Качка в тапцях• 08 июня 2024
Паліативна допомога - скільки можна лежати у відділенні?
Мій родич вже 10 днів перебуває у відділенні паліативної допомоги у Києві. Хвороба важка і невиліковна, стан стабільно важкий, не ходить, не розмовляє. Вчора натякнули, що його можуть виписати додому. Можливо, хтось володіє інформацією, чи є часові обмеження на перебування у відділенні паліативної допомоги? Дякую.
Качка в тапцях
• 08 июня 2024
Ответ дляЖонДуан
домовляйтесь. я думаю то був натяк
Ні, на гроші точно немає натяку. Ми самі пропонували ще на етапі оформлення - категорично ні.
ЖонДуан• 08 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
тоді питайте напряму що треба щоб лежати довго. брат мого чоловіка місяця 2 чи 3 лежав в такому відділені. Поки не помер
Качка в тапцях
• 08 июня 2024
Ответ дляЖонДуан
Виходить, що можна. Дякую за відповідь!
ЖонДуан• 08 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Виходить, що можна. Дякую за відповідь!
але він за гроші лежав- нам зразу суму сказали
Цирк на дроті• 08 июня 2024
14 днів.А далі вже виписують.Ну,може платно домовитеся.На то й паліатив,передсмертні,але є що й довго ще живуть.
Душка-свекрушка)))• 08 июня 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Якось це не правильно. Тобто родичі мають доглядати до смерті, а не навчений медичний персонал? В мене у подруги мама лежала у хоспісі перед смертю, то їй таку комбінацію знеболювальних підібрали, що вона не страждала. Це не можливо зробити в домашніх умовах
Качка в тапцях
• 08 июня 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Так він при смерті, куди ж його виписувати? Знеболюючі колють, крапельниці ставлять.
Просто каралева• 08 июня 2024
Знайдіть хоспіси. Саме хоспіси, а не відділення. От там й питайте, домовляйтесь. Не знаю, як зараз, кілька років тому були платні відділення і умовно-безкоштовні. Це Харків. У платному годували краще. У безкоштовному своє возили. Але як само там ставляться до пацієнтів- одному богу відомо(
Душка-свекрушка)))• 08 июня 2024
Ответ дляПросто каралева
В Києві дуже хороший хоспіс на лівому березі. Але чула, що потрапити тільки за домовленістю можна😢
Трохи злякана• 08 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
той що на попудренка? свекровь там в 2015 помирала(онко) умови жах були(вона дуже просила окрему палату) лише за пару днів до її смерті звільнилась (звісно що за все платили) знеболюючі кололи і санітарки бігали за доп плату, але той сморід я досі забути не можу
Качка в тапцях
• 08 июня 2024
Ответ дляТрохи злякана
Багато чого змінилося за останні роки. Зараз ці відділення всі відремонтовано, дуже чисто, світлі одно-двомісні палати.
Свій варік• 08 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ви розумієте, хоспісних відділень всього 2 на місто, тому якщо будуть лежати там місяцями, то іншим і 10 днів не дістанеться
Качка в тапцях
• 09 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Паліативних - з десяток на Київ. Плюс паліативні ліжка при відділеннях.