Ненька наша• 07 июня 2024
Аварійні лампочки
Дівчата, можливо хтось користувався аварійними лампочками, які горять ще який час після вимкнення світла. Вони реально стоять того, чи не варто і купувати? Порадьте будь ласка з власного досвіду. Вони дійсно горять ще кілька годин чи лише хвилин 10 після знеструмлення? Може скажите на що звернути увагу під час вибору?
Зазделегідь дякую
Подмигашка• 07 июня 2024
Вони горять більш-менш біля години, хоч і не дуже яскраво. Але вони дуже швидко перегоряють, принаймні ті, що були у мене. Для освітлення коридору зручний варіант, в інших приміщеннях не дуже
Радикальная• 07 июня 2024
Користуємося такими лампочками, вони з аккумулятором, вистачає довго. У нас стоїть в люстрах у двох кімнатах (по 1 шт), тобто разом з іншими стоїть і ця, поки є світло вона зарчджається, а як вимкнули, то нею користуємося як звичайно - виключателем. У нас світло відключають по 2 години, то вистачає, тускніє, але світить. Чоловік купував в атб.
Ненька наша
• 07 июня 2024
Ответ дляПодмигашка
Дякую, що поділились. Жаль, що така якість ((
Ненька наша
• 07 июня 2024
Ответ дляРадикальная
Дякую. А давно користуєтесь?
Радикальная• 07 июня 2024
Ответ дляПодмигашка
У нас в коридорі і в кухні. Норм. Користуємось, напевно, півроку, працюють ще.
Чупа-чупс• 07 июня 2024
Они если горят постоянно, горят не больше часа, и их свет постоянно ослабевает... Если нужно на 4 - 5 часов - лучше купить лампу-фонарь на зарядке от USB
Радикальная• 07 июня 2024
Ответ дляНенька наша
Дякую. А давно користуєтесь?
Із зими, десь, півроку.
Ненька наша
• 07 июня 2024
Ответ дляРадикальная
Дякую
Ненька наша
• 07 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую, але фонарь то фонарь. Мені потрібна лампочка для мами
Ненька наша
• 07 июня 2024
Ответ дляРадикальная
Із зими, десь, півроку.
Зрозуміла. Вже строк. Дякую
Чупа-чупс• 07 июня 2024
Ответ дляНенька наша
Ну Вы понимаете - смотря для чего... Для кухни/ ванной/ туалета, в принципе подходит... А вот на замену LED лампы для досветки растений например, которая работает на постоянной основе - нет.
Ненька наша
• 10 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, мені не для квітів, а саме для освічування кімнати, коли вимикають світло. Мама у віці, тому їй освітлення важливе більше ніж мені