Звезда в шоке• Изменено сегодня в 07:54
Хто знає як це називається?
P.S якщо шо, я знаю)))
Дай подивлюся• сегодня в 10:49
Ответ дляГлас_Народа
Налісники тонікіші і завжди з начинкою. Млинці чи бліни російсьйською товстіші і подають просто так
Бред честно. Всю жизнь говорили всех кого я знаю(Харьков ) блины с мясом, блины с творогом и тд. Никогда не слышала налистники вообще, даже от бабушки из села харьковской области
Дай подивлюся• сегодня в 10:50
Ответ дляПопельшка
Нет, фигня. И блины могут быть тоньше или толще, как любит хозяйка. И блины чаще всего с начинками.
Да да.
Дай подивлюся• сегодня в 10:51
Ответ дляГлас_Народа
Ну як фігня якщо є визначення. Це як ви називаєте особисто ваша справа. Можете хоч$яйце мясо назвати))
Как раз это ваша справа называть налыстниками блины с начинкой
Просто болталка• сегодня в 10:52
Ответ дляПлету корзинки
Вы мечтаете спечь торт? Никогда не пекли?
А ви окрім тортів більше нічого ніколи не пекли?
Дай подивлюся• сегодня в 10:52
Ответ дляНе против
Потому что это факт. Много слов используется венгерских и польских. И почему-то сейчас такая мода тащить их в украинский язык. Тот же суржик только с другой стороны.
Факт
Дай подивлюся• сегодня в 10:52
Ответ дляГлас_Народа
Це не нове. Завжди так було
У вас может. У нас этого слова нет
Дай подивлюся• 2 часа назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Я ввела: фото блины
І фото налисники.
Різниця очевидна
І фото налисники.
Різниця очевидна
Введи блины с мясом, блины с творогом, блины с жабой выдаст тоже
Дай подивлюся• 2 часа назад
Ответ дляАнонимушка
Потому что она два слова не умеет связать
У нее всегда одно и тоже: а чому? А до чого? А при чому?
Не уверена, что у нее даже ПТУшный диплом есть
Многие с дипломами так общаются))особенно если за учебу только платили и появлялись редко). У меня много таких знакомых )
Дай подивлюся• 2 часа назад
Ответ дляФенте Фря
Просто люди, которые выросли на литературной украинской не понимают зачем ее ’паплюжить’ иностранными словами.
Но вы можете продолжать. Чем больше подобных тем тем меньше хочется переходить на украинский
Так это не Украинский
Дай подивлюся• 2 часа назад
Ответ дляСтрахованная
Согласна. Всю жизнь жарю тоненькие блинчики, замешиваю на молоке. Делаю с разными начинками, и с творогом , и с мясом.
Тоже самое дома у меня всегда было
Просто болталка• 2 часа назад
Ответ дляДА да да
Тіж яйця що і торт, тільки в профіль
Різновид випічки
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляЗа ким я буду?
на фото - торты в холодильнике.
На зображенні представлені різноманітні види традиційного українського багатошарового пирога, відомого як пляцок.
Це кондитерський виріб, характерний для галицької кухні, який зазвичай випікається у прямокутній формі.
Пляцки складаються з кількох шарів тіста, крему та різноманітних начинок: горіхів, маку, фруктів або сиру.
Їх часто готують до святкових подій, подаючи декілька видів одночасно.
Вони відрізняються від класичних тортів своєю формою та простішою технологією приготування.
ТрамвайGirl• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Пляки, шитимині, кісто
Впервые слышу эти слова.
Я называю торты
За ким я буду?• 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
на фото домашні тортики.
такі які печуть в селах та містах по всій Україні.
Просто болталка• 1 час назад
Ответ дляЗа ким я буду?
на фото домашні тортики.
Нехай печуть по всій Україні тортики)
На заході печуть пляцки
мадамГрицацуева• 44 минуты назад
Ответ дляНе против
Да торт это. А вы на ЗУ можете называть как хотите. Там и венгры и польша и местные все смешалось.
Это как блины налистниками называют и доказывают что это ’другое’.
Торт он и в Африке торт.
От дати б тако тремпельом по горбу
мадамГрицацуева• 43 минуты назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Налисники бувають з різними начинками.
Ну ненада,налісники з м´ясом це вже бандерики
Чекаю завтра• 30 минут назад
Ответ дляГлас_Народа
Ось відмінності
а мені якось дивно що це страва традиційної української кухні. Ну не в´яжеться воно мені в голові. Скільки років цій традиційній страві? Чи те що ми бачимо це вже пляцки на сучасний манер, а раніше вони по-іншому готувалися. Я просто не можу уявити собі шевченківську хату, молодицю в українському одязі як з творів гоголя яка стоїть збиває бисквіт та робить ось такий торт. Хліб, пироги, вареники, ковбаси - так, а це шось таке на вид не традиційне) ну якби сказали що це наприклад, турецька традиційна страва то повірила б
Глас_Народа• 28 минут назад
Ответ дляЧекаю завтра
А чому їй не може бути 40 років наприклад? Мені 46 років і все моє дитинство я бачила ці пляцки чи торти. Як для кого
Не против• 28 минут назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Я ввела: фото блины
І фото налисники.
Різниця очевидна
І фото налисники.
Різниця очевидна
Вы серьёзно?
Чекаю завтра• 25 минут назад
Ответ дляГлас_Народа
бо сорок років тому був советський союз, мова ж про ’традиційну країнську страву’, ну яка це традиційна якщо сорок років? Традиційним стравам сотні років... Як і одягу, як і саятам. Чи може це в мене якесь викривлене уявлення про трвдиції, я не знаю... Просто написала що мені дивно
Глас_Народа• 23 минуты назад
Ответ дляЧекаю завтра
І що що ссср? Ми були українська республіка, а ми українці
Традиції так і зароджуватися з року в рік
Дай подивлюся• 22 минуты назад
Ответ дляуспокойте_Меня
Зате були млинцями все моє життя. Слово ’налисники’ вперше почула в 2020 році на ЗУ, доречі.
А я в 2022 в Германии, от другой беженки с ЗУ)
НеГолосую• 19 минут назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Чому це не збирається?
Пляцки- це щось українське. Капапам цього ніколи не зрозуміти
В польщі ще печуть пляцки, точно так як в Україні, але переважно в селах. Вони в них теж дуже смачні
Дай подивлюся• 18 минут назад
Ответ дляНеГолосую
Пляцки это польское слово. Это не украинское
НеГолосую• 17 минут назад
Ответ дляДай подивлюся
Споконвіків в нас в Україні були пляцки, але кацапи завжди принижують нашу мову і все українське