Язикувата Хвеська• 06 июня 2024
За яку ціну Ви купуєте дітям рюкзак до школи?
Чи який дитина сама обирає, не дивлячись на ціну. Чи Ви купуєте самі?
Результат:
вже голосів:
21 (34.43%)
1500+
19 (31.15%)
13 (21.31%)
До 1000 грн
8 (13.11%)
Інший варіант
Моторошні троянди• 06 июня 2024
Тільки сама.
З 1 класу.
Можу ще зайти в магазин і знімати на відео що є, погоджуючи онлайн.
Або обрати в інеті, але теж лише за згодою
З 1 класу.
Лепешечка• 06 июня 2024
У моей дочки тот рюкзак, который выбрала она сама (в оффлайн-магазине). Стоимость рюкзака не знаю, потому что в магазин она ездила с бабушкой
Язикувата Хвеська
• 06 июня 2024
Ой, забула ще запитати, чи на один рік купуєте, чи поки не втратить вигляд?
Мати тріля• 06 июня 2024
В смысле за какую цену? За какую продают. Сейчас рюкзак стоит от 1500 до 3000 грн.
Тот который у моего ребенка сейчас стоит 2500. 2 года назад я его покупала за 1200 грн.
Гигиенишвили• 06 июня 2024
2 рази брали кайт,один каркасний, інший простий, якість нормальна ціна була 1500 здається
Сумка з негодою• 06 июня 2024
Пока был маленький, сама выбирала. Начиная со средних классов уже с ним. Обычно это был рюкзак до 1000 грн. В прошлом году(выпускной класс) купили за 4 тыс, он мне очень понравился и я настроила сына на его покупку)))
Мати тріля• 06 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
Сейчас уже по 2700+ эти рюкзаки. Цены конечно удивляют.
Крапипопка• 06 июня 2024
4 і 5 клас. Замовили в США Dakine рюкзаки на знижках. З доставкою один вийшов +\- 1200 грн. Дівчата самі кольори обирали. До того були Херлітци
люблю_тортики• 06 июня 2024
До 1000 грн .
Цього року замовляли в Китаї, думала, що дрантя на місяць.
Але бачу, що ще й на другий рік буде.
Ща как дам• 06 июня 2024
Купили в перший клас за 460 грн, дитина з ним три класи проходила, четвертий теж планує з ним. Вибирали з солоаіком на розетці всю канцелярію 30 серпня, перед першим класом.
А далі донька буде сама обирати.
Душка-свекрушка)))• 06 июня 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Поки не втратив вигляд і зручний.
Коли дитина виростає з рюкзака, купую новий, навіть якщо старий у чудовому стані.
Минулий рюкзак 850 грн коштував, Dolly, виробництво Харків, дуже подобається. Планую собі такий купити. Брала на кідстаффі, ціна така сама, як на фірмовому сайті.
Лише один з перших старшого сина був дорожчим, і то я ним незадоволена, занадто важкий.
Можу брикнути• 06 июня 2024
Купляли St.right ще до 1000 грн, зараз незнаю ціну. Діти носять вже пару років, стан ідеальний, міняти не збираємось . Доречі пенали також від цієї фірми, дуже зручні
Я б такое не носила, но продаю• 06 июня 2024
4000 грн в цінах 21 року, але носить до сих пір, стан ідеальний. І в цьому році купили , десь за 6000 грн
Язикувата Хвеська
• 06 июня 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Адідас, Пуму до 1000 беру. Якраз приїхав Адідас за 600 грн днями
Де знайшли за таку ціну, поділіться.
Каркуша Клара• 06 июня 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Де знайшли за таку ціну, поділіться.
На ансвері. Часто чудові знижки. Цього вже нема, але є інші моделі непогані. Пуму перед цим брали для спорту за 700
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 июня 2024
5 лет назад купила на Али за 400 грн. Состояние - на 4+, хотя с такой учебой будет с ним ходить до конца 11-го
Будет нужен новый - куплю не дороже 1000. И то еще много)))