СкиниУскачи!• 09 июня 2024
Девочки, у кого есть versace crystal noir?
С одной стороны нравятся, но я чувствую в них нотку пота. Причём от многих, кто пользуется этим парфюмом.
Кто сталкивался с подобным?
Черговий по кухні• 09 июня 2024
Користуюся ними давно вже, подруга каже, шо пахне розсолом з-під огірків, а чоловік каже, шо це запах сексу.
Я відчуваю солоненький кокос та ваніль.
На привозе• 09 июня 2024
Цей парфум не знаю як пахне. А от колись давно, в лихі 90 в подружки був якийсь термоядерний парфум і він мені воняв потняками. От реально. А вона на дискотеку як напшикається, тошнотворний аромат. Я його називала ригалєтто. Так що можливо, що якісь ноти в ароматі відчуваються як запах поту.
Леди_в_ночи• 09 июня 2024
Вя,купиоа мініатюру на пробу, бо обожнюю брайт крістал. Мені не зайшли, хоча саме поту не відчуваю
Свій варік• 09 июня 2024
Этот парфюм есть у моей тети. Я неоднократно пользовалась им. Никакой нотки пота в нем не слышала