Organic• 10 июня 2024
Що буде, якщо принципово не платити осбб?
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляКаяспер
Так не бывает. Или сам за всех расписался?
саме так і було
18 мнеУЖЕ• 10 июня 2024
Когда мои соседи заводят разговоры про осбб, меня аж передергивает. Сколько не жила в домах с осбб, со временем или не платили большинство, или деньги куда-то девались. Сейчас жек, может и берут больше, но что-то делают постоянно на территории.
Кружите меня,кружите• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
немає ні одного бажаючого ним бути, де його шукати, ніхто не хоче, віс сам себе обрав по липовим документам і зборам, і віджав піврайону наплодив таких осбб, його міська рада кришує, жек смудився з ним, нічого не довели, він з охороною ходить і сидить у себе в офісі
в будинку щось робиться чи всі гроші собі забирає?
ну для прикладу - вивозиться сміття? прибирається будинок і прибудинкова територія? вирішуються проблеми з будинком (аварії, прориви труб і тп)?
Ума Палата• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
якщо кидати, по 100 грн як собаці кістку раз в місяць все одно подасть до суду?
Значит и обслуживать ваш дом будут на 100 грн.
Не доходит?
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
все возможно, все это проходили, но и вы в том числе должны этим заниматься
як ви уявляєте головою осбб буде людина, яка в цьому повний нуль?
Тишком нишком• 10 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
речь не о ваших коммунальных платежах
обслуживание придомовой территории делится на всех
а судовий збір мінімум 5 тис грн я зі своєї кишені буду платити? воно мені треба? є осбб,нехай подають.
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
а ви? чи ви просто не хочете платити?
я в цьому повний нуль, який з мене голова осбб
Кружите меня,кружите• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
я мала на увазі перевірку витрат коштів. ви не хочете зайнятися тим щоб ініціювати позов до ревізійної комісії?
Ума Палата• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
ніхто не хоче цим займатись, голова сам собі провів збори і сам себе обрав, погрожує тим хто проти, були вже заяви в поліцію і все таке
И правильно делает.
Тётя Хрюша• 10 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
нічого. сусід вже 5 років не платить ні за електрику,ні за всі комунальні.Ніхто нічого йому не відрізає. і в суд не подає ніхто. Платіжки валяються на поштовому ящику,навіть не забирає їх.
Ще один батьків типу друг 6 років взагалі комуналку не платить,ходить пишається цим і сміється з дурнів,які останні копійки несуть. А він платіжки навіть не забирає. Ніхто нічого не відрізає йому.
Дивно, у нас в підʼїзді нещодавно всім боржникам відрізали світло
Не знаю, від якої суми боргу, у нас теж був борг 250 грн на той момент, то нас не чіпали)
Тишком нишком• 10 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
про відрізання я лиш тут чую. ось у мене 2 приклади.роками не платять. і все ок. там борги 50 і 70 тис грн ( я ж бачу в платіжках,що валяються, які борги)
Доктор Варвар• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
для этого не обязательно быть головой, и даже членом правления можно не быть
нанимаете юриста и начинаете процесс
Тётя Хрюша• 10 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
Дуже дивно
А яке місто? У мене Київ
Organic
• 10 июня 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Тому, що 99% осбб шахраї
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляУма Палата
Не доходит?
не доходить в 2 рази підняв оплату і нічого не робиться?
Тишком нишком• 10 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Дуже дивно
А яке місто? У мене Київ
Київ,Шевченківський район. і повірте,що таких повно,які роками не платять
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
а ревізійна комісія його знайомі от і все
Ответ дляКружите меня,кружите
Наша звезда разрешила МАФам подключится в нашему дому, брала нал а платил дом за свет. И много еще чего . Воды горячей нет давно.
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
нанимаете юриста и начинаете процесс
а в мене купа грошей і часу на юриста?
Тётя Хрюша• 10 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
Ппц
І у мене шевченківський
Цікаві ці вибіркові відрізання звісно))
І у мене шевченківський
Цікаві ці вибіркові відрізання звісно))
Доктор Варвар• 10 июня 2024
Ответ дляТишком нишком
я вам и не предлагала личный иск подавать, у вас же договор с ОСББ есть? все делается через сообщество
но пока каждый думает, моя хата с краю, то темы на советчице не иссякают
Кружите меня,кружите• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
Тому, що 99% осбб шахраї
не кажіть за всіх. в нас класне осбб, і робить набагато більше ніж робив жек. точніше жек нічого не робив, а осбб вирішує всі проблеми які створювались роками, міняють труби, крівлю даху і тп
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Та тому, що таких повно шахраїв, вони хочуть наваритись на цьому і все, їм чхати на той будинок
Organic
• 10 июня 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
я і пишу 99%
Играю_на_кларнете• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
Так візьміть і зробіть, в кожному будинку є таке як ви, яке вважає, що воно саме хитре і може не сплачувати за послуги, рахую таких виселяти потрібно
Аноним НаВсеГда• 10 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
У нас теж ОСББ, за електрику, воду і опалення кожний платить відповідним службам. Сусідці ДТЕК відключив електроенергію на минулому тижні, борг - 1800 грн. Аж бігом заплатила окрім боргу 3500 грн за підключення електрики
Доктор Варвар• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
а в мене купа грошей і часу на юриста?
у вас есть договор с ОСББ и время на советчицу
Играю_на_кларнете• 10 июня 2024
Ответ дляТут надолго
А почему он шахрай? У нас осбб мы платим за лифт, воду, парковку и облагораживание территории, как можно за это не платить 🤷🏻♀️ у нас правда все делается и ремонты и уборка, ещё руководитель осбб добивается ремонта домов, которые пострадали от боевых действий. В Буче тут у нас чуть дом покоцаный от осколков. А если кто то не платит то отключают квартире воду
Це тенденція, в кожному будинку є таке, яке рахує, що воно саме хитрожопе і буде користуватися всім без оплати за це.
Играю_на_кларнете• 10 июня 2024
Ответ дляOrganic
Тому, що 99% осбб шахраї
А чому ви не займетесь і не покажете майстер клас?