40ка• 07 июня 2024

Роковини підриву Каховської ГЕС

Всі ми знаємо, що інформація про замінування дамби була відома приблизно за півроку. Ну приблизно.
Також знаємо, що війна почалася 2014 року і Росія жартувати не вміє.
Але чому в усіх новинах і статтях люди були здивовані?
Я навіть особисто цікавилася деяких, то всі кажуть, що ДУМАЛИ, росіяни все ж не зовсім...
Ага, вони тут уже з нами десять років гратися прийшли.
Знаєте, все ж там могли бути прийомні люди, які все зрозуміла наперед і якось готувалися.
Інакше прямо як у маріупольців, які актказивалісь вєріть, что Рассія нападєт.
Ну що за епідемія ілюзій? Чи на півдні всі такі?
Ви щось чули про людей з Херсонщини, які дізнавшись про замінування дамби, одразу почали готуватися?
Ну повинен там бути хоть хтось притомний, який проснувся 2014
Результат:
вже голосів: 13
5 (38.46%) Свій варіант
4 (30.77%) Ні
4 (30.77%) Дуже мало хто
0 (0%) Так
golublexa3• 07 июня 2024
Запорожская атомная станция заминирована, как Вы готовитесь к возможному взрыву?

автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляgolublexa3
Приготувала йод. Взяла у сімейного лікаря
А жителі Херсонщини як готувалися до підриву дамби?
golublexa3• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Чем Вам поможет йод?
ok1904• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Однокласниця в Н Каховці, на окупованій, казала, що їх попередили нова влада
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляgolublexa3
Чем Вам поможет йод?
Ясно, питання на питання
Не затримую
lumonbka• 07 июня 2024
Жителі сходу не такі
Жителі півдня не такі
Вам не набридло?
golublexa3• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Некоторые жители Херсонщины запаслись продуктами, у многих были надувные лодки, но это так же эффективно, как и ваш йод при атомном взрыве.
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляok1904
Ну знаєте, притомні люди й самі здогадатися могли б і без влади.
А стосовно росіян, то вони ще й про новий наступ 2022 попереджали, а наша влада замовчувала 🤡
lumonbka• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Ясно, питання на питання
Не затримую
Ваш йод до сраки, перепрошую.
При підриві атомної електростанції вас врятує тільки відстань від вибуху.

n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Ви при своєму розумі? Як можна приготуватися до підриву дамби? Що люди повинні були зробити? Мій дядько повиносив усі цінні речі та меблі з будинку. А як можна було врятувати сам будинок? Перевезти його в іншу область? Як він мав рятувати засіяні поля? Теж їх вивозити?
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляgolublexa3
Якби я жила в тих місцях, то теж би запасалася продуктами.
Тому нічого такого космічного, вони ж для себе це побили
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
Багато чого
Справа в тому, чи вони робили хоч щось
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Ну і нафіга ті продукти. Сидіти на даху затонулого будинку і їсти? Що ви мелете?
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
У нас з вами культурний бар´єр
Не затримую
Вродепоmode• 07 июня 2024
Какие ’всі такі на півдні’?Вы своим постом меня прям выбесили
Что должны были делать люди ?
golublexa3• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Выпейте йодика, он и без атомного взрыва в профилактических целях некоторым может быть полезен...
lumonbka• 07 июня 2024
Ответ дляВродепоmode
Что должны были делать люди ?
Пальцем дірки у підірваній ГЕС затикати, напевно
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляВродепоmode
Что должны были делать люди ?
Ну вони так і подумали, тому обрали ілюзії, що нічого не буде
Мудро
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 07 июня 2024
Ответ для40ка
У нас з вами культурний бар´єр
Не затримую
Не культурний. Тут бар´єр створює чийсь ідіотизм. Якби ви побували в затоплених регіонах, ви б не дозвили собі писати це гівно

lumonbka• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Мудро
А що ви зробили? Чим допомогли?
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляlumonbka
А що ви зробили? Чим допомогли?
Нічим
Там дорослі люди, можуть самі про себе подбати
СИРЕЛИ• 07 июня 2024
Ответ для40ка
вавку лучше мазать зеленкой.
lumonbka• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Нічим
І без вашого засудження можуть
Вам ні про що поговорити?
Ви пишете, а соромно мені.
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляlumonbka
Жителі сходу не такі
Жителі півдня не такі
Вам не набридло?
Всі ми знаємо, в яких регіонах більше ждунів
Не всі люди, звичайно, є й патріоти
Tori1602• 07 июня 2024
Ответ для40ка
А як потрібно було готуватися, особливо окупованому лівобережжю? Що повинні були зробити люди?
fdanna• 07 июня 2024
Автор, що Ви мелете? Як до цього можна було підготуватись? Харчі запасти, а я к хата затонула, то як ті харчі врятують? Як спасти майно на окупованій території? Ви такий поділ між людьми робите, що ніби Ви розумна, а ті всі якісь не такі. Так не можна!!! Біда у нас спільна і Каховська дамба - це спільна біда нашого народу. Тому припиняйте ділити людей, слідкуйте за собою, своїми рішеннями і діями!
Tori1602• 07 июня 2024
Ответ дляok1904
Тварюки, а писали, що то ми підірвали.
автор 40ка • 07 июня 2024
Ответ дляfdanna
Люди у нас різні
lumonbka• 07 июня 2024
Ответ для40ка
Не всі люди, звичайно, є й патріоти
Сепаратисти є всюди (нагадаю, що сепаратисти - це не тільки про росію).
Вродепоmode• 07 июня 2024
Ответ для40ка
У нас з вами культурний бар´єр
Не затримую
Ну да,глянула ваши темы ’спати чи давати?’
То с вами есть о чем беседы культурные вести