Плекаю думи• 10 июня 2024
Хтось чув пояснення наших з якою метою в Україну запустили оце
кацапське одоробло з сибіру - криніну (типу дружинку якогось полоненого кацапа) сьогодні бачила що її вже на Фрідом притягонули співрозмовницею. Мені в Україні кацапки та кацапи в жодному вигляді не треба.
Тому яка мета її присутності в Україні?
Щоби що?
Киздос якийсь!
Тому яка мета її присутності в Україні?
Щоби що?
Киздос якийсь!
Ответ дляПлекаю думи
Ну чому наша країна українців і для українців РОЗВОДИТЬ В УКРАЇНІ КАЦАП´ЯТНИК ????!!!!
Хіба нашим спецам не зрозуміло чим це усе ризиковано і як це запускання кацапщини вистрілить у майбутньому??!!
Кацапи - завжди кацапи, будь де та будь коли. В глибині душі у 100% сидить кацапло, яке вони приховують. І варто лишень цю консерву відкрити ключем так і почнеться потік кацапизму. Я знаю їхню кацапську породу наскрізь навідміну від населення та політиків Україні.
А легіон свобода і рдк?
Плекаю думи
• 10 июня 2024
Ответ дляlilu1990
А легіон свобода і рдк?
Вони хоча б щось роблять безпосередньо.
Aksinia 111• 10 июня 2024
Ответ дляПлекаю думи
Як відноситесь до РДК ?