Сегодня не целуюсь• 11 июня 2024
Если студенты за границей обновят данные в резерве
… до 30 июня, то можно будет подавать документы на паспорт. Сегодня такое слышала, насколько правда? Сын студент первокурсник, помогите разобраться
Сегодня не целуюсь
• 11 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
На військову справу дистанційно в Україні вчиться ?
Це тоді, я щось не так зрозуміла
Що то за вояка дистанційно ?
І нащо воно треба, якщо автор не хоче повертати сина через ризики війни, але вчитися на військову справу в Україні
Не логічні дії
Це тоді, я щось не так зрозуміла
Що то за вояка дистанційно ?
Не логічні дії
Нет, он не в Украине учится. Меня неправильно поняли
Я_и_моя_собака• 11 июня 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Нет, мой сын учится в морском заведении Польши, а не в Украине
Закордонного паспорту їм недостатньо ?
Тоді візьміть відмову в оформленні нової айді і зверніться до юриста
Ви точно не одні такі в Польщі
Хай все вирішиться
Ви точно не одні такі в Польщі
Хай все вирішиться
Баррикадница• 11 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В Польщі стільки українців з простроченими доками
І мужики в 45 без нового фото
Працюють
Може, стаж їм не головне на сьогодні
І мужики в 45 без нового фото
Працюють
Може, стаж їм не головне на сьогодні
Скільки,в кого реально скінчився закордонний паспорт їх одиниці на даний момент
Я_и_моя_собака• 11 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Мова про айді карту. Закордонний то все ок
Багато таких
Всі, кому 18, 25, 45 років - кожен день все більше
Багато таких
Сегодня не целуюсь
• 11 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Закордонного паспорту їм недостатньо ?
Ви точно не одні такі в Польщі
Хай все вирішиться
Ви точно не одні такі в Польщі
Хай все вирішиться
Дякую. Для учёбы заграна достаточно, а вот для практики в море я так понимаю нет.
Баррикадница• 11 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Знаю що дані в Резерв мають бути оновлені не пізніше ніж за три дні до візиту в консульство чи ДП Документ для подачі документів на паспорт.Може вдасться поновити дані і податись в один день,поки ще немає повісток в додатку.
Да навіть з оновленим резервом не видають паспорти,я не приймають у чоловіків
Баррикадница• 11 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Закордонного паспорту їм недостатньо ?
Ви точно не одні такі в Польщі
Хай все вирішиться
Ви точно не одні такі в Польщі
Хай все вирішиться
Де взять відмову,я дивлюся тут одні теоретики,ДП документ ніякої відмови не видасть,так само як і консульство
Панна Кота• 11 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Подскажите пожалуйста, подросткам 14 и 16 лет можно подать доки на паспорта, без обновления данных, я правильно понимаю? ДП документ заграницей
Я_и_моя_собака• 11 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Ви питали письмово ?
Запитайте
Достатньо листа на консульство з запитом написати, і вони нададуть відповідь письмово
З нею -на переклад -і до юриста
Є вже куча відео на каналах, як діяти і що робити і що роблять розумні люди
Запитайте
З нею -на переклад -і до юриста
Баррикадница• 11 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Можна
Панна Кота• 11 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Можна
Спасибо, а не знаете случайно, там только по записи принимают? Знаю раньше можно было и по живой очереди, а сейчас как?
Баррикадница• 11 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Вже наче знову відновили живу чергу, людей мало .Можете і електронну спіймати чергу проблем з цим немає
Панна Кота• 11 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Спасибо) Я поосто могу поехать туда с ними только в период 22-30 июля. Не знаю получится ли поймать запись на эти дни. Еще и так чтобы успеть с поезда и на поезд потом, и не ночевать там
Баррикадница• 11 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Взагалі проблем з датою немає, якщо нічого не змінять до того часу,то просто по живій черзі пройдете Але ви перед тим як їхати,зайдіть на ДП документ свого міста і прочитайте актуальну інформацію
Барабан для дорослих• 11 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Думаю без проблем можна подати
Панна Кота• 11 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Супер)
Сусідка зверху• 11 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Конкретно у автора ребенок учится дистанционно в Украине, и, как минимум, для диплома нужен паспорт.
Зная наших, он его вряд ли получит по просроченному.
Лично у меня есть список из минимум 10 способов, как вернуть мужчин в Украину или максимально усложнить их нахождение за границей :(
З особистого досвіду, у сина просрочений ай ді паспорт, вчився онлайн в універі в Україні, на минулому тижні захистив диплом онлайн. Теж переживала стосовно просроченого паспорта, але скоріше за все вони підьягли закордонний паспорт. Клроче питань не було