Лукава Кішка• 09 июня 2024
Есть необучаемые вождению люди?
Сегодня было первое занятие. Мне кажется я безнадежна.
Что со мной не так?! Почему я в роли пасажира отлично чувствую машину, а на месте водителя не понимаю насколько сильно закручивать руль и где габарит.
Сколько занятий вам потребовалось, чтобы самостоятельно ездить?
Я имею ввиду не случаи, когда с первого вождения летают по городу и паркуются в полглаза
В кого тако було• 09 июня 2024
Мне все инструкторы говорили что вождение это не мое и в итоге научилась водить сама, без их дурацких комментариев и нервотрёпки
Ждушечка• 09 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Всі так думають на початку
я так досі думаю, 20 занять, багато спроб з чоловіком і всеодно нічого(
котопёс• 09 июня 2024
Мне тоже так казалось, вождения было 32 часа до сдачи экзамена. Сейчас уже с правами, но тяжко. Габариты, парковка - все сложно
ЖивунаБагамах• 09 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Мені навпаки мій кращий інструктор сказав, що якщо ведмеді вміють їздити на велосипеді, то я ж мабуть не дурніша за них і зможу навчитись) навчилась, хоча боялась нереально сідати за кермо.
Альфред Шнитке• 09 июня 2024
Я на початку взагалі залом вʼїхала і більше не пробувала, вчив чоловік 😂
В кого тако було• 09 июня 2024
Как я поняла не могут водить только те люди, у которых фобия попасть в аварию и им этот страх не даёт почувствовать себя уверенно за рулём.
Мишка-шалунишка• 09 июня 2024
Инструктор говорил, что из 100 человек необучаемых 1-2. У него был опыт обучения вождению бабушек 60 и 65 лет. У Вас получится
Лукава Кішка
• 09 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
Капец, 20 занять....
Я з чоловіком не згодна вчитись. Нащо мені ті нерви. Плачу чужим людям
За ким я буду?• 09 июня 2024
Ой у меня все туго шло. Мне кажется хуже некуда. 10 уроков в автошколе протирали штаны потом брала ещё 10 уроков
И да у меня с мужем нифига не получилось кроме скандалов, платила инструктору с ним все ок, чего всем и советую
Только я ездить могу а парковаться толком нет, не лезу в сложные места
Вільний митець• 09 июня 2024
Моя мама, ще при радянському союзі, на першому уроці, коли мій батько на своєму Москвічі вчив її водити в чистому полі виїхала в єдину на здоровене поле малесеньку копицю сіна😂 але вже 25 років водить має свою автівку і все гаразд. Спершу всім важко, головне практика, не опускайте руки, все вийде
Добрая свекровь• 09 июня 2024
Как можно чувствовать машину с пассажирского сиденья?))))
Но я такая же, автор, вроде отучилась, а сама ездить не могу себя заставить)
Лукава Кішка
• 09 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Такі історії дуже надихають.
Я як бачу машини назустріч, то хочеться кинути кермо. А парковка, то якась надскладна задача з такою кількістю машин і трафіком
Лукава Кішка
• 09 июня 2024
Ответ дляВикупана
Еще надо учитывать - автомат или механика
Тільки автомат. Механіку і не розглядаю
Инфотуфелька• 09 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
як довго намалались?
Я на права навіть здала два роки тому, причому сама, без якихось там хабарів. Було 20 занять з вождіння. Але після отримання прав так і не почала їздити, для мене це стрес, фобія. Я на дорозі так нервуюсь, що відключаюсь і дурню зі страху роблю. Я вже думала чи до психолога сходити, чи ще раз інструктора нанять, я блин, ХЗ. Прям обідно за себе
Лукава Кішка
• 09 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ну от я їду поруч з чоловіком і я ніби за кермом, я розумію всі рухи, думками кручу руль і в мене співпадає.
А на ділі я важко запам´ятовую поради інструктора
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июня 2024
У вас все обязательно получится.
Вспомните что нибудь что вы делали в первый раз, тоже переживали. А потом все пошло автоматом.
успокойте_Меня• 09 июня 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це з тільки перше заняття. Ви навіть пороху ще не нюхали
От вмієте ви підбадьорити.
Мольфарочка• 09 июня 2024
После первого занятия рано ставить на себе крест)))
Езжу 15 лет и не скажу, что парковка до сих пор мой конек
Кондуктор маршрутки• 09 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Капец, 20 занять....
И это правильно, учить должен инструктор
Весёлая морковка• 09 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Всі так думають на початку
Езжу каждый день по Киеву и мне кажется,что большинство таки думают что короли дорог и пдд создано не для них красивых. С войной ситуация усугубилась в разы
Лукава Кішка
• 09 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Как же вы паркуетесь?
Слава Українi• 09 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
60 годин мені потрібно було і то практику з 3-го разу здала, але зараз впевнено можу сказати, що водій з мене вийшов, на початку думала як Ви
Оле Лукойе• 09 июня 2024
Мені важко дається, погано керую. Але не покидаю зусиль) У мене немає потреби щодня їздити машиною, тому за кермом 1-2 рази в тиждень. Вже десь місяців 4-5 сама по місту їжджу, але у нас невеликий трафік. Мені легше коли я сама і збоку ніхто не підказує/не кричить. Нехай я смішно збоку виглядаю, але більше покладаюсь на себе ніж на когось.
Лукава Кішка
• 09 июня 2024
Ответ дляСлава Українi
Це значна сума виходить.
Але аби тільки не даремно, вже фіг з тими грошима.
Машина це свобода. Я так замучилась з дітьми скрізь пішки, маршрутки, таксі