ЛеньГуглить_правда• 06 июня 2024
Как вы такая сумка, стоит брать?
Светлых сумок практически нет в гардеробе
Stepa_nida• 06 июня 2024
В половини моїх подружок є ця модель в різних кольорах) якщо у вашому оточенні ще не так приїлась, то чому б і ні.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 июня 2024
Ответ дляПоміркована думка
У меня черная и коричневая, очень их люблю, ношу постоянно
В мене чорна
Коли беру 2 телефона, гаманець , пачка хітсів та айкос то ключниця вже не поміщається , питаю на роботі всі прийдуть вчасно, всі сміються з мене
ЛеньГуглить_правда
• 06 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
Чому всі носять однакове, коли стільки різного 🤔
Я люблю маленькие сумки,.а их не так много вариантов
Пишна молодиця• 06 июня 2024
Если вас не смущает, что она есть в каждой второй девченки - то берите, модель хорошая.
язззззь!!!• 06 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та яке, купа маленьких гарних сумочок.
Я сама ношу тільки маленькі, але ніколи не купую ’популярні’
І завжди всі мої сумочки отримують компліменти. Навіть досить дешева, за 500 грн) А популярні всі знають і не викликають захвату. Лише розумієш, що людина хоче бути як всі і немає власного смаку