Кукусикиииииии• Изменено 07 июня 2024
Поясніть який сенс взагалі від майданчику пром.юа
Я ж можу і так замовити через їх інтернет-магазин, в чому сенс
Чупа-чупс• 07 июня 2024
Пром очень неудобная площадка, вот кидстафф был удобный, но почему-то продавалка погибает
Синиця у спідниці• 07 июня 2024
такий самий як і від таблетки.юа
можна знайти один товар у різних продавців, може дешевше, або доставка з вашого міста, або взагалі є в наявності
Кукусикиииииии
• 07 июня 2024
Ответ дляЧупа-чупс
ніколи на кідстафі не купувала...
Протру пилюку• 07 июня 2024
Такой же, как с розетки. Площадка, где много товара, можно найти товар дешевле, ближе, с более удобной доставкой, отправка на небольшую сумму, безопасная оплата, отзывы о продавце и тд. Я там продаю, и многие, кто впервые боится купить На незнакомом сайте, спокойно покупают то же самое в моем магазине на пром. только пром берет конские проценты
Крошечка-хаврошечка• 07 июня 2024
часто покупаю на проме, можно цены сравнить, дешевле чем на розетке, чуть тел на розетке не купила на 1,5 тыс больше
А еще пром реально помогает разобратся, если продавец долго не отпр за оплаченный товар, за день решили мою проблему, хотели идти заяву уже писать
КапитанльнаЯ• 07 июня 2024
Удобно выбирать среди разных продавцов один и тот же товар. Но результаты поиска на Проме паршиво выдает.
Показушница• 07 июня 2024
Мені зручно, вибираю що дешевше, плачу промоплатою, відгуки є від таких же покупців,мені подобається
Мовчу, але хочу• 07 июня 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ой, це правда. Дуже крива система фільтрів.
Кукусикиииииии
• 07 июня 2024
Ответ дляПоказушница
а там же комісія? в чому суть тієї промооплати?
Копуша• 07 июня 2024
Не знаю, мені зручно купувати на Промі з пром.оплатою. Особливо коли ще безкоштовна доставка до точок видачі Розетка.
Копуша• 07 июня 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Для покупця немає комісії. Безпроблемне повернення коштів, якщо з товаром щось пішло не те
Советничаю тут• 07 июня 2024
Як на мене, то сенс є тільки для самого майданчика. Але це упереджене ставлення, бо наш магазин там починався, але потім ми звідти пішли через невигідні умови для продавця. Якщо покупець боїться, що його обдурять, то також є сенс. А в іншому майданчик незручний особисто для мене, як покупця. Раніше можна було батарейки купити за 12 грн, тепер потрібно накупити непотрібу на 200-500 грн, щоб продавець відправив ті самі батарейки.
Показушница• 07 июня 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Як олх доставка лише почту сам сплачуєш,пром бронює оплату і платиш лише за пересилку, забрав- пром кидає кошти продавцю.З моно там немає комісії,копійка в копійку знімає.Якось з приват хотіла оплатити- там є комісія, заплатила з моно і тепер лише ним плачу
Показушница• 07 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Це ж ніби сам магазин встановлює мінімальну суму покупки.Недавно відправляли мені на 120 штуку через пром, а на днях лише 300 була сума мінімального.Треба дивитися і шукати
Советничаю тут• 07 июня 2024
Ответ дляПоказушница
Так, встановлює магазин. Без мінімальної суми замовлення там просто виходиш в жирний мінус. Та сама Розетка, тільки з іншого ракурсу. Хоча на початку мені подобався майданчик. І як продавцю і як покупцю. Пошук, єдине, як шкутильгав 11 років тому, так шкутильгає і сьогодні. В цьому майданчик аж надто постійний))