Люблю кетчуп• Изменено 11 июня 2024
Чому українці не знають англійської мови?
Мало хто знає її добре, багато хто говорить дуже примітивно. Але вважають себе самими розумними. Взяти африканців, я з ними вчилася, багато афро із деяких афро країн супер знають англійську, на С1 точно. А дехто и французьку навіть. Ось чому так? Наче африканці и все таке, як ви їх вважаєте. А англійську змогли вивчити. А багато наших людей ні((
Анютины ласки• 11 июня 2024
Автор, щоб не задавати таких глупих питань, потрібно було в школі вчити світову історію
По темі: мову знаю, маю диплом перекладача
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
І чому? І взагалі колонії вже давно уйшли
Куди уйшли? Ніхто нікуди не уйшов
МояХатаЗкраю• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А в чому різниця в данному випадку?
Для вас - никакой.
Вы тоже в племени тумба-юмба родились в пустыне между мухами и мочой ослиной умывались с детства?
#Пойду_кгадалке• 11 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
уй.... - що??
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Для вас - никакой.
Господи, яка деградація 🙈
Ви вважаєте що якщо людина родилась в Африці то це ось так виглядає?
Ви не вмивались козячою мочою, жуків і тараканів з роду не бачили?
МояХатаЗкраю• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Господи, яка деградація 🙈
Полностью с вами согласна, исходя из вашего первого вопроса мне.
Не буду вам мешать, продолжайте дальше.
Уж вы то, без анонима, тут давно себя пропиарили😆
Не буду вам мешать, продолжайте дальше.
Поліпривіт всім• 11 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
А китайский почему не база?
Від того, що у 14 ст території України знаходились під владою князівства Литовського, ви ж литовською мовою вільно розмовляти не можете
Вільний митець• 11 июня 2024
Ответ дляНі грама
Взрослые украинцы его либо не учили совсем, либо если и учили, то безрезультатно. Язык надо постоянно практиковать. Где его должна практиковать кассир или бухгалтер, даже если она его 20 лет назад в школе добросовестно учила.
У подростков и детей сейчас с английским значительно лучше, чем у поколения 40-летних и старше.
+100
Більшість випускників з класу мого сина навчається закордоном. Англійською. Вільно говорять класу з 8-9.
Серед моїх знайомих англійську знає переважна більшість. Але майже ніхто - зі школи. Вчили або самі, або з репетитором, або у вузі. Згадую фільм «гостя з майбутнього», там є дууууже класний епізод про урок англійської. Якраз наочно демонструє відповідь на питання.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 июня 2024
В першу чергу, - це наші вчителі..
Всі вони мають досвід у спілкуванні з нейтів спікерами)
І я також, думала, що знаю анг мову..до переїзду в анг мовну країну)
Перший час , то атас був.
Вони розмовляють зовсім по іншому, не так як нас вчили .
Перший час , то атас був.
МастерЮля• 11 июня 2024
Те же африканцы многие писать не умеют. И не то что с ошибками, а именно не умеют ручку держать в руках, но говорить на английском могут да. Я сначала в шоке была как такое возможно в 21 веке, теперь уже привыкла, что много чего нам с Украины было не видно
Поліпривіт всім• 11 июня 2024
Ответ дляНі грама
90% ісландців вільно спілкуються англійською на побутові теми, при тому що половина з них з острова ніколи не виїжджали.
Де вони його практикують?
Барбітта• 11 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну росія теж давно пішла з України, але ж ви чогось знаєте російську мову. Подумайте
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не буду вам мешать, продолжайте дальше.
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляБарбітта
Куда вона давно пішла? Що я пропустила?
Наивная Хо• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А в чому різниця в данному випадку?
смотря как смотреть на это. во времена, когда людей продавали как скот или меняли на собак, то как раз это русских и украинцев касалось, других народов - нет.
то я думаю, что селянам-крестьянам все равно было, пан чи помещик их продает и на каком языке он говорит.
Украина не была колонией, она всегда была встроена на равных в имперскую систему. многие ноухау и изобретения сначала внедрялись у нас, а потом уже на российских территориях
Аннуитет• 11 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ні я не така.
Что, ни английского, ни истории не учили? Ну что ж вы так страну нашу позорите…
Щедрик ведрик• 11 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Англійська це вже база
тю ,у нас і української- розуму не вистачає вивчити. А Ви про вищі матерії...
Айболитная• 11 июня 2024
У нас что-то не так с чеоестью…. Вот французы говорят что украинок неприятно слышать на французском, вот у афроамериканце лучше получается…
Барбітта• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Куда вона давно пішла? Що я пропустила?
Чисто умовно) аля незалежність
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляАйболитная
хто такі афроамериканці?
Айболитная• 11 июня 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Коротше, автор хоче, щоб у нас ’звільняли англомовних українців’
Хватит уже одни освободили)))
Воздух в банке• 11 июня 2024
Ответ дляВільний митець
+100
А з якого вы міста? Школа у сина звичайна?
Наивная Хо• 11 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
погуглите, какой язык был гос-м в ВЛК, совсем не современный литовский)
тот язык был наиболее близок к белорусскому и украинскому.
Наивная Хо• 11 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
шо африканцы. шок - это когда выясняется, сколько населения США не умеет писать и читать. многие только в тюрьмах учатся читать, бо там времени много и волонтеры иногда помогают
Вільний митець• 11 июня 2024
Ответ дляВоздух в банке
Київ.
Школа не важить, бо діти не там мову взяли. А знову ж таки, репетитори, табори, спільноти, англомовний контент. Англійська у школі нуляча. Але у цих дітей була шалена мотивація. Мені в 88му англійська видавалась нафіг не потрібною. Я не дивилась іноземні серіали, не спілкувалась з однолітками зі США, не літала в літні табори і не мріяла вступити до британського вузу.
Люблю кетчуп
• 11 июня 2024
Ответ дляРадостина
при чому вища?
я про шкільні навички 5-7 класів
проводили тестування, по типу PISA, укр школярі відризнилися у першій 5 з кінця списку
я про шкільні навички 5-7 класів
Эту математику знают все
Люблю кетчуп
• 11 июня 2024
Ответ дляДавно без алко
При чем тут на заборе. Де-юре (то есть юридически) англ. язык в этих странах является официальным. А, к примеру, в Уганде, Намибии, Зимбабве и др. англ. язык является наиболее распространенным.
Ні, це не так
Люблю кетчуп
• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Там багато діалектів. Більшість мов все ж є діалектами англійської чи французької, як до прикладу лінгала в Конго і тд.
Але до приходу колонізаторів , там же були мови
Люблю кетчуп
• 11 июня 2024
Ответ дляКидстаффовка
Для многих выходцев из африканских стран английский или французский является родным языком
Де докази?
Люблю кетчуп
• 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, якщо ви хотіли привести приклад, то доречніше було поставити Афганістан, наприклад, за приклад, де реально дуже високий % знає англійську, але причина теж очевидна.
Яка причина