графиняВишенка• 12 июня 2024

Нашли девочку что пропала в Германии

Девочку, которую искали неделю и тело которой вчера нашли в лесу возле Döbeln убили.
Медэкспертиза подтвердила, что это Валерия из Украины
Она звала на помощь,люди это слышали,но не помогли
Бедный ребенок(
Амелі на мілені• 12 июня 2024
Ответ дляЙосип_молодий
а как вам оправдание изнасилования мигрантами девушек в Германии или Франции, не помню, по причине.....готовы? адвокат предоставил справку о повышенном тестостероне! в несколько раз. мол простите, но это физиология.
Ужас.
Там скорее маму засудят за ненадлежащее исполнение родительских обязательств, а папуас принесет справку , что у него х@й стоит на все что движется и все ок

AnnaOst• 12 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ой, припиніть про рівень злочинності. От ніде не можете без того, щоб про Україну принизити.
А як той факт що у Німеччині один з найнижчих рівнів злочинності в світі принижує Україну? Вони ще й третя економіка світу і другі в світі за тривалістю життя
Ниф_ниф• 12 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
Так сталося, що моєю подругою стала жінка, яка працює прокурором у справах неповнолітніх. Так от вона і розказала історію, що нещодавно українська родина заявила про зникнення 17 річної дівчини. Батьки зразу сказали що підозрюють хлопця дівчини. Хлопець як виявилося вжеьув на замітці у поліції за якесь шахрайство в інтернеті. Вони з дівчиною просто втекли. Але інсценували цілу історію. Типу дівчині писав в соц мережах якийсь хлопець з Чехії, її телефон вони підкинули в автобус який їхав до Чехії.
Я не вірю що будь яка поліція заб´є на справу, коли до тієї справи прикута увага громадськості. Не тому що вони такі суперзайчики, а ніхто не хоче щоб тебе доючила громадська думка. Зараз громадська думка с Німеччині дрючить поліцію. Ця громадська думка ще не схолола після вбивства на антиіслаиськрму мітингу, а тут зразу це
Отак от палучілась. В школі забили болт що дитина не прийшла, поліція на пахуях шукала, тьотка увагу не звернула на дитячі воплі, а тепер громадяни збурені, що через вбивство якоїсь українки лунапарк не запрацює і кавбаску не зʼїси. Ну, нєпанятна, как ну от так всьо палучіласб. Але в Німеччині порядок і рівень життя, а Україна відстала, не забуваємо.
Директор Пляжу• 12 июня 2024
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Йосип_молодий• 12 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
уже никто не верит статистике в СМИ. не все злочини репортируются. или репортируются по другому, избегая статистики. не скажут же они что во время наплыва мигрантов преступность удвоилась. это вызовет протесты и недовольства.
это как с акулами. в египте оказывается по мировой статистике они почти не нападают. а знаете почему? потому что не репортируют
Роза в вазі• 12 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
про лунапарк это просто полное днище. я в шоке, моральные уроды какие-то.
Йосип_молодий• 12 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
и мы ещё хотим в ЕС

AnnaOst• 12 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
Удалено администрацией...
Пополняю_Карму• 12 июня 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
вони там вс1 один одного коштують. що св1дки, що пол1ц1я, що школа. б1дне дитя, що воно пережило ? не дай боже.
Что у вас с буквой 😁
Директор Пляжу• 12 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну і Німеччина не є однією з найбільших держав. Мірилом усього - є результат. І один із результатів обговорюються в цій темі. Але ж він далеко не єдиний.
Ви вже далеко не в перший раз висловлюєтесь так , щоб принизити Україну.
А коли вам про це кажеш, то ви змінюєте форму і подачу своїх думок. А потім вас знову несе.
Ниф_ниф• 12 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
Навіть не в першій 10
Директор Пляжу• 12 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
І при цьому всьому, мають дуже низький приріст населення.
Скіфська пектораль• 12 июня 2024
Ответ дляПугачиха
В школу шла и не дошла
Многие дети тут ходят сами в школу и со школы,ну как и у нас
То есть до 10 лет детей нельзя дома одних оставлять, а в школу одних можно отправлять? Чё за бред
AnnaOst• 12 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Як те, що Німеччина третя економіка світу, друга за рівнем життя і має один з найнижчих рівнів злочинності в світі принижує Україну?
AnnaOst• 12 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Порівняно з Україною да?
woman Warrior• 12 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Удалено администрацией...
Ну що ви, мамо!• 12 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
Ви української не знаєте? То пишіть на рідній мові.
Ниф_ниф• 12 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Пишіть китайською
AnnaOst• 12 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Удалено администрацией...

После шести ни-ни• 12 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
А навіщо їхати у країну есесовців?! Чи вони у полон когось брали?
Директор Пляжу• 12 июня 2024
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Дуже дуже вумна• 12 июня 2024
Капець((
Бігали шукали тиждень, а виявляється, дитина звала на поміч (хтось же це чув?! падлюки байдужі!)
SantaMonika• 12 июня 2024
В Кривому Розі 5 дітей загиблих тільки що
Директор Пляжу• 12 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Запитайте тих, хто поїхав. Вочевидь пасобія не пахнуть.
Мать драконов• 12 июня 2024
Ответ дляВот Она Я
Ходили и что? Я живу возле Радиорынка ( Киев), там кафе было, шла из школы и там была просто перестрелка между бандитами в 90-ых. И постоянно дрочеры стояли письки показывали,ничего хорошего,что мы такие ранние
Согласна, вспоминаю свое детстве и удивляюсь беспечности родителей. Своего сына 9 лет провожаю на остановку. Страшно.
Дуже дуже вумна• 12 июня 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Женщина свидель была в лесу и слышала крики. Через 3 дня рассказала в полиции и там в лесу ее и нашли.
Жах! Щоб цю фрау в лісі знайшли!
Вареничніца• 12 июня 2024
Я год прожила в Германии в небольшом городке. Вокруг огромное количество лесной местности с многокилометровыми маршрутами. В школах нашего города один день в неделю вместо урока учитель водит класс по этим лесным маршрутам.
Мы с мамой и детьми часто ходили гулять по лесных округам нашего города. И несколько раз в будние дни мы были шокированы невероятными криками и визгами в лесу. Потом пересекались с этими группами детей и понимали, откуда крик. Это не передать. Ор. Визги, галдеж, земля треслась.
Немецкие дети не привыкли ходить гуськом и молчать. Они кричат, смеются, визжат и галдят.
Может женщина свидетель тоже приняла крики за обычные детские групповые экскурсии по лесным просторам Германии. А потом увидела новости о пропажи и сообщила.
AnnaOst• 12 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Всім пофіг на дітей насправді як показує ця тема, і на ту що в Германії загинула і на тих що в кривому розі.
Дуже дуже вумна• 12 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Нет конечно. Женщина услышала крики и позвонила в полицию. Почему сразу туда не выехала полиция - это вопрос конечно
Ну як так можна?!
культУра• 12 июня 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Якщо фрагмент крику не здався би їй чимось жахливим, то вона про нього потім би і не згадала . Годі вже тягнути сову на глобус.
Ну це ваше припущення а ніяк не факт.Ви самі не в змозі згадати нічого через два дні, якщо це не було пов´язано з жахом?Коли дізнаються про злочин, то люди згадують якісь факти, що могли стосуватися того злочину і повідомляють поліцію, а вже та розбирається. Чи поліція розпитує що ви бачили та чули, думаєте, якщо це не щось страшне, то ніхто нічого не пам´ятає?Реально думаєте, що жінка почула крик, який здався їй криком жаху, чомусь мовчала про це два дні( навіщо?)і лише на третій якогось фіга подзвонила в поліцію, причому навряд чи описала це як крик жаху тому що ми знаємо, що поліція того ж дня на ці слова не виїхала, як зробила б, якби жінка розповіла про крик саме в такому руслі.