Кудрі кручу сама• 08 июня 2024
В первый день КД вообще нет сил, тупо сплю(
А как у вас проходит первый день?
Весела пiсенька• 08 июня 2024
Ніяк не відрізняється від інших днів циклу. Дуже шкода в кого не так. Чому лікарі не шукають причини?
Крем для арбуза• 08 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
потому что это физиология и норма
в европе дают больничный
Весела пiсенька• 08 июня 2024
Ответ дляКрем для арбуза
потому что это физиология и норма
в европе дают больничный
До чого тут лікарняний?! Якщо це фізіологія , то чому в одних нічого, а в інших стан встати неможливо?! Це хіба нормально щомісяця вживати знеболюючі, якщо є біль, йому є причина. І треба шукати причину, а не глушити таблетками.