Всім привіт!
В кого діти 10-12 років, як у них справи в школах? Не ображають однокласники? Є ще українські діти в класах? Як ставлення у вчителів до дітей?
Діти в загальних німецьких класах чи у спеціальному?
Думаю з дітьми поїхати на якийсь час в Німеччину, але дуже переживаю за школу.
У багатьох дітей є проблеми в школі. Найчастіше зі своїми ж українцями, з російськими пізніми переселенцями і з біженцями з близького сходу. Проблеми з німецькими дітьми теж трапляються, але рідше, особливо зараз. Німецькі діти самі в тих секундарешулє зашугані. То раніше, як брали наших в гімназії, то був булінг і з боку німців. Але на загал все +/- як і в Україні з булінгом
Ответ дляAnnaOst
Дякую за відповідь!
Ответ дляHeather Ale
Дякую за відповідь!
Моя сестра рік працювала в школі. Племінник і племінниця вчаться в гімназії з квітня 2022. Як вас щось цікавить, то питайте. А на коментарі типу про кембрідж не звертайте уваги. Вона сама свою мамину булочку вивезла як тільки війна почалася) а ваші видно не вийшли зростом і лицем, хай сидять в воюючій країні