Леди_в_ночи• 10 июня 2024
Як ви думаєте, померлі близькі можуть нас бачити?
Леди_в_ночи
• 10 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Ні. Але ми можемо їх пам´яти та і любити.
Втратила маму, не сниться навіть
Біле пальто• 10 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Душа вічна
Каким образом нас могут видеть мертвые люди?
Щира українка• 10 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Втратила маму, не сниться навіть
Ну сон це взагалі продукт діяльності ЦНС.
Щира українка• 10 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Душа вічна
Навіть якщо так, то в християнстві (розумію, що натяк на нього) ніде нема відомостей про спостерігання за земним життям. Вічна душа перебуває у спілкуванні з Богом.
Леди_в_ночи
• 10 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Я це розумію, але ж хіба вони забувають все? Душа пам’ятає своє життя, минуле не землі
Щира українка• 10 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Може й пам´ятає.
Леди_в_ночи
• 10 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Але ж не тіло.
Шукаю в Біблії місця, Лазар де пам’ятав про своє життя, хотів попередити братів. Значить після смерті він пам’ятав ким був
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це багач, а не Лазар хотів, щоб Бог послав післанця до братів і розказав про муки. Але навіть і в цій притчі не говориться, що багач і Лазар бачили людей на землі.
Леди_в_ночи
• 10 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Але ж багач пам’ятав себе і хотів вернутися і попередити братів
ШобВам_КакНам• 10 июня 2024
Я вірю, що бачать. Ніхто не знає напевно. Якщо вам так легше, ви теж вірте
Налитое яблочко• 10 июня 2024
Можуть. Не знаю чи всі, але деякі точно. Двічі в снах передавали інформацію щодо актуальних подій родичам через мене, я про ці події нічого не знала, надумати не могла.
Солоденька цукОрка• 10 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Втратила маму, не сниться навіть
А ви і не просіть… вона присниться десь потім.. я вже роки з цим існую, в тяжкі хвилини прошу помочі і її молитви, мені так легше… вірю , що вона поруч… моя найдорожча…
Лупаю цю скелю• 11 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Душа вічна
да. конечно, видят. Я уверена.
И не знаю, почему, им очень нужны поминовения и панихиды в церкви, и службы и продукты.
Началось с того, что когда я была беременна, мне было очень плохо, токсикоз, мне приснилась бабушка, которую я видела 2 раза в год и лет 7 ( это помню.), И знала , что это она , она протянула мне корочку черного хлеба. Я начала есть черный хлеб и мне стало легче.
Лупаю цю скелю• 11 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Втратила маму, не сниться навіть
мне снится иногда мама 2-юродной сестры, а ей не снится, а так хотелось бы ей.
Кто знает, почему.)
Лупаю цю скелю• 11 июня 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
помнит, это точно.