malta.elena• 11 июня 2024

Вуз. Подскажите по баллам

Дочка сдала нмт,получила баллы. В вузе ( торгово-экономический),есть калькулятор конкурсного балла. Там умножают баллы по предметам на 0. с чем-то. Я правильно понимаю,что сумма этих перемножений и есть баллы,с которым ребёнок поступает ? Не баллы по нмт,а баллы по конкурсному пересчету?
иркин• 11 июня 2024
Так. Це називається конкурсний бал.

Millie• 11 июня 2024
Так, бо то множать на коефіцієнти
Millie• 11 июня 2024
І ще може бути додаткові коефіцієнти регіону
иркин• 11 июня 2024
Там в калькуляторі є вибір спеціальності? Бо надійніше рахувати самому по формулі, вагові к-ти брати з тої спеціальності, куди вступ.
иркин• 11 июня 2024
Ответ дляMillie
У Києва нема. Ой, а вступ у Києві? :)
автор malta.elena • 11 июня 2024
Ответ дляиркин
У Києва нема. Ой, а вступ у Києві? :)
Да. Киев
MagaMama• 11 июня 2024
Не баллы, а один балл - конкурсный. Считается по формуле и рейтинг потом будет формироваться именно по нему.

автор malta.elena • 11 июня 2024
Ответ дляMagaMama
Да,балл. Поняла
автор malta.elena • 11 июня 2024
Спасибо за ответы. Поняла
Millie• 11 июня 2024
На різні спеціальності може різнитись. Удачі
автор malta.elena • 11 июня 2024
Ответ дляMillie
Спасибо
Any• 11 июня 2024
Ответ дляMillie
І на пріоритетні спеціальності, якщо вони 1-2 пріоритет
Any• 11 июня 2024
Ответ дляmalta.elena
Да. Киев
Важливо не в яке місто, а з якого. Там є коефіцієнт для вступників з певних регіонів цього року, пошукайте
Millie• 11 июня 2024
Ответ дляAny
Автор, можливо, не на неї, але може комусь реально дасть перевагу при вступі. Гарне уточнення. Мої учні масово агрономію обирають, щоб більша вірогідність вступу
Millie• 11 июня 2024
Ответ дляAny
Ні, то в вузи коефіцієнт. Якщо в Полтаву чи Дніпро, то більше балів буде, ніж в столичний вуз. А сільського коефіцієнту нема
автор malta.elena • 11 июня 2024
Спасибо
иркин• 11 июня 2024
Ответ дляAny
MagaMama• 11 июня 2024
Ответ дляAny
Регіональний коефіцієнт - це в яке місто, а не з якого
Any• 11 июня 2024
Ответ дляMagaMama
Тепер так? Оу... Цікаво, добре, що я не мама випускників, наплутала б. Раніше було, з якого.

MagaMama• 11 июня 2024
Ответ дляAny
Ніколи не було
Any• 11 июня 2024
Ответ дляMagaMama
Ніколи не було
Був сільський коефіцієнт, власне тому помилково думала, що регіональний за тим же принципом, але у прифронтових
MagaMama• 11 июня 2024
Ответ дляAny
А, так. Було три коефіцієнти - регіональний (область, куди вступаєш), галузевий (спеціальності особливої підтримки з 1 і 2 пріоритетом) та сільський (місцевість, з якої вступаєш). Зараз останній прибрали.
автор malta.elena • 11 июня 2024
Спасибо