Фрикаделька• 08 июня 2024
Как все дорого...
Как-то не считаю все до копейки - купила еду и купила.
А сейчас выключают свет - решила брать на один раз. Думаю, сделаю пиццу дома - заказывать не буду - дорого - сделаю сама.
Взяла на пиццу ветчину со скидкой -25%, сыр -35%, кетчуп акционный, кукурузу, 2 напитка, лимон и бананы.
И заплатила 534 грн.
Я охренела, честно. Это на 2 раза поесть, дешёвую еду...
Теперь стало понятно, куда деваются деньги.
Я просто поныть.
П с жду маню, которая зарабатывает стотыщмиллионов, которая научит меня жить...
А сейчас выключают свет - решила брать на один раз. Думаю, сделаю пиццу дома - заказывать не буду - дорого - сделаю сама.
Взяла на пиццу ветчину со скидкой -25%, сыр -35%, кетчуп акционный, кукурузу, 2 напитка, лимон и бананы.
И заплатила 534 грн.
Я охренела, честно. Это на 2 раза поесть, дешёвую еду...
Теперь стало понятно, куда деваются деньги.
Я просто поныть.
П с жду маню, которая зарабатывает стотыщмиллионов, которая научит меня жить...
показать весь текст
7
17
26
99
Ондатрова шуба• 08 июня 2024
Ответ дляДуняша
Я купила вчера по 90 и они пластмасовые, манала я такие есть. Лучше уж за 120-130 но нормальные
А я отличные беру ´Калиновка’ по 70. Черри по 85.
Ответ дляАnnеt
...и главное подливы побольше.
Це я так люблю 😁
Ну ви зрозуміли) Один і той же продукт можна приготувати по-різному. Але да, ціни шакальні. Це якщо в домі пару голодних мужиків, то працювати на їжу.
Але і не їсти не можна, або жерти одні макарони. Бо анемію дууууже дорого лікувати.
Ну ви зрозуміли) Один і той же продукт можна приготувати по-різному. Але да, ціни шакальні. Це якщо в домі пару голодних мужиків, то працювати на їжу.
Але і не їсти не можна, або жерти одні макарони. Бо анемію дууууже дорого лікувати.
3
Оченьценная• 08 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
В сильпо нормальная пицца и не дороже чем самой делать.
Я делаю иногда, конечно это не пицца в прямом смысле и начинки больше, но точно не дёшево выходит
Кстати для пиццы Я покупаю набор для солянки, он дешевле чем мясо и колбаса и разнообразие
Я делаю иногда, конечно это не пицца в прямом смысле и начинки больше, но точно не дёшево выходит
Кстати для пиццы Я покупаю набор для солянки, он дешевле чем мясо и колбаса и разнообразие
В сільпо за піццою черга зазвичай треба досить довго чекати.
автор
Фрикаделька
• 08 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Можна купити яєця, овочі, сир, курку, гречку і буде на більше))
Вы думаете я яйца не покупаю?
3
2
2
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Да, так и есть. Самые элементарные продукты - это 1000 грн
Залежить від того, як ви харчуєтесь
Вчора купила:
Гречка до 30 грн
Вівсянка біля 20 грн
Огірки 50 грн кг
Філе курки 130 грн кг
Капуста гривень 20
Яйця 30 грн десяток
Сир 70 грн пачка слайсами
Хліб 25 грн
Кабачки на 30 грн
Сметана 30 грн
Картопля 30 грн
Буряк півкіло
2 морквини
Пару цибулин
Чек біля 500 грн
Їсти можна пару днів
Зробила оладків з кабачків + сметанка
Борщ
Каша з м´ясом
Салат
Ще каша з омлетом буде з цього
І ще лишаться продукти з цієї покупки
А можна купити креветок, або лосося шматочок і плакати що на один раз
Вчора купила:
Гречка до 30 грн
Вівсянка біля 20 грн
Огірки 50 грн кг
Філе курки 130 грн кг
Капуста гривень 20
Яйця 30 грн десяток
Сир 70 грн пачка слайсами
Хліб 25 грн
Кабачки на 30 грн
Сметана 30 грн
Картопля 30 грн
Буряк півкіло
2 морквини
Пару цибулин
Чек біля 500 грн
Їсти можна пару днів
Зробила оладків з кабачків + сметанка
Борщ
Каша з м´ясом
Салат
Ще каша з омлетом буде з цього
І ще лишаться продукти з цієї покупки
А можна купити креветок, або лосося шматочок і плакати що на один раз
13
1
Ответ дляЯ не в теме
В сильпо нормальная пицца и не дороже чем самой делать.
Я делаю иногда, конечно это не пицца в прямом смысле и начинки больше, но точно не дёшево выходит
Кстати для пиццы Я покупаю набор для солянки, он дешевле чем мясо и колбаса и разнообразие
Я делаю иногда, конечно это не пицца в прямом смысле и начинки больше, но точно не дёшево выходит
Кстати для пиццы Я покупаю набор для солянки, он дешевле чем мясо и колбаса и разнообразие
І я там беру постійно, або готову або заготовку, ще дешевше. Начинки нормально)
Я не в теме• 08 июня 2024
Ответ дляОченьценная
В сільпо за піццою черга зазвичай треба досить довго чекати.
У нас нет, ну надо подождать пока приготовят, минут 20
Оченьценная• 08 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Залежить від того, як ви харчуєтесь
Вчора купила:
Гречка до 30 грн
Вівсянка біля 20 грн
Огірки 50 грн кг
Філе курки 130 грн кг
Капуста гривень 20
Яйця 30 грн десяток
Сир 70 грн пачка слайсами
Хліб 25 грн
Кабачки на 30 грн
Сметана 30 грн
Картопля 30 грн
Буряк півкіло
2 морквини
Пару цибулин
Чек біля 500 грн
Їсти можна пару днів
Зробила оладків з кабачків + сметанка
Борщ
Каша з м´ясом
Салат
Ще каша з омлетом буде з цього
І ще лишаться продукти з цієї покупки
А можна купити креветок, або лосося шматочок і плакати що на один раз
Вчора купила:
Гречка до 30 грн
Вівсянка біля 20 грн
Огірки 50 грн кг
Філе курки 130 грн кг
Капуста гривень 20
Яйця 30 грн десяток
Сир 70 грн пачка слайсами
Хліб 25 грн
Кабачки на 30 грн
Сметана 30 грн
Картопля 30 грн
Буряк півкіло
2 морквини
Пару цибулин
Чек біля 500 грн
Їсти можна пару днів
Зробила оладків з кабачків + сметанка
Борщ
Каша з м´ясом
Салат
Ще каша з омлетом буде з цього
І ще лишаться продукти з цієї покупки
А можна купити креветок, або лосося шматочок і плакати що на один раз
Підтримаю.
Комиссия50%• 08 июня 2024
Піца з печі приготовлена під моє замовлення коштує 250 грн
Це в піцерії , де ще посидіти можна
І вдома не треба електрику витрачати і час
Не розумію економію
А тісто в ній яке !
Це в піцерії , де ще посидіти можна
І вдома не треба електрику витрачати і час
Не розумію економію
А тісто в ній яке !
1
3
13
Большой секретик• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Вы думаете я яйца не покупаю?
Я яйца не покупаю , но я пока не в Украине, дешевая блин Польша, яйца по 8-10 грн, мясо дорогое, рыба тоже… овощи тоже дорогие , дома питалась лучше, тут все идет на сьем квартиры
5
Оченьценная• 08 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
У нас нет, ну надо подождать пока приготовят, минут 20
А в нас так, що простіше доставку з піцерії дочекатися, ніж доставку з нашого сільпо чи форм, при тому цих магазинів в місті багато
Я не в теме• 08 июня 2024
Ответ дляZelenkа
У вас одне Сільпо? Там де є відділ кулінарії, продають вже готову у формах для запікання.
У нас нет
автор
Фрикаделька
• 08 июня 2024
Ответ дляШальная коклетка
Черешню взагалі не багато хто може собі дозволити.В піцу можна класти різні інгредієнти-шинка і дорогий сир,звісно,дорого і дивлячи ще яка кількість.Є простіше-курка і дешевший сир,то це доступніше.
Я сыр брала комо 350 грм на 100 грн грн - это не дорогой. И ветчину по цене 370 за кг.
1
маминаБубочка• 08 июня 2024
Ответ дляДуняша
Так автор купила продуктов на большее количество пиццы, плюс там ещё помимо пиццы были покупки
Советчицы так считать не умеют, они считают: пицца 300 гривен/продукты 550 = пицца экономней!
6
6
автор
Фрикаделька
• 08 июня 2024
Ответ дляАnnеt
...и главное подливы побольше.
Одной подливы и гречки... всю жизнь...
5
Все до блиску• 08 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
щоб не було дорого треба пасивний дохід, або депозити, або облігації, або здача квартири, яка покриватиме базові витрати на жратву і комуналку.
Або завести багатого самця який це усе організує, з вас секс і блоуджоб
Або завести багатого самця який це усе організує, з вас секс і блоуджоб
А якщо раніше не було дорого, було норм, а тепер стало непідйомно, то що порадите? Пасивний дохід без вкладень не з´являється, а звідки їм зараз взятись, коли вже на їжу заробленого не вистачає?
Про самців теж так собі порада, не всі ж молоді та красиві.
Про самців теж так собі порада, не всі ж молоді та красиві.
3
Карапулька• 08 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну давайте по чесному, я вашу піцу не їла, але те чим пригощають знайомі це пиріг з начинкою.
Піца це такий продукт, його треба їсти виключно свіжим, з печі.
А мороки трохи є. Тісто заміси, зачекай щоб піднялося, наклади, запечи.
Кухню вимити.
І за 10 хвилин вже немає.
Це нераціонально геть
Піца це такий продукт, його треба їсти виключно свіжим, з печі.
А мороки трохи є. Тісто заміси, зачекай щоб піднялося, наклади, запечи.
Кухню вимити.
І за 10 хвилин вже немає.
Це нераціонально геть
Еще и электроэнергию теперь нужно считать, если газа нет. Но и газ дорогой. Я тоже считаю что возня на кухне того не стоит
1
1
автор
Фрикаделька
• 08 июня 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А я отличные беру ´Калиновка’ по 70. Черри по 85.
Ничем они не отличные. Они без вкуса и запаха. Чем такие брать - лучше вообще ничего
6
Альфасамка• 08 июня 2024
Ответ дляВсе до блиску
А якщо раніше не було дорого, було норм, а тепер стало непідйомно, то що порадите? Пасивний дохід без вкладень не з´являється, а звідки їм зараз взятись, коли вже на їжу заробленого не вистачає?
Про самців теж так собі порада, не всі ж молоді та красиві.
Про самців теж так собі порада, не всі ж молоді та красиві.
самцям лиш би хто дав. А то ходять з синіми яйцями, просто не дивіться на гарних, а простіше
3
Шальная коклетка• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Да, я люблю поесть. И пиццу люблю, и шашлык пожарить тоже. Одним буряком мне жить тоскливо!
Ну то й розходи на це,звісно,вищі.Не 5 т в міс на людину,а 10.
Карапулька• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Нет, это не на целую неделю.
Эта та еда, которую, я естественно, покупаю. Но тот набор, который вы написали - это не на неделю 2 людям
И 1 кг черешни - не на неделю. Помидоры сюда добавьте по 130, зелень, хлеб, молочку и выйдет сумма огого
Эта та еда, которую, я естественно, покупаю. Но тот набор, который вы написали - это не на неделю 2 людям
И 1 кг черешни - не на неделю. Помидоры сюда добавьте по 130, зелень, хлеб, молочку и выйдет сумма огого
Красную икру забыли еще добавить .
Оченьценная• 08 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
самцям лиш би хто дав. А то ходять з синіми яйцями, просто не дивіться на гарних, а простіше
Вам що до того? Ви ж самостійна і самодостатня.
Все до блиску• 08 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Курка 2 кг 200 грн,
Гречка 30 грн кг
Капуста свіжа - 2 кг 40 грн
Огірки свіжі 1 кг 40 грн
Картопля молода 2 кг 60 грн
Черешні 1 кг 80 грн
Пачка чая - 50 грн
Їжте цілий тиждень на 500 грн
Ви ж на ці гроші могли купити 0.5 кг червоної риби і створити тему що вам навіть на 1 раз не стало їжі
Гречка 30 грн кг
Капуста свіжа - 2 кг 40 грн
Огірки свіжі 1 кг 40 грн
Картопля молода 2 кг 60 грн
Черешні 1 кг 80 грн
Пачка чая - 50 грн
Їжте цілий тиждень на 500 грн
Ви ж на ці гроші могли купити 0.5 кг червоної риби і створити тему що вам навіть на 1 раз не стало їжі
Купила курку 1.800, посмажила, вона майже двічі в розмірі зменшилась. За вечір з´їли.
2
13
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
В сильпо нормальная пицца и не дороже чем самой делать.
Я делаю иногда, конечно это не пицца в прямом смысле и начинки больше, но точно не дёшево выходит
Кстати для пиццы Я покупаю набор для солянки, он дешевле чем мясо и колбаса и разнообразие
Я делаю иногда, конечно это не пицца в прямом смысле и начинки больше, но точно не дёшево выходит
Кстати для пиццы Я покупаю набор для солянки, он дешевле чем мясо и колбаса и разнообразие
Я вчера купила кусочек. Где-то 1/5 пиццы-85 гривен, а целая у них больше 300. Подофигела чуток. Но я странная - люблю пиццу из Сильпо. У нас ее никто не ест, а мне вкусно
автор
Фрикаделька
• 08 июня 2024
Ответ дляКомиссия50%
Піца з печі приготовлена під моє замовлення коштує 250 грн
Це в піцерії , де ще посидіти можна
І вдома не треба електрику витрачати і час
Не розумію економію
А тісто в ній яке !
Це в піцерії , де ще посидіти можна
І вдома не треба електрику витрачати і час
Не розумію економію
А тісто в ній яке !
А вы напитки посчитали в пиццерии к этой пицце? Иди вы в сухомятку давитесь?
4
4
Альфасамка• 08 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Вам що до того? Ви ж самостійна і самодостатня.
я ж не нию шо дорого
ДаЗдраПерма• 08 июня 2024
Ну а взагалі тема про що? Знизилась купівельна спроможність українців. Так. Всілякі ковіди, війна.
Але дякувати Богу ми поки що вибираємо не між хлібом і аспірином, а між їжею з кафе і домашньою їжею
Але дякувати Богу ми поки що вибираємо не між хлібом і аспірином, а між їжею з кафе і домашньою їжею
14
Небоброїдка• 08 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
Я яйца не покупаю , но я пока не в Украине, дешевая блин Польша, яйца по 8-10 грн, мясо дорогое, рыба тоже… овощи тоже дорогие , дома питалась лучше, тут все идет на сьем квартиры
Идите в бедронку там все дешевле
Оченьценная• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Да, я люблю поесть. И пиццу люблю, и шашлык пожарить тоже. Одним буряком мне жить тоскливо!
Ну, о тоді чого обурюватися, працюйте, заробляйте, буде і шашлик і піцца і солянка.
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу