Ms. Искренность• 08 июня 2024

Вот вы говорите образование у нас лучшее

Но почему тогда у кого есть
возможность , деньги , отправляют своих детей учится за границу ?
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я вважаю, що онлайн краще за офлайн, якщо не брати до уваги відсутність спілкування з однолітками, навантаження. В офлайн школі не завжди є класи, обладнані інтерактивними дошками, ноутами, тощо. А є лише дошка та крейда. І можливості вчителя обмежені. А на онлайні можна використовувати будь - яке відео, цікаві платформи, ігри.
За кордоном у школі крейда?
Це ви шуткуєте так? Українські школи ще не скоро будуть обладнані так, як європейські. І на відміну від українських шкіл, все обладнання використовується на щоденній основі, а не лише під час ’відкритих уроків’. Порівнювати офлайн європейську школу та онлайн українську неможливо, це різні величини.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Програму в укр школі ми з вами добре знаємо, оскільки і моя , і ваша дитина там вчаться. Про навчання в школі за кордоном ви нічого не знаєте. Як можете оцінити?
Ви б подивилися, як тут історію вчать, Єгипет, давня Греція, ви б за голову схопилися з таким « практичним підходом»
Я подивилася як вчать історію та географію у Франції. На відміну від українських дітей, вони її дійсно знають. А не живуть за правилом трьох ’зе’: зазубрив, здав, забув.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Я не писала, що не подобається. Я написала, що знання значно слабші дають, у всякому випадку класу до 8 точно. Тому говорити про погану українську освіту недоречно

Запитайте у своєї дитини з української школи де розташовано Нігер, а де Нігерію, чим вони відрізняються і чи може дитина їх показати на карті. Про історію взагалі мовчу.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Я вам більше скажу. Все, що в вузах вчать ( філософія, релігієзнавство, історія і тд ) відсотків на 80 не потрібне для подальшого життя. І що? Це загальний всебічний розвиток людини. А якщо потрібна лише практичне - то це в ПТУ або беруфколег. Тут вже що кому треба.
А ця то вам сказав, що в закордонних ВНЗ вчать релігієзнавство, історію чи філософію?)
Це особливість української освіти - вчити те, що нікому не потрібно у цій конкретній професії і ніколи не знадобиться у житті, зате викладач з кафедри отримає своє навантаження.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Дивно. Ми все встигаємо прочитати або прослухати в повному обʼємі з укр і з зарубіжної літератури. Великі твори читає влітку. Зараз вчать цікаві твори, на відміну від того, що я вчила в школі.
Просто є діти які вчаться, а є ті, що лінуються. От і вся різниця.
А є батьки, які не підозрюють, що 99% українських школярів читають всі книжки за шкільною програмою у інтернеті ’скорочено’. Книга на 300 сторінок скорочена до 3. І батьки щасливі, бо дитина ’засвоїла’ програму.
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина

Може) карта з двох років над ліжком висить))це точно не заслуга школи - ні української, ні німецької
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
За кордоном у школі крейда?
Не скажіть. Наша українська школа супер обладнана теж - електронні дошки, компʼютер, принтер - все в класах є.
А в німецькій ось взимку електронну дошку повісили, до того була лише крейда. Але минулого тижня в 10 класах всіх пересадили в інші кабінети, бо виявилося, що погано дошки повісили, могли впасти, перезакріплювали ( через пів року). Правда, планшети видали всім
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Не вірю) Карта може висіть, а в голові пусто. Виростила двох дітей, одна повністю вчилася в Україні, інша спочатку в Україні, потім за кордоном. Чудово знаю рівень українських школярів: обнять и плакать. Там вище про тестування PISA писали. Україна щороку провалює те тестування, до війни теж провалювала. І я розумію чому.
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Даремно не вірите. Мама географ ))
І годинник зі стрілками висить, дитина з трьох років вміє визначити по ньому час спокійно. Я здивувалася, що є діти, які в 8-9 років не можуть. Вони просто такого годинника в очі не бачили. Лише електронні
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке

Та да, ми здавали і на ноут вчителю, і на інтерактивну дошку, і на звичайну дошку...
Відкрию секрет: вчителі і досі пишуть крейдою. А інтерактивну використовують в ’особливих’ випадках, наприклад, на ’відкритих’ уроках.
У моєї дитині в спеціалізованій Київській школі з поглибленою математикою Інтернет був в кабінеті директора і вай фай в туалеті, що був неподалік кабінета директора. В комп´ютерному класі його не було. Треба пояснювати рівень інформатики?
Я вам моду пояснити різницю між Київською спецшколою і провінційною французькою: у Києві це була показуха. У Франції дитина може прийти на перерві (1,5 години, це стандарт) і працювати на шкільних комп´ютерах і всьому наявному обладнанні. Хочеш - сьорфай інтернет, хочеш - роздруковуй, скануй, монтуй відеоролики - будь що, аби тільки робив. Крейду тутешні діти лише на малюнках бачили)
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина

У нас в київській школі по іншому. У кожного свій досвід.
Крейду не вважаю чимось поганим, до речі. Це свого роду теж моторика
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Звичайно, по іншому) Матеріально відповідальна вчитель дасть користуватися на перервах і після уроків дітям і ноутом, і інтерактивною дошкою , і друкувати діти можуть що хочуть і скільки треба, і сканують, і ксерокси роблять, і монтажі відео роблять, звичайно, вірю))) Якби ви ще подивилися на рік випуску системних блоків, то взагалі б просльозилися. При нових моніторах все ’залізо’ давно пора на смітник. Що можна робити на комп´ютері, якому 15+ років? Він нічого не тягне. Зате монітори новенькі і батьки думають, що крутий комп´ютерний клас.
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Тим не менше, моя дитина знає інформатику на голову вище німецьких дітей) останні завдання виконав лише він, на 1+. І саме йому доручили робити презентацію, коли клас йшов в ратхаус ( міськраду) і мали там виступати.
Навіть під час карантину у нас були супер уроки з інформатики. Але це заслуга суперового вчителя з цього предмета, не стільки школи загалом
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Ми ж говоримо не про вашу дитину, а про систему освіти)
І ви забуваєте, що ваша дитина на рік старша за німецьких однолітків)
І не факт, що ваша дитина у сильній школі чи сильному класі в Німеччині.
Подивіться результати PISA по Україні. Це не конкретно ваша дитина, а українські школярі в цілому. Оце і є реальний рівень знань. Він плачевний.
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Моя дитина не старша, така як всі. Вчиться в 6 класі в обох школах. Пішов в 6 років. І конкретно інформатику в його українському класі майже всі діти дуже добре знають. Про рівень німецької школи не можу сказати, тут це не афішується. Рейтингів успішності учнів не існує тут як таких ( по конкретних школах)
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Про рейтинг, який Ви вказали, нічого раніше не чула. Як визначити рівень конкретної німецької школи?
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Рівень школи всі чудово знають,саме тому і намагаються жити в районі, який обслуговує гарну школу.
У вас немає електронних кабінетів батьків і школяра? Вам не видають бюлетень успішності учня? Моя дитина його отримує тричі на рік, в ньому є її оцінки з кожного предмету, мінімальний, максимальний і середній бал по класу з кожного предмету. Також кожен вчитель залишає коментар по моїй дитині. В електронному кабінеті я бачу кожну оцінку, якщо таке завдання виконував весь клас (незалежно усно чи письмово), то я бачу знову ж мінімум, максимум і середню по класу. Також за письмові роботи вчителі крім оцінки ще оцінюють рівень ’сильний, середній, слабкий, недостатній’ по кожному критерію. Тому всі батьки чудово розуміють яка їх дитина у рейтингу. Тут немає батьківських зборів, де щороку МарьВанна розказує, що Сидоренко двієчник, Петренко хуліган, а Іваненко відмінник. Тому як вчиться та чи інша дитина я знаю лише зі слів своєї дитини. Діти завжди знають хто сильніший, а хто слабший.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
За кордоном у школі крейда?
Ви уважно читали? Яка крейда в закордонній школі? Мова про дистанційне навчання, яке зараз в багатьох навчальних закладах України.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Я у Франції. Тут так само як в Україні, є рейтинг шкіл. Я дивлюся свій департамент, не цікавилася загальнонаціональним. Складається рейтинг на основі здачі баку - аналог нашого зно. З урахуванням, що репетиторів тут немає, то здача бака відображає реальний рівень знань, що дає школа. Місцеві чудово орієнтуються яка школа сильна, а яка слабка.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Звичайно, уважно.
Ось ви писали: ’В офлайн школі не завжди є класи, обладнані інтерактивними дошками, ноутами, тощо. А є лише дошка та крейда. І можливості вчителя обмежені. А на онлайні можна використовувати будь - яке відео, цікаві платформи, ігри.’
Перечитайте вище на яке саме повідомлення ви відповідали)))
Щедрик ведрик• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Мені цікаво, ті хто тут сильно сміється, хоч у когось з вас вчаться діти, наприклад, в німецькій школі? В житті не повірю. Інакше ваша думка була б протилежною
А Вашi дiти вчаться в нiмецькiй школi ?
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Ні, тут я знаю успішність лише своєї дитини. Ніякого середнього балу по класу не виставляють. Рейтингах в класі нема. Електронний кабінет є, там все про мою дитину. Навіть коли роздають контрольні, вчитель може сказати / в класі три одиниці, не називаючи імен. І це не завжди. Так, буває діти кричать - ура, у мене три! А буває не кричать. Знаю, що після 6 класу буде повна зміна вчителів і класних керівників. 5 дітей відраховують з гімназії за погану успішність ( мають по дві пʼятірки за рік). Але нічого з цього я не можу знати про інші школи, щоб порівняти, сильна школа чи ні
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А Вашi дiти вчаться в нiмецькiй школi ?
Так
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Не повірите, тут не орієнтуються! Рейтингу типу нашого ЗНО не існує. Навіть вчитель ( знайома викладає тут давно в одній зі шкіл) не може сказати, яка школа сильніша, яка слабша
Этожзвяздаяегообожаю• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Ну то ви загнули. На зборах вже давно не розповідають про поганих учнів і оцінки. Ця інформація є приватною. І оцінки вже ніхто не оголошує.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Поспілкуйтеся з місцевими. Маю подругу у Німеччині. Вона як переїхала в межах міста, то не хотіла переводити дитину до школи за новим місцем проживання за причиною слабкої шкоди. І дізналася про це до переїзду, але вибору житла не було, довелося погоджуватися. Якщо будете спілкуватися лише з українцями, то багато чого не знатимете. Місцеві знають набагато більше, якщо приймуть у свою компанію, то це значно полегшить життя.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Не повірю, чому - вище написала.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Звичайно, уважно.
То ви перечитуйте. Ви сказали, що онлайн навчання в українській школі - пародія. Я з вами не погодилась. І сказала, що онлайн дає більше можливостей для цікавих уроків.
Можливо, вам не пощастило і у вас пародія. Але я особисто задоволена якістю онлайн навчання своєї дитини.
Парова машина• 08 июня 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
До війни на зборах я регулярно слухала у кого з учнів які проблеми з яких предметів. Це ’давно’? ’Приватна’ інформація прилітає у вайбер у шкільну групу моєї дитини з оцінками за письмову роботу всіх учнів, щонайменше з математики. Вони вчаться тиждень через тиждень. Чи це оцінки онлайн/офлайн - гадки не маю, дитина заходить у групу раз на пару місяців
Звезда в шоке• 08 июня 2024
Ответ дляПарова машина
Запитала, кажуть хороша школа, цього року святкує 200-річний ювілей. Але наскільки краща/ гірша за інші - не знаю