Фокус-Покус• 08 июня 2024
Порадьте, будь ласка, аналоги таких ліків у Німеччині
Бажано без рецепту.
Бетаргін або схожий препарат при ацетоні в дітей та для відновлення печінки дорослим.
Ентерос гель.
Замість Бетаргіна знайшла Аргінін, діюча речовина ніби однакова, але призначення різне
Ентерос гель.
Фокус-Покус
• 08 июня 2024
Дякую. Просто потрібно зараз по місцю купити.
Можливо хтось порадить
Тень льва• 08 июня 2024
Бетаргин есть в розничном магазине, в свободной продаже под тем же названием.
Фокус-Покус
• 08 июня 2024
Ответ дляТень льва
Не знала, дякую
!
Фокус-Покус
• 08 июня 2024
Ответ дляТень льва
Енетерос гель, поищите белый уголь, он тоже есть в супермаркетах.
Подивлюсь, спасибі