Мания-Величия• 07 июня 2024
Як відновити техпаспорт на авто?
Вкрали документи, чи можливо відновити техпаспорт через дію, чи це довго? Як краще?
Омлетик• 07 июня 2024
Через дію не можна, пишете заяву в поліцію і разом із машиною і довідкою з поліції їдете у МРЕО, там перереєстровуєте транспортний засіб і отримуєте новий тех паспорт.
Мания-Величия
• 07 июня 2024
Ответ дляОмлетик
А якщо не звертатись до поліції, а сказати, що загублені? Так наче простіше, чи ні?
Омлетик• 07 июня 2024
Ответ дляМания-Величия
Простіше, просто вони приймуть заяву без вікриття кримінальної справи, а якщо вкрали, то справу відкриють.
Мания-Величия
• 07 июня 2024
Ответ дляОмлетик
Дякую за відповідь! А може ще підкажете, домовились з чоловіком, що він відвезе мене завтра по важливих справах, їде з відрядження (там і вкрали права, нафіга їх брав) на потязі. Тоді виходить, що відвезти вже ніяк не зможе, бо немає прав?
Омлетик• 07 июня 2024
Ответ дляМания-Величия
Ну якщо вас ніде не зупинять, то проскочите, або якщо буде ця довідка з поліції на руках, то покажете і скажете, що у МРЕО їдете.
Мания-Величия
• 07 июня 2024
Ответ дляОмлетик
Зрозуміло. Ще раз дякую!
Маруська Му• 07 июня 2024
Ответ дляМания-Величия
Дія