ВерСаСе• Изменено 10 июня 2024
Допоможіть врятувати рослину
Помітила декілька плям. Почала роздивлятися, вони є і на інших листочках. Тільки поки що малопомітні.
Від чого так сталось? І чи можна врятувати?
Поливала років 5 тільки водою. А тут купила добриво. Чи могло воно вплинути?
Плакулька• 10 июня 2024
Смените грунт на новый. Обработайте растение Хлоргексидином два раза в неделю. Самые повреждённые секции можно удалить. Должно сработать. Поставить на солнечное место.
Мизимец• 10 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Воно літом спить, краще в темному місці і не заливати.
нічого воно не спить, нарощує потроху молоді пагони. в мене цілий рік стоїть на балконі.
по темі не підкажу, не було такого. я весь час просто водою поливаю