Рятівник Малібу• 08 июня 2024
Мамалак грудничку
Подскажите, кто давал? Малышу сутки и его беспокоит животик, тужится, чтобы покакать, в роддоме сказали купить Мамалак, читаю - это для тех, у кого лактозная недостаточность, вообщем не могу разобраться нужен он нам или нет?
Криниця щастя• 08 июня 2024
Нічого не потрібно давати зараз!
Виходить маконій, дитина справиться самостійно
Звоночек• 08 июня 2024
Он нужен при лактозной недостаточности. Ее симптомы у грудничков-сильная диарея, возможно, рвота.
Рятівник Малібу
• 08 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
У него нет такого, сейчас он какает меконием, но ему сложно, плачет сильно
Цвірінь• 08 июня 2024
Я мамалак давала.
Не завжди, але давала.
Навіть якщо у дитини нема лактозної непереносимості може бути в силу віку ще недостатньо ферментів для того, щоб переварити їжу.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Але я би ще спробувала масажі, викладання собі на живіт та висаджування, носіння тигром на гілці. Можливо, це не живіт, а просто хочеться в тепло та на ручки.
Може плакати як какає, бо йому тільки доба. Треба тужитись, все незвично, відчуття незвичні.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Тантрический кекс• 08 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Я мамалак давала.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
для якої їжі в новонародженого недостатньо ферментів?
Рятівник Малібу
• 08 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Я мамалак давала.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Он на ручках у меня, животик к животу держим, но явно видно, перед тем как покакать очень сильно его хватает животик
Тантрический кекс• 08 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
ви вважаєте, що в нього закреп, чи що?
Рятівник Малібу
• 08 июня 2024
Ответ дляТантрический кекс
ви вважаєте, що в нього закреп, чи що?
Нет запора, просто ему сложно пукнуть, сначала сжимается весь, кривится, а потом только получается покакать, ну явно видно, что вот как колика его сводит
Тантрический кекс• 08 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
яка коліка в дитини, якій доба?!
Рятівник Малібу
• 08 июня 2024
Ответ дляТантрический кекс
яка коліка в дитини, якій доба?!
Забудьте, я все придумала
Рятівник Малібу
• 08 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Я мамалак давала.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Не завжди, але давала.
Крім того, ще і біогаю теж давали.
Не з самого пологового правда.
Просто не хочется лишним его пичкать, он по тужится, поплачет, покакает и спит потом нормально, а позже все заново. Может быть конечно просто ему действительно непонятно, переодеваться он тоже не любит, возмущается пока не оденешь и не застегнешь все кнопки))
Звоночек• 08 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Мамалак это не пробиотик, это лактаза.
Тантрический кекс• 08 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
то скількі вашій дитині?
що вона вже вміє обурюватись
Звоночек• 08 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Почитайте про висаджування. Берете дитину, коли починає плакати, і висаджуєте. Тільки робіть це над ванною, бо я відмивала пів кімнати. І друга порада: почитайте про дисхезію. Дитина має навчитися одночасно одні м´язи напрягти, а інші розслабляти, щоб покакати. Тому ліки тут не допоможуть.
Рятівник Малібу
• 08 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
Дякую💐
Престидижитатор• 08 июня 2024
Мы давали с роддома и до двух месяцев примерно. Когда кишечник дозреет, то будет сам вырабатывать лактазу, а пока можно помочь Маммалаком, мы ещё и Биогаю капельки давали
Альдебаран• 08 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
дитина вчиться тужитись, пукати і какати. це нові відчуття. це нормально.
ніякий мамалак не треба давати, це типу для власного спокою шо ви шось робите.
це все мине, не хвилюйтесь.
мені з сином найкраще допомагало викладати живіт до живота
це все мине, не хвилюйтесь.
Рятівник Малібу
• 09 июня 2024
Ответ дляАльдебаран
це все мине, не хвилюйтесь.
Дякую!