Анонім Секретар• 07 июня 2024
Помідори, розсада, підкажіть
Дівчата, підкажіть, будь ласка, ось ці пагони треба обривати на помідорах?
Броніки для Моніки• 07 июня 2024
Дивлячись, які помідори. Якщо високі, то обов´язково, якщо ні, можна і не обривати.
Крим мій• 07 июня 2024
Це пасинки.Є різні методи, залежить що за сорт і як плануєте вирощувати. низькорослі допустім не пасинкують
Анонім Секретар
• 07 июня 2024
Ответ дляMsOksi
Ого, які ваші гарні ,великі. Мої 10 см..
Ой таких не багато, це сусідка залишки віддала. Ті що купляла, чахлики, а половина пропала, буду завтра докупляти.
Броніки для Моніки• 07 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ага, ясно. Дуже дякую❤️
Запам´ятайте, що пасинки затримають вам урожай( бо це додаткові поверхи, які щоб добудувати і заселити потрібен час). Але, якщо час не жме, то помідорожильців буде більше)
Анонім Секретар
• 07 июня 2024
Ответ дляMsOksi
Підлийте дріжджами, на відро теплої води пів пачки живих дріжджів, хай постоїть кілька год, і по пів літра під кущик.
Анонім Секретар
• 07 июня 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую❤️
Фиктивная• 07 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
а як регулярно?
Анонім Секретар
• 07 июня 2024
Ответ дляФиктивная
а як регулярно?
2 рази на місяць, приблизно
вкрации• 07 июня 2024
Як будете видаляти пасинки- залишайте пеньки по 1 см, бо на тому місці може знов вирости пасинок
Анонім Секретар
• 07 июня 2024
Ответ длявкрации
Дякую. Ціла наука)
Парова машина• 07 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Півпачки якої ваги?
Анонім Секретар
• 07 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Півпачки якої ваги?
25гр на 10л, половину з маленькою пачки