ВсеЧетко• 07 июня 2024
Хто робив дарчу на дитину, зайдіть будь ласка.
Добрий вечір.
Чоловік вирішив свою долю (пів квартири)в батьківській квартирі переписати на сина 6 років.
Квартиру чоловік з сестрою здають і гроші ділять пополам.
Підкажіть будь ласка, після нотаріуса потрібно якісь зміни в держорганах робити? Чи договір дарування і все?
І цікавить, чи може хтось, якщо з нами не дай Бог щось станеться продати цю частку?
І не дуже розумію, хто виступає перед комунальними службами представником? Зараз всі договора на чоловіка, а після втрати ним права власності хто буде? Чоловік в цій квартирі прописаний.
Дякую, хто розкаже.