Щось не спиться• 11 июня 2024
Лоханулась і перевела гроші шахраям
Шо вже поробиш. Але питання в іншому: чи був у когось досвід, щоб поліція допомогла повернути кошти?
Заяву написала, у банк звернулась. Які шанси?
всегдаДаДа• 11 июня 2024
0,1 % чесно . У знайомої так не давно 5000 з рахунку зняли . В поліції прийняли заяву , але сказали що навряд чи вийде щось довезти . Ще якщо приват , то да , банк може повернути а моно ні . Сам інспектор казав що у його родички 200 000 зняли . Так і не знайшли 😡
Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Я так і не розумію як ті банки працюють …. Я ніколи , нікого не обманювала , але клієнтка , яка не змогла дочекатись відповіді 23хвилини , позвонила у банк і мені заблокували картку … навіть , коли клієнтка позвонила і сказала що все добре , то вони ще 7 днів її тримали заблокованою ..а у шахраїв бізнес до сьогодні процвітає я бачу
Дюйм оф о4ка• 11 июня 2024
Шансов ноль к сожалению.
Бабушка так тоже когда то попала на мошенников, перевела все сбережения с банковской карты, обращалась в банк и в полицию, заявление у неё приняли, а искать не стали.
Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Автор, тільки якщо ви маєте когось знайомого у банку, від якого був рахунок … тоді ви можете дізнатися адресу прописки і номер тел )) ризикувати тільки якщо велика сума
Бо я так потрапила на шахрая в 19 році , сума була 23000грн , повернули
вАлнуюся сильнА• 11 июня 2024
А які можуть бути шанси?
Ви сама, своїми руцями, по добрій волі перевели гроші стороннім особам.
Так, це шахрайство - але щось доказати дуже важко.
Повернути взагалі майже неможливо.
Не робіть так більше.
Повернути взагалі майже неможливо.
Не робіть так більше.
Щось не спиться
• 11 июня 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ніяких шансів.
Велика сума?
Та не дуже, 7 тисяч, але як в душу насрали
Копуша• 11 июня 2024
Представляете, мне за границей человек ошибочно перевел деньги, через три дня ко мне пришло письмо, прийти в банк и вернуть деньги человеку или доказать, сто деньги перевели мне по праву.
Какая же у нас дибильная страна, обычных мамаш за продажу трусов на олх блочат акки, а мошенникам нихрена не делают
Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Ответ дляКопуша
От і я про те
вАлнуюся сильнА• 11 июня 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ви ж не думаєте що людина на свою картку переводила гроші здобуті шахрайськими діями?
Картки оформляються на лівих людей, алкашів, пенсіонерів...
Щось не спиться
• 11 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
А расскажите эту историю . Как вы повелись?
Та все банально. Подруга попросила кошти до завтра. Не звернула увагу, бо до цього іноді просила і не на свою карту. От і в все. Написали з правильного акаунту телеграму. Бо від інших запідозрила би
Чеширская кошечка• 11 июня 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не завжди ) у моїй ситуації це була реальна людина , я потім подала заяву до кіберполіції і мені повернули гроші
Зліпок ступні• 11 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Та конечно сняли.
Сами ввели и перевели все
Я така бойова• 11 июня 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Нулевые шансы
Есть минимальный шанс, если будет массовая жалоба
Ну это если глупые мошенники карту оформили на себя + деньги с нее не снимают.
Иначе в лучшем случае будет суд над каким-то бомжиком-владельцем карты, у которого ни имущества, ни доходов, ни здоровья.
Я така бойова• 11 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Приват давно уже не возвращает просто так.
вАлнуюся сильнА• 11 июня 2024
Ответ дляКопуша
Деньги с этих карт снимают в течение нескольких дней.
Если такую карту блокируют, то она уже пустая.
Карты оформляются на подставных людей, они зачастую и знать не знают для каких целей и вернуть вам эти деньги никак не могут.
Копуша• 11 июня 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну не может же быть бесконечное количество бомжей и карт. Таких лохов не так просто найти, а менять карты каждый раз тоже не будут. Все равно нужно чтоб банк обратился с требованием к владельцу карты
Області пітьми• 11 июня 2024
знакомый лоханулся и перевел, приват заблокировал платеж, как слишком большой. он использовал весь кредитный лимит даже..
Когда начали звонить в банк, не он, а родичи, с просьбой заблокировать платеж, ему заблокировали и карту. Я уже не помню, почему он сам не мог позвонить.
Пришлось ехать туда , где он открывал, восстанавливать.
Он вообще в другом городе был.
вАлнуюся сильнА• 11 июня 2024
Ответ дляКопуша
Почему не может?
Вы же видите что карточки банков продаются в супермаркетах на кассе.
Для оформления даже личный визит в отделение не нужен.
Йосип_молодий• 11 июня 2024
Ответ дляЩось не спиться
Зараз це часте таке шахрайство, ламають акаунти і пишуть. Так було у родича, взломали акк і стали писати ближче до 12 ночі, щоб мабуть люди не передзвонили так пізно.
ДеньгиНеСдаю• 11 июня 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Плюсую, тоже такую историю знаю, спасло от списания всех ср-в только то, что сотрудники банка блокнули карту из-за подозр активности
Наездница• 11 июня 2024
Поліції похрін. Колега так встрягла. Ганяли її не хотіли заяву брати, потім замість того щоб самим працювати і направляти запити їй казали розшифровки дзвінків з мобільних операторів вимагати. Справу не ведуть до суду нікого і не прятягнули. Вони самі сидять кажуть що шахраї по тюрмам сидять і людей розводять. Така в нас поліція і закони. Ні палець об палець. А ЗП з податків норм
ДеньгиНеСдаю• 11 июня 2024
Ответ дляКопуша
Какая страна?