Анти-анонім• 12 июня 2024
Перші місячні
В якому віці у ваших донечок почалися перші місячні? Які були ознаки перед ними (вага, зріст, оволосіння, ріст грудей, пітливість)?
Ліплю вареники• 12 июня 2024
В 12 лет , но идут нерегулярно , волосы под мышками там уже были, не потеет
Сиамская сороконожка• 12 июня 2024
За 10 днів до 12 років
Раджу почитати книжку «Без маячні про перші місячні».
МастерЮля• 12 июня 2024
В 10. За півтора роки до того з´явився запах поту, за півроку до КД був невеликий біль в грудях (типу припухали). З першого циклу йдуть регулярно, болюче
Вага і зріст стандартний, струнка
Я тут с краю постою• 12 июня 2024
13 лет, глухо, как в танке. Грудь расти начала и оволосение везде уже как пару лет, но так она маленькая, атлетического сложения, думаю, будет поздней.
Забагаловка• 12 июня 2024
В 11 лет и 7 месяцев начались, и сразу каждый месяц. Из того что заметила, грудь расти начала ровно за 2 года до начала месячных
Анти-анонім
• 12 июня 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
За 10 днів до 12 років
Дякую, в нас вона є, вже прочитали разом з донькою. Просто цікава статистика
фрау Гітта• 12 июня 2024
У моєї доньки в перший день повномасштабної, сказали на фоні стресу. Це у 10 років. Спочатку було нерегулярні, зараз вже врегулювався цикл
Сиамская сороконожка• 12 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Супер
Ще допишу, що зʼявилася пітливість десь за рік, почало рости волосся в зоні бікіні, перейшла на дорослий шампунь, тому що дитячий вже не справлявся з жирністю
Анти-анонім
• 12 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
Вага і зріст стандартний, струнка
О, моїй також 10. Запах поту ще рік тому був. А стандартний зріст вага це які? Бо у нас не стандартний.
Чула місячні раніше, ніж 40кг ваги не з´являються😁. Не знаю, правда чи ні
Анти-анонім
• 12 июня 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Супер
О даа, у моєї довге волосся. Раніше рідко мили, аби пилюку вже з волосся змити. А зараз муки 1-2 рази на тиждень🫣
Я тут с краю постою• 12 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Неправда. Просто должно быть жировое депо для эстрогенов, а оно индивидуально для каждой женщины
Сон і дрімота• 12 июня 2024
В 9 лет ,но до 13 не резулярные были,волос мало,грудь а чашка в 11,к 13 полная в чашка
Дуняша• 12 июня 2024
У моей в 11 лет 1 неделю. грудь выросла, волосы в интимной зоне. Подмышками нет.
Идут каждый месяц но характер разный.
За лето очень выросла и в рост и нога через размер
Идут каждый месяц но характер разный.
Ваша прЭлесть• 12 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Не правда , не знаю хто таку дурницю придумав
Маю рацію• 12 июня 2024
Начались в 15 на 2 мес, потом продолжились после 16.
Волосы по полной появились ещё в 10 лет.
Вес большой, рост маленький
У каждого свой случай.
Вес большой, рост маленький
У каждого свой случай.
МастерЮля• 12 июня 2024
Ответ дляАнти-анонім
Не пам´ятаю, просто з тим болем зверталися до лікаря, в тому числі до ендокринолога, той по своїм таблицям обрахувала, що норма
зараз їй 13 років, вага 46 кг, зріст 166 см
Хитрушка-чекушка• 12 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
На советчице постоянно пишут. Тоже не пойму откуда этот бред.
Как и про то что если худеешь то месячные пропадут
Хитрушка-чекушка• 12 июня 2024
У меня в 11 лет, у дочки за полтора месяца до 11 лет. Сразу регулярные и у меня и у дочки.
Стигла полуниця• 12 июня 2024
в мене в 7.5 почався лобок оволосіння, в 9 груди, в 11.5 місячні. я була товстенька.
автор, все індивідуально. і не залежить від досвіду мами. в моєї мами груди і місячні водночас - в 14 років
Анти-анонім
• 12 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Як мені казали, коли починаються місячні, то організм готується до виношування дитини. А якщо мала вага, то організм не зможе виносити здорову дитину. Тому місячних немає або вони зникають при схудненні, якщо замала вага.
На правду не претендую, але логіки трохи є в цьому
Коленная ложечка• 12 июня 2024
В 10 лет. До этого грудь появилась, волосы везде). Практически сразу регулярные, но болючие, особенно первые 2 дня. Ну и она у меня рослая, сейчас 12 лет, рост 165, вес 50 кг.
ЯсноВидящая• 12 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Моя за последний год вымахала на 15см и 10кг набежало, причем питание очень чистое, так что думаю именно с созреванием связано, но пока еще нет кд, почти 12 лет, 165см.
А врач прогнозировал что лет в 10 появятся, так что очень индивидуально
Ну шо не так?• 12 июня 2024
в 10 років рівно.
до цього десь за рік запах з’явився різкий , за пів року обличчя посипало прищами.