Мамкиня доця• 06 июня 2024

Хто педіатр або у кого дитина важко переносила вітрянку

Дуже дуже сильно висипає сина. Немає живого місця. Ще вчора зранку були у педіатра. Вітрянка. Було багато висипів, але терпимо. Прописали стандарте лікування. Сьогодні вже просто жах. Немає живого місця.
Скажіть, що це пройде. Що так буває.
Малий вже плаче і мені сердце крається.
Маргарита и Мастер• 06 июня 2024
Пройдёт конечно же. У младшей треш был такой же в 12 лет. Около недели сыпало и жарило((

Біле пальто• 06 июня 2024
Мазала ацикловиром и самые крупные волдыри красным - фукарцином, также на ночь мазала фенистилом, внутрь - антигистаминное, нурофен.
И потом покупала ла-рош цикапласт от шрамов.
ГоловнаЯ• 06 июня 2024
Пройде. Не чесати, бо залишаться рубці
автор Мамкиня доця • 06 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дійсно? Ось таке?
Великі, багато, болючі?
А як потім це все зажило?
Я не даю здирати, але...
Моєму майже 12.
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Пройде
Можуть лишитись рубці
Судячи по фото хлопець не малий. Переносити може важче.
Можна давати Вальтрекс.
антигістамінні. Пудер плін щоб менше чухалось. І не розбирати, щоб не лишилось шрамів
Маргарита и Мастер• 06 июня 2024
Мне кажется с зелёнкой полегче лечение, но дети в разном возрасте болели. Старшая в 5 лет, младшая в 12. Младшей ничем не мазала, остались шрамы((
Белоснежко• 06 июня 2024
Пройдет,но учтите,что лучше проконсультироваться с врачом,ветрянка не такая уж и безопасная.Может вызвать воспаление оболочки головного мозга,как осложнение.

Біле пальто• 06 июня 2024
Знаю, что советуют каламин, кажется
но тогда я не знала об этом, 9 лет назад https://tabletki.ua/Каламин/1037816/
Админко• 06 июня 2024
Я б вальтрекс підключала, але уточніть у лікаря
Конотопська відьма• 06 июня 2024
Моєму 16,5 років, вчора почало сипати, хворіє вперше, теж рясно, даю ацикловір 800мг 4 рази на добу, хоч треба по інструкції 5, антигістамін, в телефонному режимі з лікарем, не ходили нікуди звичайно
Залізний кіготь• 06 июня 2024
автор, у моего было меньше сыпи, но врач все равно прописала ацикловир. Вашему назначили?скорейшего выздоровления мальчику
Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Дійсно? Ось таке?
Великі, багато, болючі?
А як потім це все зажило?
Я не даю здирати, але...
Моєму майже 12.
зажило, моему было 3,5 года, а потом заболел муж - ото трэш был, все зажтло у всех. Но и во рту, и в попе, и в голове у малого были эти волдыряки

Еще раз напишу - цикапласт бальзам ла-рош
Маргарита и Мастер• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Дійсно? Ось таке?
Великі, багато, болючі?
А як потім це все зажило?
Я не даю здирати, але...
Моєму майже 12.
Да, очень тяжело переносили. Чем старше, тем тяжелее((
Брюльтик• 06 июня 2024
Антигістамінку та фукорцин або зеленку.
Чим старше, тим важче переносить.
Все буде добре
автор Мамкиня доця • 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Панадол, Фенкарол (антигистамінне), Ацикловір внутрішньо.
Водний розчин синьки, Вітрянка Стоп зовнішньо, до цього обіду були Пудерплін лосьон і Дермадрін мазь (антигистамін).
А все одно такий жах.
культУра• 06 июня 2024
Пить ацикловир и чем раньше, тем лучше.
З горіха зерня• 06 июня 2024
Автор, який вже день висип?
Залізний кіготь• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
А все одно такий жах.
когда заболел?
Сонячний день• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Ибупрофен НЕ рекомендуют при ветрянке.

Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
А все одно такий жах.
Конечно тяжело, я давала сыну диазолин, чтобы засыпал и во сне не чесал, и держала 10 ночей его руки в своих. Шрамики были немножко на лице, сейчас 11 лет все бесследно
Брюльтик• 06 июня 2024
Дівчата, використовуйте менше засобів, інакше небуде імунітету. Повторно є шанс підчепити.
Антигістамінку та обробка.
автор Мамкиня доця • 06 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
У середу був зранку очний прийом у одного педіатра.
У другого сьогодні по телефону перепитала.
Він дозволив пити Ацикловір та антиністамінне.
Конотопська відьма• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Нурофен зараз не рекомендують, тільки все, що на основі парацетамолу
Налитое яблочко• 06 июня 2024
Ацикловір в таблетках!
Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Ибупрофен НЕ рекомендуют при ветрянке.
Автор, обратите внимание.
Налитое яблочко• 06 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви взагалі розумієте для чого раніше використовували зеленку?
Блондинка в Законе• 06 июня 2024
Запитайте у лікаря про вальтрекс/ацикловір.
автор Мамкиня доця • 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Знаю, что советуют каламин, кажется
В моєму місті його немає.
Тому спочатку був Пудерплін, сьогодні змінили на Вітрянка Стоп. Поки так.
Пузата Хата• 06 июня 2024
В мене малий зимою хворів на вітрянку, сипати перрестає десь на 5й день. Гарно охолоджував ПоксКлін, а ПудерПлін підсушував. Неможна даватти ібупрофен він може ускладнення давати. Я ще антигістамінні давала
Маргарита и Мастер• 06 июня 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Чтобы видно было новые высыпания(( Но в ней есть таки положительный момент, она подсушивает и все это дело быстрее сходит, волдырей не будет, если регулярно мазать новые прыщи.