Мамкиня доця• 06 июня 2024
Хто педіатр або у кого дитина важко переносила вітрянку
Дуже дуже сильно висипає сина. Немає живого місця. Ще вчора зранку були у педіатра. Вітрянка. Було багато висипів, але терпимо. Прописали стандарте лікування. Сьогодні вже просто жах. Немає живого місця.
Скажіть, що це пройде. Що так буває.
Малий вже плаче і мені сердце крається.
Скажіть, що це пройде. Що так буває.
Малий вже плаче і мені сердце крається.
КаваЗМолоком• 06 июня 2024
А чому ви не намащені пудро пліном?кожен прищик має бути заразний ним а по тему звісно пройде , забудете скоро
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляАдминко
Я б вальтрекс підключала, але уточніть у лікаря
Я вже ще сьогодні зранку до дозволу педіатра стала давать Ацикловір. Поки ніякого результату. Він випив лише добову дозу.
Конотопська відьма• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
А яку вам дозу прописали?
Пузата Хата• 06 июня 2024
До речі, після вітрянки і малого дуже імунітет впав, і хоча йому 13 років, він вірусняки, соплі і кашель всі останні пів року навчання приносив. Я аж садочок пригадала.
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Моєму 16,5 років, вчора почало сипати, хворіє вперше, теж рясно, даю ацикловір 800мг 4 рази на добу, хоч треба по інструкції 5, антигістамін, в телефонному режимі з лікарем, не ходили нікуди звичайно
Майже 12р.
Я шкодую, що Ацикловір не стала давати з першого дня.
Педіатр не назначила.
Поки сама вдуплилась...
Педіатр не назначила.
Поки сама вдуплилась...
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
автор, у моего было меньше сыпи, но врач все равно прописала ацикловир. Вашему назначили?скорейшего выздоровления мальчику
Ні.
Але я сама назначила.
А потім все таки звязалась з іншим педіатром і він вже офіційно дозволив раз так погано.
Але я сама назначила.
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Чтобы видно было новые высыпания(( Но в ней есть таки положительный момент, она подсушивает и все это дело быстрее сходит, волдырей не будет, если регулярно мазать новые прыщи.
А як потім ранки від волдирів вилікували?
Пузата Хата• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Як що не роздирати і не підхопити інфекцію, то вони засихають і самі сходять
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Автор, який вже день висип?
Почалось ближче до вечора в понеділок. Але не зрозуміли, що то. Думали водянка на ступні.
Вівторок вже по опису педіатр сказала, що вітрянка.
В середу оглянула. Три з лишком доби
Маргарита и Мастер• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Младшей никак(( Шрамы остались, я старшей мазала зелёнкой по несколько раз в день и текущих волдырей не было, жалею, что не мазала младшей.
Сонячний день• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ранки со временем пройдут, не волнуйтесь! Я сына мазала Пудер плином.
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Ацикловір в таблетках!
У нас в таблетках
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Автор, обратите внимание.
Я знаю. Дякую.
Був звичайний парацетамол, зараз Панадол.
Конотопська відьма• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Майже 12р.
Педіатр не назначила.
Поки сама вдуплилась...
Педіатр не назначила.
Поки сама вдуплилась...
В мене взагалі ситуація...я фармацевт, останній місяць нема такої зміни, щоб не купували засоби від вітрянки, я розуміла, що епідемія, діти часто в укритті, школа велика і мій не хворів, якби була в очікуванні. І тут вчора в кінці зміни мій телефонує, що незрозумілі прищі пішли, а попереднього вечора він себе якось не так почував, голова боліла...я одразу блістер ацикловіра купила про всяк випадок, а пудер плін собі раніше брала. Прийшла додому, 38,5 температура і характерні цяточки, пару везикул-пухирів уже на тілі, дала ацикловір, ефералган, антигістамінне...сьогодні з лікарем поговорили, сипле далі, даю ще вітамін С з цинком, ефералган, змазуємо пудером
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Він ніяк не допомогав. Зовсім.
Дуже багато висипів на обличчі. Під і над очами, під носом.
Він очі виїдав із-за ментолу в складі.
Змінила сьогодні на вітрянку стоп. Там склад трішки складніший і без ментолу.
Він очі виїдав із-за ментолу в складі.
Мамкиня доця
• 06 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Ваш важко переносив
?
Файна дівка• 06 июня 2024
мої пізно захворіли -12 і 9років,менший переніс з меншим висипом свербежом і температурою, а от старшому дісталось -і волдирів більще і температурив майже сім днів під 39...спочатку я як модна мама -ніякої зеленки .,все якісь мазі новомодні, а потім бачу фігня- почала все ж зеленкою мазать-реально гарно сушить зразу, і нові висипи зразу помажеш,вони не такі виростають.пузирі ..зараз йому 18 і бачу багато рубців на спині, шиї , трохи на обличчі( а в меншого набагато все легше, безслідно пршло
Конотопська відьма• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Він ніяк не допомогав. Зовсім.
Він очі виїдав із-за ментолу в складі.
Мій теж на ментол під очима жалівся...заходить і неприємно. Я завтра заберу замовлення, фукорцин ще взяла, бо деякі везикули лопнули і чималі такі запалення кругом, мені здається пудер їх не зніме. Ще мабуть псило бальзам підключу, є вдома
КаваЗМолоком• 06 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
В моєму місті його немає.
Тому спочатку був Пудерплін, сьогодні змінили на Вітрянка Стоп. Поки так.
Каламін в складі якось урьяжу. Нам при назначала але я зараз не памʼятаю в якому конкретному . Обовʼязково купіть)каламін супер штука запитайте в аптеці і мажте шо пів години. Урьяж з каламіном
Мюллерная• 06 июня 2024
Только переболели всей семьёй. Все более или менее, кроме мужа. Огромные были, лицо просто не узнаваемое было. Прям с отёками. Ничего. 6 дней промучился, прям промучился, пластом пролежал. Сейчас прошло уже полных две недели. Лицо в красных пятнышках, но не критично. Главное шкурку не сдирать. Потому что, где спину чесал, там прям ямки остались. Ацикловир не пил, не загнала в больницу (. Пить отказался. Ибупрофен/парацетамол. Смазывала отваром ромашки с прополисом и чайным деревом. Каламин и всякие спец.штцки вообще не помогали. От чесотки мазал Фенистил и на ночь пил типа Эдема, но другое название, но активное вещество тоже самое.
Радикальная• 06 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
Дівчата, використовуйте менше засобів, інакше небуде імунітету. Повторно є шанс підчепити.
Антигістамінку та обробка.
Нам так же в Германии лечили . Мазалка белая чтобы подсушить и фенистил , все . Страшные были 3 и 4 день.
Пузата Хата• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ваш важко переносив
?
Середньо. 5ть днів була температура і 5ть днів сипало. На 6й ожив і бистро всі прищі позасихали, але ще тижні 2 були червоненькі плями. Там де розідрав, то шрами лишились
КаваЗМолоком• 07 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В нас сусідська дівчинка хворіє вітряною,а в мене дитина 3 річна, страшно а з якого віку можна ациловір?
Парасюха• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ваш важко переносив
?
Я в 19 років хворіла, важко, не могла спати вночі, а вдень навпаки краще спалось. Думаю, у вашого сина це пік, далі піде на спад.
Бідолашний хлопчина. Я гладила рукою ті місця, які свербіли . Пухирці з часом зменшились і зникли.
Дітям зробила щеплення, бо вони до 10 років не хворіли
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Щось зідрав, щось саме лопнуло. Інше не трогає. Обережно поводе себе. Але йому важко.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
На все життя чи з часом обліз?
Налитое яблочко• 07 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Будуть волдирі
Ніяких ефектів вона не дає
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Дівчата, я знаб, що тупе питання. Але він плаче, що хотів до діда в гості, хотів на річку. А тепер навіть не знаю коли можна буде. Через місяць, два? Все літо вдома? Бо волдирі такі здорові. Не описати. Рани є, але не багато. Але є.
Це ж річка, хоч і чиста, але бактерії й тд.
Сонце до того ж.
Якби можна було хоч га пару днів на море 😔
Сонце до того ж.