SantaMonika• 09 июня 2024

Не ігноруйте тривоги

росіяни передислокували 3 Ту-95МС з авіабази «Енгельс-2» на аеродром «Оленья», — пишуть монітори

Ймовірно, що всі борти споряджені ракетами Х-101/555 та вже перебувають в готовності.

Також ворог вивів в акваторію Чорного моря підводний човен «Варшавянка» з сумарним залпом до 2 ракет «Калібр» + наразі в морі продовжують перебувати 3 надводні кораблі з загальним залпом 28 Калібрів.
Natal_ka91• 09 июня 2024
В одній групі читала, що підвищена небезпека від тушок до 12.06. Сподіваюся, туди якогось одного прекрасного дня долетять наші дрони

parele• 09 июня 2024
Чтоб их всех на месте разорвало, вместе с их ракетами.
Molochay• 09 июня 2024
А где вы такое прочитали? У меня уже полчаса телеграм не даёт новых новостей, абсолютная тишина(
Даксо• 09 июня 2024
Тим часом Вперше в історії уразили новітній російський винищувач Су-57

Головне управління розвідки МО України показали супутникові знімки ураженого винищувача Су-57 на аеродромі Ахтубінськ.

Про це повідомляє офіційна сторінка ГУР МО у Telegram.

Ураження відбулося за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення на аеродромі Ахтубінськ, де базуються новітні російські винищувачі Су-57.

Там, вони розміщені у складі 929 Державного льотно-випробувального центру МО РФ де здійснюється випробування нових авіаційних систем, бортових РЛС та озброєння.

Пітушкам приготуватися.
Molochay• 09 июня 2024
В общем, очередное нагнетание. ’Пишут мониторы ’
Ирина_Б_• 09 июня 2024
когда так пишут ничего не происходит, все страшные прилеты никто заранее не предугадал
До• 09 июня 2024
Дякую, аж підскакую, Вам, добра людина, що аж на третьому році війни підказали, що не можна ігнорувати тривоги. Як же ж ми без вас і цієї інформації змучилися... дякую...дякую...дякую...низенько вклоняюся.. бл
До• 09 июня 2024
Це ж не полінилося зареєструватися))