Лукава_Кiшка• 12 июня 2024
Чи знаєте ви ефективний засіб для видалення чорних цяток?
Порекомендуйте, буду вдячна.
Прибираю щодня• 12 июня 2024
Дивіться, це постійна методична робота - двоступенчате очищення - спочатку міцеляркою, потім чи гідрофілкою чи пінкою, щодня. Потім протирання тоніком, можна кислотним взимку. точки будуть, але світлі
ГейТуда• 12 июня 2024
Мені одразу допомогли протизаплідні пігулки. Приймаю вже багато років поспіль.
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Записуйте, поки сьогодні я добра. Примочки до висихання ось таким розчином- 96% Спирт+ Порошок борної кіслоти в аптеці.
Беріть пляшку скляну 50 мл, туди цей спирт, більше половини пляшки+ трохи більше половини чайної ложки порошку борної кіслоти.
Взбовтати та чекати 3-4 дні, поки кіслота не розчиниться повністю.
Буде прозора рідина. Ось цим розчином мінімум раз на день - примочки тонким ватним диском.
Бутерброд з ікрою• 12 июня 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ви хотіли написати міцеляркою чи гідрофільною олією, а потім пінка чи гель для вмивання?
Бутерброд з ікрою• 12 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви вб´єте шкіру😢
Прибираю щодня• 12 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
я роблю як написала, але ваш підхід навіть краще
Прибираю щодня• 12 июня 2024
Ответ дляГейТуда
омг, чи ви не помилилися темою?
Бутерброд з ікрою• 12 июня 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Гідрофілку обов´язково змивати
Пушап Мі мі• 12 июня 2024
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ви вб´єте шкіру😢
Нічого не вбила, а ліквідувала проблему висипань та чорних цяток. І це при умові, що моя шкіра чутлива та тонка. І років мені 30++
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ви вб´єте шкіру😢
А ще це звузило мої розширені пори у Т зоні
Бутерброд з ікрою• 12 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Спирт в такій концентрації для шкіри це знищення її захисного бар´єру....
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так це мій позитивний досвід, мені допомогло, а ви користуйтеся своїм. Вчіть анатомію та хімію. Що саме руйнує бактеріальні захисні оболонки та розчиняє жир. І це не вода з милом або міцелярка, яку треба все одно змивати, це не льсьйони та тоники. Та ще кремами, пудрами, тощо забивати пори ще більше.
Мейк-ап форева• 12 июня 2024
Спочатку - чистка в салоні, потім - щоденний догляд.
Зранку - пінка, тонік, зволоження/живлення.
Ввечері - гідрофілка+пінка, тонік, зволоження/живлення.
1 раз на тиждень - легкий кіслотний пілінг, або ензимний пілінг, або ензимна пудра.
Прибираю щодня• 12 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Гідрофілку обов´язково змивати
звісно, нічого з того, що очищує шкіру залишати не можна
Бутерброд з ікрою• 12 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так ви перш ніж давати жахливі поради, трішки думайте маючи знання в анатомії і хімії
ЖующаЯКонфету• 12 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
йдіть собі далі, я вам поради не давала