Kaktusa• 07 июня 2024

Посоветуйте мастера по ремонту Киев

Поделитесь, пожалуйста ,телефоном проверенного мастера по ремонту жилья. Желательно, правый берег. Квартира, требующая ремонта в р-не Нивок. Буду всем благодарна за ответ.
zebene• 07 июня 2024
Краще питайте по знайомим кому добре робили, бо тут можуть порадити безрукого кума)) якому робота потрібна

автор Kaktusa • 07 июня 2024
Ответ дляzebene
Вже всіх питала. Навіть домовилась з робітниками, чекала на них місяць. А чоловіки не з Києва і зараз не хочуть їздити через блокпости, відмовили.
Більше питати немає в кого, тому я тут)
Шматочок хмарки• 07 июня 2024
Ответ дляzebene
Теж не факт, що не криворукі. Один так підлогу підняв на 10 сантиметрів, хоча казали плитку супер вклав і майстер чудовий. Ось інші чудові по рекомендації прибігли, глянули одним оком, що робити потрібно. Вибивали кожне слово, що закупити. І то багато питань було, яке саме. Дзвонили уточнювати, то визвірились. Закупили матеріали, обіцяли в кінці травня починати або закінчити інший об´єкт і до нас. Питали чи все в силі тричі. Сказали так. І ні слуху, ні духу. Просто кинули)
zebene• 07 июня 2024
Ответ дляKaktusa
Більше питати немає в кого, тому я тут)
А на кабанчику дивились? Там хоч рейтинг є
автор Kaktusa • 07 июня 2024
Ответ дляШматочок хмарки
Ну от і в мене так. По рекомендації знайомого, домовилась з майстрами. І домовлялись про конкретні терміни ,і на квартирі зустрічались, вони все переміряли. Переносили початок ремонту два рази, уточнювала, чи все в силі. Останній раз 10 днів тому , було все ок, мали на цих вихідних ще раз зустрітись , щоб майстер подивився на нерівність стін і прорахував матеріал , а з середини місяця розпочинатимуть ремонт. Вчора в вайбері запитала, на коли планують зустрітись . Сьогодні отримала коротке голосове, мол не виходить , пошукайте інших майстрів...
zebene• 07 июня 2024
Ответ дляШматочок хмарки
Так ще не довго пройшло від травня)) все ще може бути
автор Kaktusa • 07 июня 2024
Ответ дляzebene
Ще не дивилась , але планувала з нього почати) а почала з Порадниці ))
Дякую
Viktiriia-ec46• 07 июня 2024
мій чоловік плиточник, йому багато хто дзвонить по сарафанному радіо або на олх оголошення бачили, відмовляє, бо зайнятий. дуже багато його знайомих і малярів і сантехніків і електриків мобілізували, ’рук’ не хватає( а так, то він їздить і по Києву і в приближні райони. можливо вам варто шукати на кожні роботи окремо майстрів а не бригаду?
Шматочок хмарки• 07 июня 2024
Ответ дляKaktusa
Це жесть( Я їх взагалі не розумію. Ну як не виходить, то скажіть одразу, щоб не чекали їх, так ні пообіцяємо, а Ви чекайте коли ми повідомим Вам, що в нас не виходить. Ми ще й закупили все, що замовили і не факт, що там стільки стяжки потрібно. Ну і інших знайти ще квест може бути, які працюють з цими матеріалами. Але в нас вони і не дуже хотіли робити, змусили майже ось і маємо. Вже один раз так відкос майстер робив. Теж дуже прошений. Почав роботу, а потім пропав на 1, 5 неділі. Дзвонили і телефон вимкнений. То захворів в нього хтось, то не зможе. Як дочекались, то зробив аби як швидше, отримав гроші і пішов. Місяця 2 ті відкоси пожили і потріскались. Шукали вже іншого. І постійно світло вимикати починають, як ми щось робимо. Думаю можливо знайшли інший об´єкт за який більше заплатять, тому на нас плюнули. Але хоча б попередили.

Шматочок хмарки• 07 июня 2024
Ответ дляzebene
Та ще була надія в перших числах, що дадуть про себе знати, але вже думаю діла не буде. Тепер ще й світла немає)
автор Kaktusa • 07 июня 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
Думала вже і про цей варіант . Якщо не домовлюсь за декілька днів, то буду окремо шукати. Дякую
автор Kaktusa • 07 июня 2024
Ответ дляШматочок хмарки
Я так і написала сьогодні майстру, що все розумію, зараз багато факторів, які могли вплинути на плани. Але повідомити клієнта про зміни планів, то не важко і це нормальна практика.
Та як люди так поводяться , то , думаю, їм все одно, на ті моралі ))
Viktiriia-ec46• 07 июня 2024
Ответ дляKaktusa
які Вам роботи потрібні? і в які терміни? я спитаю в чоловіка а він по знайомим-може щось вигорить Вам
автор Kaktusa • 07 июня 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
По термінам , хотілося б швидше )Потрібно збудувати стіни санвузла.
Залити підлогу
Штукатурка стін
Шпаклівка стін
Стеля
Проводка
Тепла підлога ванна, кухня
Плитка в ванній кімнаті( стіни, підлога), кухня ( підлога, фартух )
Плінтуса
Установка дверей в санвузол
Viktiriia-ec46• 10 июня 2024
Ответ дляKaktusa
Залити підлогу
Штукатурка стін
Шпаклівка стін
Стеля
Проводка
Тепла підлога ванна, кухня
Плінтуса
Установка дверей в санвузол
я спмтаю чоловіка. теріторіально-Нивки, вірно?