Fashion_besties• 11 июня 2024

Кто изучает сейчас английский с репетитором

Сколько платите за 1 час занятия?
И какой уровень английского у Вас?
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
В 2
600 грн, 1 г 30 хв
Дуняша• 11 июня 2024
Рівень В2 вчить, 300 грн година
Плачу за дочку
Альфасамка• 11 июня 2024
в твічі і редіті сиджу нахаляву.
які ж ви неправильні у вивченні, треба робити речі які в кайф, паралельно мову вчити, а не вчити аби вчтиити
але лох не мамонт
Ксерокопия ночи• 11 июня 2024
Платим 180 за час офлайн.
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В 2
600 грн, 1 г 30 хв
Я чет думала Вы в США
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Платим 180 за час офлайн.
Это очень дешево. Репетитор - студент?
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Я чет думала Вы в США
Я і в США
Ксерокопия ночи• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Это очень дешево. Репетитор - студент?
Нет, женщина с 30 летним стажем, работает в школе.город Николаев
Оце фіфа• 11 июня 2024
Дитина займається, 350 година онлайн. Репетитор з України, але проживає в Британії де викладає англійську.
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я і в США
А репетитор с Украины, значит
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
А репетитор с Украины, значит
Так, але здається мені що репетиторів все ж час від часу треба міняти
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Як вона там виживає на такі доходи.
Там мінімальна ЗП не менше 10 фунтів
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я з носіями мови займалася після рівня В2, прогрес скажений був
Оце фіфа• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Як вона там виживає на такі доходи.
Там мінімальна ЗП не менше 10 фунтів
Не цікавилася її статками. Знаю що працює в школі, підробляє нянею і веде онлайн уроки, але 10-15 євро година. Нам така ціна так як до її від´їзду працювала з дитиною офлайн і зійшлись на такій ціні, бо розуміє наші доходи в Україні.
Girly_girl• 11 июня 2024
Специализированные англ , уровень с1, 2 раза в неделю по 1ч10мин - 6 месяцев 35000 грн
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Я думала що немає ніякого прогресу ( я ще хожу тут в коледж на курси) а сьогодні зранку зустріла свого найпершого супервайзера. І я пам’ятаю як прийшла на роботу і мекала бекала і ото його вираз обличчя, а сьогодні я так з ним тринділа. Вийшла з магазину і думаю: я крута
Та не реву я• 11 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
в твічі і редіті сиджу нахаляву.
але лох не мамонт
Тема конкретно обозначена .

Зачем вы что-то свое лепите ? Автор совсем не такое советы имела в виду

Кстати что такое твічі? LOL
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
А вчителька з України в мене дуже класна, багато дала, але все, я відчуваю вже другий місяць - не лізе, вичерпало себе, треба щось інше
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Найцінніше - подолати мовний бар’єр і триндіти, забуваючи, що то іноземна мова. Хай, навіть, тебе не розуміють повністю, але у тебе така впевненість і експресія, що тобі байдуже 😁
Love_Love_Love_• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Так, то мій метод
Статус Ква• 11 июня 2024
540 грн час, уровень С1
автор Fashion_besties • 11 июня 2024
Ответ дляСтатус Ква
540 грн час, уровень С1
Какой уровень у репетитора?
Он жил в англоязычной среде?
Статус Ква• 11 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
Какой уровень у репетитора?
Он жил в англоязычной среде?
У нее есть сертификат CELTA. Она не жила в среде, но я от нее в восторге, она стоит каждой копейки потраченных денег. Очень гибкая, надо добавить Business writing- ok, готовимся к экзамену -ок.
Вся в кредитах• 11 июня 2024
Донька - репетитор, учні А1-А2. 300 грн/год. Син займається з репетитором, початкова школа 400 грн/год
Вероятненько• 11 июня 2024
300 за 50 минут. Уровень В1 к В2 иду. Но я болтаю на вольные темы)) в вот спец лексика не впихиваемая в меня
Не боюся осуду• 12 июня 2024
В1, 800 грн/год
Дюйм оф о4ка• 23 июня 2024
B1, 180 грн 45 хв, онлайн 3 рази на тиждень. Дівчина викладає у мовній школі, але я вийшла на неї поза школою. До цього займалася офлайн 250 грн, година, топ викладач з Букі, але геть не зайшла вона мені