Можу брикнути• 10 июня 2024
Що це за рослина (квітка??)
На фото. Побачили дорогою в Карпатах, квітки величезні, подекуди в людський зріст, дуже багато
Моторошні троянди• 10 июня 2024
ядовита й дууууже живуча
. Якщо сонячного дня її сік потрапляючи на шкіру, виклие жахливі опіки
Копирайторша• 10 июня 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Тисячолистник?
Вы его хоть видели когда-то))?
Копирайторша• 10 июня 2024
Интересно, откуда название такое, кто его в борщ положил))? Наверное, врагу)
Щепотка_совести• 10 июня 2024
Трясця, та це ж борщівник, обходьте 10 дорогою, він може зробити такий хімічний опік, в мене був гіркий досвід .
Стопясят раз обсуждала• 10 июня 2024
Ответ дляКопирайторша
То з кацапії завезене
Потребую апгрейду• 10 июня 2024
Ответ дляКопирайторша
Вы его хоть видели когда-то))?
В дитинстві 😁 ну був маленький, але хто зна який може бути)))
Копирайторша• 10 июня 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так у него листики совсем другие, название то ему дали не зря))
Стопясят раз обсуждала• 10 июня 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
То був інший, коров´ячий,його в борщ інколи додавали .
Хропочка з гривкою• 10 июня 2024
На справді борщовик вона називається.
Дуже отруйна, викликає сильні хімічні опіки шкіри при контакті, дуже пече, тяжко гояться рани гниють
Потребую апгрейду• 10 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ухти, цікаво)
Стопясят раз обсуждала• 10 июня 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ухти, цікаво)
Ви ще про цикуту почитайте, ото треш. Пахне корицею з ваніллю, а смертельне
Потребую апгрейду• 10 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Серйозно??? Я в шоці, піду гляну хоч як виглядає, бо я любитель все нюхати
Копирайторша• 10 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Да, был случай школьники играли, нашли зимой этот корень съели, отравились, один не выжил.