Бавовнятий Пупс• Изменено 11 июня 2024
У кого є магазин в інстаграм, зайдіть ) інстаграм видаляє пости
У мене така проблема , останні 2 дні інстаграм видаляє мої публікації в 2 моїх магазинах , в третьому -ні … публікацііі абсолютно різні , інші фото , опис … вони не часті -3/4 за день … це якийсь збій чи може якісь нові правила ?як у вас?
Бавовнятий Пупс
• 11 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Нічого не видаляється, сподіваюсь, що і не буде.
Ви сьогодні багато постів додавали ? Бо це теж вперше у мене за 10років в інсті (( я думаю може нові правила