Мстящий за Зайца• 10 июня 2024

Krauff Сковорідки яка якість?

Хто мав?
Чи довго служить?

Кьохен купила в березні, вже прилипає.
Чи звичайна електроплита псує. Бо зараз в орендованій квартирі така плита.
Чи то якість гі…но…
Шопингмонстр• 10 июня 2024
На рік

Цідило правди• 10 июня 2024
Вінзор квпіть
Уси Пуси• 10 июня 2024
Мне вообще любая сковородка на год) что тефаль, что биоловская, что из таврии.
90x60x90• 10 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Да реально люба сковорідка на рік, після цього часу вже прилипає, підгорає і таке.
мадам Везувий• 10 июня 2024
Обычная сковорода как и другие, была у меня хватило ненадолго, до года, потом стала прилипать, при том что я только силиконовой лопаткой пользуюсь.
Колишня муза• 10 июня 2024
Крауфф не понравилась, обычно на год хватало, а этой на полгода
Галябалована• 10 июня 2024
Не понравились, больше не покупаю.

Каяспер• 10 июня 2024
Для мене лише тефаль, на 3 роки точно вистачає. Одна навіть 5 років послужила, потім її перекосило щось, але вже було не шкода.
Блакитна устриця• 10 июня 2024
Мені Крауф вистачило на 2 роки, з миттям в посудомийці.
Козачка• 10 июня 2024
Покупаю Ардесто самую дешевую, на розетки и в комфи были по 249грн последнее время, на год отлично, не шкрябается, не лупится. Цена такая что не жалко выкинуть
Обращеница• 10 июня 2024
Мені подобається. Купила в Аврорі , поки норм ..
Кондуктор трамвая• 10 июня 2024
Звичайна нормальна сковорідка, я не належу до секти драяти сковорідку, тому мені вони на пів року, засралась, викидаю, купую нову.
АдеКВАтная• 10 июня 2024
В ноябре купила, супер, очень нравится
Леди_на_драндулете• 10 июня 2024
Гівно
автор Мстящий за Зайца • 11 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Вінзор квпіть
Довше соужитиме?