Полонянка SexShop-а!• 09 июня 2024

Якщо людина з неблагополучної сімї

Якщо наприклад людина виросла в не зовсім в благополучній сім´ї де батько алкоголік і сім´я майже в злиднях проживає, то чи має така людина шанс побудувати свою гарну сім´ю, чи порядний хлопець не зверне увагу на дівчину з такої сім´ї, навіть якщо вона буде нормальною.
Да, я блондинка!• 09 июня 2024
Ответ дляРанковий базар
Гени, то страшна річ. Буває, проявляються в більш дорослому віці. Комплекси, набуті в детстві, майже, завжди залишаються. Тут, треба, над собою працювати, в першу чергу. Взагалі, ніхто і ніщо ,не гарантує щастя. Можно ,як знайти так і втратити, незалежно від обставин ,в яких виріс.
Голова контролює всі гени,якщо це стосується алкоголю.Я теж буває хочу випити,але я не пʼю,для чого мені це.На мені великі зобовʼязання,дітей поставити на ноги і матір,яка не є догледіти,вже ж злягла.А я в них одна.Тому з генами можна боротися

Голодаю• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я маю на увазі не за рахунок чоловіка вирватися, а взагалі якщо дівчина нормальна і реалізувалась в кар´єрі, а от коли наприклад він дізнається що в неї батько алкаш, то якось не розглядає її для сімї
Можна пів життя працювпти, паралельно вчитися заочно. У 35-40 обійняти посаду у держ секторі і далі кар´єрний зліт.
Знаю таких.
Від місця проживання багато залежить.
Да, я блондинка!• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Він вас буде розглядати для сімʼї,а не вашого батька.Вчитеся,будуєте карʼєру і ваше життя в ваших руках.
Ранковий базар• 09 июня 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Таких, як ви, не великий відсоток, ви, велика молодець. Складно, свої слабкості переборювати.
автор Полонянка SexShop-а! • 09 июня 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Він хоче щоб батьки були успішними
Да, я блондинка!• 09 июня 2024
Ответ дляРанковий базар
Ні,нас 3-є з сімʼї і всі вивчилися,закінчили вузи і працюємо.Жили,підробляли,ніхто не пʼє,то вже й не молоді.57,51 і я найменьша-46.Таких людей багато
Ответ дляПозитивна
Я не бачу тут неблагополучності. Від алкаша пішла, бідність - не дорівнює неблагополуччю. Сама жінка явно адекватна, виховала норм хлопця
Бідність така що хватає тільки на продукти і комуналку та саме необхідне, тобто дорогі меблі, машини, ремонти не хватає коштів
Однозначная• 09 июня 2024
Конечно окружение влияет на воспитание человека.Но , только сам человек принимает решение, каким ему быть, по какому пути следовать.Существует масса примеров, когда семьи благополучные, интеллигентные, а дети наркоманы и алкоголики, и также наоборот.
Позитивна• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Все ж таки це не неблагополуччя. От потім автор того коментаря ширше описала ситуацію, то там треш був(((

Метелики на душі• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Він хоче щоб батьки були успішними
Хто він? Ви ж поставили узагальнююче питання, а тут пунктики конкретного хлопця.У конкретного хлопця може бути будь-який пунктик.Плюс зазвичай ці пунктики діють поки не кохає, якщо закохався то гори зверне і прийме любу і з любими батьками- дітками( Ми не говоримо про те, що буде коли кохання пройде чи стане спокійне) А вже відмазки типу люблю але не прийму, буду просто мучитися від кохання бо батьки не такі. Нема там кохання і нема чого приймати хлопцю бо не кохає, то навіщо йому нелюбима ще й з неблагополучної сім´ї
Ответ дляОднозначная
А якщо стидно перед знайомими що батько алкаш?
Ранковий базар• 09 июня 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Приємно слишать за вас
В мене, на жаль ,зворотніх прикладів багато.
Ранковий базар• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А, наввщо ,ви обговорюєте цю тему? Оминайте, кажіть, що батько живе,як йому добре, то його справа.
МояХатаЗкраю• 09 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Незнаю как дівчина буде с такої семьї, а якщо хлопець буде с такої семьї то великий шанс виростет не порядний.
БМ такий оказался, я на его семью не смотрела, а зря
А у меня БМ из такой семьи прекрасный человек и отличный семьянин. Прожили больше 20 лет.
Морковна• 09 июня 2024
Все індивідуально , я з такої сімьї, батько анкоголік хронічний , а я до спиртого не ніколи не торкався , мені вже 47 , я чоловік )
Однозначная• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Почему вам стыдно за чужие поступки?Вас ,что стыдят за это ваши знакомые? Люди не дураки, видят кто алкаш, а кто нет. Отделите себя от него, вы не несёте ответственность за его действия,это его выбор, не ваш.Научитесь констатировать факт: он выбрал жизнь алкоголика, а вы нет.На этом все .
Ответ дляОднозначная
Стыдят родственники и соседи
Не їм після шостої• 09 июня 2024
По сусідству така сім´я. Батько пив, але помер давно, в їхньому глибокому дитинстві. Мати п´є і досі. Жили в бараках, їх п´ятеро дітей - четверо хлопців і дівчина. Зараз всім їм уже 30-40 років. У всіх нормальні сім´ї середнього достатку, з машинами і своїми будинками. Не п´ють точно. Гарні господарники. Я з дівчиною з тої родини близько спілкуюсь. Але хлопці теж поблизу живуть, тож і їх самих часто бачу. Ще один приклад яскравий - мій однокласник. Йому було років 7, коли мама пішла і залишила його з батьком. Батько пив і п´є. Хлопець з 14 років кинув школу і влаштувався на роботу, щоб забезпечувати себе, батька і бабусю. Потім, років у 20, закінчив старші класи у вечірній школі, поступив в універ, закінчив. Працює інженером на великому підприємстві. Не п´є.
Але часто бачу, що буває і навпаки, на жаль.
Однозначная• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Стыдят родственники и соседи
Приведите пример,что они говорят?

Хочу наколоти губи• 09 июня 2024
Ответ дляПозитивна
А ще треба тікати від старших дітей багатодітних родин. На них звикли їздити і грати на почутті провини.
Хотела повозмущаться, а потом всплакнула я старшая. И вы правы.
Бронетапці• 09 июня 2024
Скільки знаю прикладів, то дівчата більш гнучкі психологічно. Дівчина з маргінальної сімʼї може стати гарною людиною, дружиною, мамою, досягти багато в житті.
Якщо в хлопця батько тиран, алкоголік, маргінал, то він також має такі схильності, навіть при тому, що спочатку може скривати, але потім те все гімно вилазить.
Да, я блондинка!• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Він хоче щоб батьки були успішними
Ну якщо в нього такі плани,то нажаль який би хто не був,а через не успішних батьків,нічого не складеться.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви хочете сказати, що психіка у дівчини не травмована проживанням з батьком алкашом?
Бронетапці• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Зрозуміло, а якщо батько почав бухати коли дитина вже виросла, ну от приблизно коли вона вже повнолітня, а до того він був нормальним, то хлопець не хоче зв´язуватися говорить ти з непевної сімї
Тоді шліть подалі того хлопця. Він Вам всі мізки винесе.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 июня 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тут ситуація така, що людина з «неблагополучної» сімʼї не має орієнтиру що таке нормальні здорові стосунки з протилежною статтю. Бо такого прикладу у батьківській сім’ї немає. Через це дуже високий ризик потрапити у нездорові стосунки самій
Ось це дуже важливий коментар для Вас, автор. Раджу поставитися серйозно
Ворожу на каві• 09 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
У меня бывший из такой же семьи. Только родители нормальные, а все родные братья, сёстры, все зятья и племянники бухари.
Он вырос в таком окружении. В результате сам стал алкашом.
Сбежала, роняя тапки.
Всегда нужно смотреть на семью и окружение.
миссАрфография• 09 июня 2024
Мой брат женился на такой. Ужас ужасный! Ещё и их дети учиться не пошли после школы. Родители наши 100 раз пожалели, что дали разрешение на брак.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Звідки у Вас в голові цей таракан про неповну сім´ю?
Ответ дляВорожу на каві
Сбежала, роняя тапки.
Буває і таке, а мій знайомий виріс в такій сімї що батько алкоголік хронічний, прописав все в сім´ї, а син нормальний створив сім´ю, має золоті руки не бухає і працює і сестра його стала успішною.
Однозначная• 09 июня 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Та не говорят мужчины такого.Им пофиг на вашу семью.У них в приоритете,в начале знакомства,ваша грудь и попа.И только потом, если вы его заинтересуете, заинтригуете, то он увидит ваши человеческие качества, характер.Но это начнет происходить примерно через пол года активного ухаживания за вами .