АфродитаПетровна• 07 июня 2024

Температура 3 день. Ніяких інших проявів

Сімейний лікар у відпустці. Здала сьогодні аналізи, записалася на УЗД.
Може зараз ходить якийсь вірус безсимптомний?
Анна-6444• 07 июня 2024
У мене таке було у квітні.5 днів трималася температура.Більше жодних симптомів.На третій день дійшла до 39,6.Все пройшло.Жива.

автор АфродитаПетровна • 07 июня 2024
Ответ дляАнна-6444
О. То добре) значить і в мене вірус якийсь вцепився)
Упругая попка• 07 июня 2024
Віруси часто починаються з температури, а потім вже симптоми або і без них
Кондуктор трамвая• 07 июня 2024
На паску цю таке було. Рівно три доби температура, страшно ломило сустави. В доньки на добу так само піднялась. То однозначно вірус був. Пройшло як нічого не бувало.