывает 12ти летку во первых , а во вторых молодеж адекватнее совков, и не обсирают целое поколение