Фрекен бок• 10 июня 2024
Як зробити город родючим (погана земля)
Купила дачу, а земля там нікуди не годиться, майже пісок.
Трішки є дерев, ростуть наче норм, а ось городина вся погана. Тільки кабачки гарні.
Завезти землю зараз не маю можливості, як трішки підживити город, щоб там могло рости щось путнє.
Я взагалі динозавр, раніше з рослин мала тільки кактуси на підвіконні.
Кручу хвости• 10 июня 2024
Засейте травкой, поставьте шезлонг и загорайте.
Когда будет возможность, завезите машину чернозема и машину перегноя.
Овощи те золотые вам будут.
Фрекен бок
• 10 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Воду для поливу маєте?
Так, з водою перебоїв немає
Фрекен бок
• 10 июня 2024
Ответ дляКручу хвости
Овощи те золотые вам будут.
Та я виділила зовсім невеличкий клаптик, хотіла зелені трохи на салат, Дясяток помідорів, огірків, рядок кропу, салату та петрушки. А воно все дохле, шо капець. Тільки кабачки норм
А все інше в траві.
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Мы удобрили участок старым перегноем от голубей.
Шо вы думаете, лук на перо погнал как дурной. Все пошло в рост. А первый сезон все было очень хилое.
Покупайте навоз. Это реально работает.
Самой можно скошенную траву тоже класть на грядки. Заводятся черви и рыхлят.
Покупайте навоз. Это реально работает.
Фрекен бок
• 10 июня 2024
Ответ дляПокращена
Я думала в Украине везде земля хорошая. Это где же вам так не повезло?
Полтавська обалсть.
Раніше тут був ліс сосновий, то пісок майже всюди.
Покращена• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Полтавська обалсть.
А, поняла.
Фрекен бок
• 10 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Покупайте навоз. Это реально работает.
Дякую
Покращена• 10 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Покупайте навоз. Это реально работает.
А как вы думаете, такой вариант для Германии сработает? Тут овощи кошмар.
Фрекен бок
• 10 июня 2024
Ответ дляБлиск думки
Робіть компост.
Компост це траву і бур’яни в яму чи бочку щоб гнило?
Блиск думки• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Так.
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Полтавська обалсть.
Ещё и за свет при поливе заплатите. А оно всё будет уходить как в сухую землю растения гореть будут, если день не польешь.
Повелитель бітка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Так, з водою перебоїв немає
Піщана земля це майже вирок.У мене така ,ще й живу на самому жорстокому півдні.Згоряє все під сонцем.Більшість людей тут взагалі не саджають ніяку городину.Добре тут росте виноград і деякі дерева,все інше дешевше купити ,ніж виростити.
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Полтавська обалсть.
Под грядку посыпьте слой глины. Глина будет держать воду.
Кручу хвости• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
А все інше в траві.
А село рядом есть?
Танцепесенная• 10 июня 2024
Ответ дляПокращена
Хорошо, если земля. У нас дача на намывном песке, земля вся завозная, несколько грузовиков земли на тех несчастных 6 сотках. Для деревьев рылись глубоченные ямы, в которые тоже засыпадли землю. Зачем родители в это влезли, не знаю.
Блиск думки• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Полтавська обалсть.
Лохину садіть.
Фрекен бок
• 10 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Та я не ставлю за мету собі гектар під консервацію насадити. Хотіла просто щоб влітку зірвати з грядки на салатик. А воно не росте.
Добре, хоть кабачки є. Я їх люблю у будь якому вигляді
Сокодавка ще та• 10 июня 2024
Вкопайте бордюри для городу і завезену землю розкидайте тільки там, де город. Зробіть компостну яму, десь на куб, з кришкою і закидуйте туди бур´ян, листя і харчові відходи - те, що швидко перегниває. Матимете наступного року півкуба перегною для підживлення. В мене на дачі пісок був, як на пляжі, без жодної травинки, помаленьку засипали.
Блиск думки• 10 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Їй треба кислий грунт
Після соснового лісу він кислий і є.
Повелитель бітка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Купіть комплексні добрива
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляПокращена
Я вначале в Польше взяла участок. Сейчас там мама хозяйничает.
Мы уехали в Ирландию. Тут ещё хуже чем в Польше. Без удобрения у меня даже лук на перо плохо растет.
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
, на грядку кладу- тогда трава не лезет и огурцы чистые.
Покращена• 10 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ого! Не знала о таком.
БезникаяЯ• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Полтавська обалсть.
Вирощуйте лохину, якщо ліс був.
А удобрювати овочі- в воду додайте дріжджі, свіжу траву, варення старе можна, тиждень перебродить- 1 л банку на відро 10літрове води і піддобрюйте рослини