Мамкиня доця• 06 июня 2024
Хто педіатр або у кого дитина важко переносила вітрянку
Дуже дуже сильно висипає сина. Немає живого місця. Ще вчора зранку були у педіатра. Вітрянка. Було багато висипів, але терпимо. Прописали стандарте лікування. Сьогодні вже просто жах. Немає живого місця.
Скажіть, що це пройде. Що так буває.
Малий вже плаче і мені сердце крається.
Скажіть, що це пройде. Що так буває.
Малий вже плаче і мені сердце крається.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляjulia_kid
У сына было еще хуже в 14 лет , фенистил давала в двойной дозе пару дней . Потому что не помогало . Потом пошло на спад .
Ще гірше?
Як потім пройшло? Чим заживляли? Довго?
У мого деякі лопнули просто. Ось зараз прийшов й зізнавався що не втримав й зідрав на пальці один, бо дуже боліло.
Як потім пройшло? Чим заживляли? Довго?
ЛолитаНеРазлита• 07 июня 2024
Зробили з хлопця-підлітка якусь бабу.
Від чого тут ревіти і купу лікарств давати?
Дитина хворіла місяць тому : 5 днів температура 39+ висип .
Мастила білим ментоловим і на ніч едем.
Як посипало в роті, що дитина не могла їсти, то полоскала ще содою.
От і все лікування.
А тут якась істерика нездорова.
Мастила білим ментоловим і на ніч едем.
От і все лікування.
А тут якась істерика нездорова.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В мене взагалі ситуація...я фармацевт, останній місяць нема такої зміни, щоб не купували засоби від вітрянки, я розуміла, що епідемія, діти часто в укритті, школа велика і мій не хворів, якби була в очікуванні. І тут вчора в кінці зміни мій телефонує, що незрозумілі прищі пішли, а попереднього вечора він себе якось не так почував, голова боліла...я одразу блістер ацикловіра купила про всяк випадок, а пудер плін собі раніше брала. Прийшла додому, 38,5 температура і характерні цяточки, пару везикул-пухирів уже на тілі, дала ацикловір, ефералган, антигістамінне...сьогодні з лікарем поговорили, сипле далі, даю ще вітамін С з цинком, ефералган, змазуємо пудером
Ви молодець!
Ласковая_львица• 07 июня 2024
Я на фото бачу лише жирну шкіру.
Чому Ви не присушуєте ті прищі ?
На обличчі я розумію, запах.
Але решта тіла можна ж.
Чому Ви не присушуєте ті прищі ?
На обличчі я розумію, запах.
Але решта тіла можна ж.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляПарасюха
Я в 19 років хворіла, важко, не могла спати вночі, а вдень навпаки краще спалось. Думаю, у вашого сина це пік, далі піде на спад.
Бідолашний хлопчина. Я гладила рукою ті місця, які свербіли . Пухирці з часом зменшились і зникли.
Дітям зробила щеплення, бо вони до 10 років не хворіли
Блін. Я думала, що років до 14 це ще дитина й легше перенесе.
Я в 16 легше переносила 🤦♀️
Ласковая_львица• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ви молодець!
Добре, що хоть антибіотики не даєте , про всяк випадок.
Жіночко, дайте імунітету попрацювати.
Ответ дляМамкиня доця
Ще гірше?
Як потім пройшло? Чим заживляли? Довго?
По фото было хуже чем у вас . Не помню специальный крем при ветрянке который подсушивал . Насколько долго зависит как сильно будет раздирать . Прошло - зажило , засохло . Все пройдёт , не волнуйтесь .
Парасюха• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Я в 16 легше переносила 🤦♀️
Хлопці важче за дівчат хворіють. Це виключно мої спостереження серед знайомих дітей.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Зробили з хлопця-підлітка якусь бабу.
Мастила білим ментоловим і на ніч едем.
От і все лікування.
А тут якась істерика нездорова.
Мастила білим ментоловим і на ніч едем.
От і все лікування.
А тут якась істерика нездорова.
Ніхто не реве.
Але немає живого місця.
Ви розумієте, як це коли навіть до туалету піти боляче, бо на ступнях пухирі? І між віями. І в роті. Голова, обличчя й тд в пухирях.
Ще я не написала про запалені лімфовузли позаду на шиї. Від цього нереально лягти на спину й спати.
А від температури 39,5 , що погано збивається теж не дуже ок себе почуваєш.
Ніхто не реве. Але замість літа маємо повний пздц. Ніхто з мого оточення ТАК не хворів. Всі набагато легше.
Але немає живого місця.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я на фото бачу лише жирну шкіру.
Чому Ви не присушуєте ті прищі ?
На обличчі я розумію, запах.
Але решта тіла можна ж.
Чому Ви не присушуєте ті прищі ?
На обличчі я розумію, запах.
Але решта тіла можна ж.
Там лосьон Вітрянка Стоп. Він теж з цинком, але не білий, бо без тальку. І там саліцилка й алюмокалієві квасци в складі.
Я забула написати, що ще й розчином з ними омивала малого, щоб додатково підсушити.
І Пудерплін теж ’жирненький’
Біле пальто• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ніхто не реве.
Але немає живого місця.
Смотрите, не на все лето точно, через месяц будет как раз 7,07, Ивана Купала и можно будет на речку. Но я вас понимаю, тяжело это. мой весь май проболел.
Поверьте, встречается такое и нередко, это обязательно скоро пройдет. В нащей группе в саду многие были в шоке от количества высыпаний во всех местах и состояния детей.
Гола з конопель• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Дійсно? Ось таке?
Великі, багато, болючі?
А як потім це все зажило?
Я не даю здирати, але...
Моєму майже 12.
Великі, багато, болючі?
А як потім це все зажило?
Я не даю здирати, але...
Моєму майже 12.
Мой в семнадцать этой зимой переболел. Тяжело проходило все. Неделю 39 температура ,почти не сбивалась. Высыпания как у вашего. На лице остались шрамы, сейчас правда намного лучше уже. В Украине по протоколу подросткам назначают ацикловир , с первого дня. Но мы в Швейцарии. Тут не лечат ее ни чем
Гола з конопель• 07 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
До речі, після вітрянки і малого дуже імунітет впав, і хоча йому 13 років, він вірусняки, соплі і кашель всі останні пів року навчання приносив. Я аж садочок пригадала.
Да. Это правда , мой тоже так. До этого уже как взрослый, не более 2 з раз в год болел.
Конотопська відьма• 07 июня 2024
Сусідня країна не дає спати, то я задам питання - хтось пробував наносити настоянку прополісу на висипки при вітрянці? Про настоянку календули я чула і коли старший хворів в далекому 1997му я сама розводила дитячу присипку настоянкою календули і наносила таку суспензію на папули. Зараз є маса готових препаратів, але прополіс при відсутності алергії на продукти бджільництва має багато цілющих властивостей, згадала про нього і хочу спробувати.
ГЛЮкоза• 07 июня 2024
Розумію батьків, які водили до мене дітей коли моя веирянкою хворіла в садочку
Сину скорішого одужання!!
Маргарита и Мастер• 07 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ніхто не реве.
Але немає живого місця.
Не переживайте, неприятная конечно штуковина, но не в Украине детей не держат дома с ней, никаких ограничений, даже в школу можно ходить. Не ограничивайте ребёнка. Волдыри попроходят и уже все можно будет. Только гигиены соблюдать почаще, я постельное каждый день меняла, чтобы инфекцию не занести.
Конотопська відьма• 07 июня 2024
Так, дівчата, ми нанесли настоянку прополіса (у нас нема алергії на таке) і син каже, що по відчуттям це краще, ніж пудер плін. Не знаю, може співпало так, може почав більше діяти ацикловір зсередини. Нові висипання є, пухирці надуваються, є лопнуті, формується кірочка, їсти все не може і не хоче, в горлі неприємно, додали спреї в горло, лізобакт і льодяники з шалфеєм. По суті у мого сьогодні 3й день з початку висипання. Від прополісу на місці нанесення смоляна бактерицидна плівочка, може воно не так натягується, щоб турбувати, не так зудить наче.
Всім хворіючим діткам здоров´я і міцного імунітету.
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую!
А нас хочуть класти в інфекційне й капати. Поки до завтра відклали, може буде окрема палата або буде покращення. Бо є місце в одній загальній палаті й там страх господній😔
Мамкиня доця
• 07 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Нас сьогодні в лікарню клали, щоб капати Ацикловір.
Але поки до ранку ми відклали. Можливо завтра буде вільний бокс або почне покращуватися стан . Бо умови в загальній палаті жахливі. Якщо ні, то я вже знайшла хто буде тричі на день його вдома капати. Медсестра з реанімації, на пенсії, живе в сусідньому мікрорайону.
Конотопська відьма• 09 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Дякую!
Як ваші справи, автор? Ми на середині ....
Мамкиня доця
• 12 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Добрий день. Не бачила ваше повідомлення, бо в лікарні були.
8го лягли в лікарню. Капали тричі на день Ацикловір. Але спочатку черговий лікар назначив таку дозу, що у малого був передоз і йому було погано дуже від нього. Тому на перервали, знову поновили в іншій дозі. Сьогодні останній день лікування й виписка.
Стан краще, але мені потріпав нерви той передоз. Злякалася до усрачки. Бо малий приїхав в більш менш нормальному стані, їв, був активний, а після 3ї крапельниці став ’від´їжджати’. Тому сказали, хоч і великий вже, але сидіть з ним, бо хтось має наглядати, а медсестра одна і бла бла бла. Тут ще Дуже повезло, що був окремий бокс і по знайомству. Тому день я, ніч чоловік за ним слідкував. Водили в туалет, годували, слідкували за крапельницями.
Сьогодні вже не заразний + перейшли на таблетки, то забрали додому.
Робоча версія того, чого ж все так погано. Взимку і навесні ми шукали причину постійної субфебрильної температури. Жоден зі спеціалістів не зміг виявити її причину. А то був мононуклеоз спричинений одним із вірусів герпесу (Епштей-Барра чи цитомегаловірус). Організм був виснажений. В кінці травня бронхіт з атипово високою ( як для мого сина) температурою, що не збивалася. А ось на початку травня вітрянка вже добила малого. Уражена печінка, було незначне ураження нирок, але таке як пронесло й не встигло нанести серйозних наслідків.
Мамкиня доця
• 12 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
А як ваш син? Він старше мого. Майже дорослий.
Але молодець, бо вчасно почали давити Ацикловір.
Конотопська відьма• 12 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Оце вам дісталося-((( одужуйте і відновлюйтесь, більше фруктів, зелені, здоров´я Вашому сину🙏🏻
У нас сьогодні остання таблетка ацикловіру, 5 днів пили 4 рази, один день 3 рази і сьогодні 2 рази на день, чомусь я побоялась різко відміняти противірусне. Наче не сипле, перші кірочки уже відходять, десь ще є пухирці, почала змазувати фукорцином кілька днів тому там, де буде одяг, мені здавалося, що довго ятрилися більші висипання, наче краще підсушувало, але в основному користувалися настоянкою прополіса і пудером. Ще не мився і нікуди не ходить. Сьогодні 8ма доба. Надіюсь, все минеться без ускладнень🙏🏻