Все буде Україна• 06 июня 2024
Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого
Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.
Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.
І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.
Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.
З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?
Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
А тепер що, дружбі кінець?
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А знакомый в 57 знает? Не надо поучать чужих детей тогда и пид@@ом не будешь
Будешь
У некоторых можно стать даже когда не дал закурить
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Он пидор, а сыночек молодец) прям няша
Не общайтесь с прибором, делов то
Хлопець не йому сказав. Не треба підслуховувати чужі розмови.
Хлопець сказав, як відчуває.
Ви впевнені, що вас ніхто по за очі не називає образливо?
Хлопець сказав, як відчуває.
Синиця у спідниці• 06 июня 2024
Не знаю як там у вас складуться далі відносини з другом, але я би не заставляла сина вибачатися. Кажу як мама доньки-підлітка. Повчання моєї дитини такими токсіками присікаю одразу, бо бачу як це бісить мою дитину. Всі претензії щодо моїх дітей - тільки мені особисто.
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А я считаю извиниться должен
У меня была подобная ситуация и матюкнулись на меня
На нього ніхто не матюкався. Дядько підслухав чужу розмову
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Если бы при мне такой друг рассказал, что молодёжь никудышняя, я бы сама его пидаром назвала. Что за манера у старшего поколения унижать молодых и считают, что это нормально.
Во все времена часть старшего поколения считает младших никудышними)))
Нынешняя молодежь привыкла к роскоши, она отличается дурными манерами, презирает авторитеты, не уважает старших, дети спорят со взрослыми, жадно глотают пищу, изводят учителей.
Сократ.
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Дружини немає, діти вже дорослі.
Але ми дружили багато років.
То нехай повчає своїх онуків)))
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Так це ще мерзенніше, обговорювати позаочі.
Ви ж ніколи в житті ні за кого не розмовляли без його присутності? І подібні розмови одразу переривали?
Мэри Попкинс• 06 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
То нехай повчає своїх онуків)))
Внуков неинтересно . За внуков дети могут в табло дать или обозвать в лицо похлеще , чем сын автора заглаза .
Vitamina1407• 06 июня 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ні, неприємно спілкуватись з такою людиною, як той друг. Яке він має право повчати чужу дитину?
Є така тошнотна категорія людей, яким до всього є діло.
Навіщо спілкуватися та запрошувати додому особу яка прибацана?
Якісь негативні мотиви цього у автора є.
Мэри Попкинс• 06 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
О да , такие люди еще и утверждают , что ни разу в жизни не соврали )))
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
розмовляла, але це мерзенно і я це визнаю
І пішли вибачилися перед усіма?
Напланетянка• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну я раніше ніколИ прям не розпитувала сина.
А тут вже довелось побалакати.
Так, той друг любить. Розказувати що молодьож уже не та, не поважають дорослих. Він це казав не особисто сину, але оскільки такого віку тільки син, він все сприймав на себе. І це постійно.
В силу свого віку син не вступає в дискусії типу поважати потрібно всіх, не тільки дорослих.
І для нього вже образ цього друга склався як нудного що вічно вчить як жити, що просить поваги до себе, при цьому не поважає інших.
А тут вже довелось побалакати.
А як ви реагували на ці розмови про погану молодь?
Трактор Віка• 06 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Глядя на ооочень многих современных подростков, я могу сделать лишь вывод, что у них отсутствует уважение и они не чувствуют границ дозволенного. Вашего сына, автор, это тоже касается. Ни уважения, ни границ он в свои 12 лет не знает.
Ничего, когда детка выползет из под мамина крыла, ему очень быстро пояснят границы. И это нормально.
Трактор Віка• 06 июня 2024
Ответ для3@йk@
Звісно, неприємна ситуація.
Але він же не у вічі його так назвав. Він має право на свою думку. І нехай у мене полетять тапки.
Терпіти не можу отаких ’вчителів’, яким завжди є діло до чужих дітей, людей.
Я давно прийшла до висновку, що всі ці встромляння носа не у свою справу - від безділля.
Более адекватно, высказать свое мнение в глаза. Научиться говорить не матами и попытаться рассказать человеку, что тебе не нравиться в коммуникации с ним. А за глаза, ’выдрючиваясь ’ материть - такая себе адекватность.
Маю рацію• 06 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
При чем здесь плюсы и минусы? Вам дороже Ваш сын или великовозрастное хамло, которое считает, что ему все должны?
хамло тут сын авторши
Жена сантехника• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
З якою? Зі мною чи з другом?
він же не просто матюкнувся, а образив.
Нормально вибачитись за пі..ра і довбо...ба. Але при цьому сказати, що не розділяє його поглядів або в інший коректний спосіб.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Мораль цієї тими така: Не готов чути правду про себе- нефіг підслуховувати чужі розмови.
Істеріомама• 06 июня 2024
Старий козел і підліток 12 років- два різних світи! Ваших вибачень і бесіди з сином достатньо !
Істеріомама• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Значит не ведите.
Основная масса считает вашего сына почти героем.
Та не герой він,але якщо дядькові 57 це не означає, що він дуже розумний. Вік не привід для поваги, її ще заслужити потрібно. А заслужити повагу у підлітка втричі важче,чим у дорослого.
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В першому абзаці стартпосту. Ідіть почитайте.
Мама Микити, підкресліть для мене, буду вам вдячна, бо я не знайшла слова ПІДСЛУХАВ
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
А я щось не так сказала? У мене кордони, я виросла лідером у сім´ї, якому нічого не забороняли, що там ще ви любите писати, це моя думка і я не сцикло, це з сьогодняшнього
БальзаковскийВозраст• 06 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Эти старшие ничем не лучше
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляЕдиная страна!
А почему долбо.. нельзя назвать долбо.., если так оно и есть?
Не окажись того человека, может не было бы драмы )
Хотя по сути , если взглянуть глазами того человека- он старался, что- то делал, а его за сетной матерят.
Так себе картина.
Но будь он адекватным, он бы не извинений требовал, а вычеркнул таких друзей с семейкой.
От того, что сын автора перед ним извинится, все равно отношение не изменится- только друзьям больше материть будет.
Так себе картина.
Тобто, ви нормально ставитесь, коли до вашої дитини у школі вчитель буде звертатися: ти тупоролий дов .ой, або лікар до впшої дитини буде казати: шизоїд мікроцефальний, відрий пащу?
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
Маты в лексиконе человека появляются если у него есть страхи, чем больше у человека страхов тем больше матов.Ваш сын попросту его боится, и это в будущем может повлиять на ребенка и у него может появиться не уверенность в себе, что для будущего мужчины очень плохо, чтобы этого не произошло,обязательно,что бы не случилось защищайте сына, становитесь на его сторону даже если он по вашему мнению не прав, тогда ребенок будет чувствовать что у него есть защита и он вырастет настоящим уверенным в себе мужчиной и сможет защищать свою жену.А друга семьи спросите почему его боятся дети, возможно он и не такой уж добрый человек каким кажется.
Вы не думаєте, що мама не завжди встигне захистити такого правдолюба, пару раз прмйде з проріженими зубами, може дійде, як себе поволити і як виражатися
БальзаковскийВозраст• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
💯 теж про це подумала
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляLiquidGlass
’Устами младенца глаголит истина’. Ваш ’друг’ - токсичний і хворий на голову! Позбавтеся від нього однозначно! Я таких бачила, вони спеціально лізуть ’допомагати’ щоб ви себе почували винною і терпіли їхні заскоки, а вони при цьому вас і дитину як правило не поважають, заздрять, лізуть зі своїми не прошеними і неадекватними ’порадами’ у ваше життя аби тільки роздути своє хворе нарцистичне его. Лізти до дитини зі своєю дурнуватою критикою і дебільними непрошеними ’порадами’ та ’научаннями’ - це перехід кордонів дитини і психологічне насилля. Хто він такий щоб втручатися в життя вашої дитини? Ви б якомусь таксисту або тітці на базарі так само б дозволили таку поведінку до дитини, бо вони вам посміхнулися чи допомогли з чимось? Якщо так - то у вас проблеми з самооцінкою і розумінням персональних кордонів. У дійсно добросердечної людини гарне ставлення до інших людей відбувається просто так, на автоматі, без очікувань чогось від інших людей, а не оце гидке розрахункове ставлення ’я вас раз підвіз, то ви мені тепер винні пожиттєво’. Ви маєте захищати свою дитину (і себе також) від таких як він. Вам самій не стає зле від нього? В дітей чутливість до токсичних типочків вища, вони більше реагують на таке, та й якщо вас немає поряд той ваш ’друг’ може всіляку гидоту дитині наговорювати, принижувати і ображати, такі типочки таке полюбляють. Ви можете помітити що вашому ’другу’ плювати на дитину, бо суть питання - він усю ситуацію роздув виключно навколо себе, він хоче змусити дитину вибачатися щоб відчути свою важливість, виграти в дитини (!) силою. Нормальна людина в такій ситуації спитала б що сталося, чому в дитини таке погане враження від нього. Бо матюки то знають усі діти в наш час, але використовують їх точно не до кожного! Малий не хоче вибачатися не через виховання, а через те що впевнений що правий. Бо дядько його дістав. Хіба це не очевидно? Не змушуйте його, бо зламаєте довіру до себе, ви маєте свою дитину захищати передусім, а не якогось там підстаркуватого дядька з незрілими і нездоровими претензіями. Що це за взагалі за манера підслуховувати розмови чужої дитини і ще якісь там свої претензії пред´являти? Вам не моторошно з таким спілкуватись? І не слухайте тих, хто того дядька захищає, то напевно такі самі як він, або ті хто так і навчився себе захищати.
Удалено администрацией...
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А, і ще. Я б нікому чужому не дозволила ображати чи обзивати свого сина.
Як і обговорювати методи мого виховання.
Як влучно ваш син підібрав епітети для вашого «друга»
Подумайте, що вам важніше. Бути зручною для якогось мудака, чи повага вашої дитини.
Удалено администрацией...