Крайня невістка• 09 июня 2024
Продажа самоката.
Дівчат ,порадьте .Продаю дорослий самокат,попросили олхдоставкою .Там довжина 95см ,це грузове відділення.Які ризики ?
І якщо не підійде ,то доставку хто оплачує ?Дякую всім.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Якщо по габаритам ще пройде через олх. Доставка туда-сюда безкоштовно, якщо повернуть
Злюсь до кипіння• 09 июня 2024
Платить за упаковку відправник, вчора оплатила, тепер буду цю сумму додавати до ціни товару.
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
183 грн за пакування заплатила.
Дякую вам
Перекус беру завжди• 09 июня 2024
я бы отказала, такое лучше самовывозом продавать или хотя бы наложкой с предоплатой
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
І ще ж комісія зараз для продавця 1-2%
Так я знаю що є комісія .Ціну знизила трохи.А якщо наложкою то обидві сторони брати доставку ?
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Поміряйте габарити в складеному вигляді. У вас є коробка від нього?
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вот и мы с мужем думали про наложку.А наложку это доставка в обе стороны ,верно?
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Коробки немає ,на нп можна купити .В складеному довжина 95#20 приблизно.
Сонячний день• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Да.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Є в них коробка 30 кг подовжена. Якщо туди ляже ваш самокат, то приймуть по олх доставці
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Если не ошибаюсь, то олх доставка большого груза не предусмотрена.
Я помню мат детский продавала и по олхдоставке не прошел Точно.Скручивала и то .В тот же день самовывозом забрали.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляСонячний день
До 30 кг об´ємної ваги
Сонячний день• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
До 30 кг об´ємної ваги
Надо смотреть по габаритам.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ось така є в них 100×40×30
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Надо смотреть по габаритам.
Спасибо.Завтра на грузовое отделение позвоню или на горячую линию.
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ось така є в них 100×40×30
Дякую.А скільки буде доставка приблизно ?Самокат не міряла але думаю кілограм 10-12.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Якщо не знаєте габаритів в складеному вигляді, то немає сенсу дзвонити. Я продаю дитячі товари, знаю все про відправки посилок, проконсультую краще їх гарячої лінії)
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Я ж кажу поміряйте габарити (не вагу). Довжина×ширину×висоту/4000=(?) кг об´ємна вага
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую.Поміряла .Довжина ,95 ширина 30 висота 40 ( там руль).Це приблизно.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну ось як раз лягає в довгу 30 кг коробку. Тоді зі звичайного відділення проходить. Передплату я б брала від 500 грн. Цього буде достатньо, якщо повернуть.
Крайня невістка
• 09 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Дуже дякую вам.Дай вам Бог здоров’я і гарних продаж.
всегдаДаДа• 09 июня 2024
Ответ дляКрайня невістка
Дякую