Жінка з перцем• 09 июня 2024
Секонд-хенд в районному центрі з селами піде чи ні?
Можна на цьому заробити?
Мастер Пис• 09 июня 2024
Знакомая начинала ,ездила на бусике по селам ,сначала дела шли хорошо ,решила даже магазин открыть в райцентре,через полгода закрыла . Рядом были сетевые секонды Эконом класс и еврошоп.
Невыгодно получилось.
Но это было до войны и короны , сейчас не знаю ,ничего не скажу
Невыгодно получилось.
Мішечок щастя• 09 июня 2024
У мамы в селе привозили секонд, 1 раз в неделю, типа базарчик был, она брала там футболки/шорты для двора. Как корона/война, то перестали ездить. Теперь в город ездит в секонд.
Бойова• 09 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо на вагу і оновлення кожного тижня - то так.
Ні!
Замалий потік людей для вагового.
Тільки з ціною на кожну річ! В вагових можна докуповувати щось на продаж (коли вигідно, і є щось варте уваги).
Більше шансів на успіх, якщо будете стояти на ринку, а в не ринковий день в райцентрі - іздити по інших містечках.
В сільській місцевості (райцентр в тому числі) не купують хороші речі дорого. Бренди мало кому цікаві). В магазин будуть ходити переважно одні і ті ж люди (обмежена кількість). Постійно будуть питати про щось новеньке. А те, що вони вже бачили, треба думати, куди збувати.
Ще, там є тенденція - брати речі додому ’міряти’, і не дуже швидко повертати. Або просто, повертати куплену річ через пару днів, бо роздивилися, передумали. Ну і, звичайно, брати ’на карандаш’ (в борг). Всі ж свої !)))
В принципі, якщо є хороший постачальник і умілі продавці, можна трохи заробляти. І хороше прохідне місце для магазину!
Але, в нашому рай центрі, наприклад, всі магазини секонда закрилися. Мій в тому числі))) А було 6 штук. Мабуть, їм теж стало не вигідно.
Замалий потік людей для вагового.
Бойова• 09 июня 2024
До речі, зараз і в секонді потрібен касовий аппарат. Це дуже не зручно для такого товару.
Хіба що, працювати на ринку, і бути на першій групі оподаткування ФОП. тоді можна без нього.
Ответ дляБойова
Ні!
Замалий потік людей для вагового.
Я живу в райцентрі 8-10 тис. населення. Купую речі в секонді для доньки. Якраз купуємо або дорогі брендові речі, або на вагу. В нас є секонд - вони активно продають у фейсбуці. Після кожної прямої трансляціїї - мішки з посилками на відправку.
Ответ дляБойова
Ні!
Замалий потік людей для вагового.
В нас на данний час - 5. На днях відкривається 6.
Бойова• 10 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Розкажіть будь ласка, у вас вагові, це мережі? Чи хтось з місцевих теж відкрив ваговий?
І ще, ваші секонди мають касові апарати? дають фіскальні чеки на кожну річ?
Секонди не мають касових апаратів. Фіскальні чеки не видають. Ваговий відкривається завтра. Не сітєвий, але я не знаю місцевий його відкриває чи ні.
Але в нас в сусідньому селі (я в райцентрі) місцеві з того села держать багато років ваговий. Туди люди і з району багато їздить.