Заздрість то погано• 12 июня 2024

Просто не віриться, що так буває

Дівчата, я просто хочу поділитись своїми емоціями радості і безмежної вдячності. Отримала ось такий шикарний подарунок від справжньої феї, неочікувано і так приємно. Я навіть ніколи не мріяла про такий подарунок.
Була тема про подарунки на День народження і я написала, що хочу отримати один аромат, але знаю, що наразі ніхто не зможе подарувати, тому що дуже дорогий. І тут дівчинка написала, що може подарувати цей парфум, просто так, уявляєте? Я просто в захваті і трохи в шоці, що так буває. Олександра, якщо Ви читаєте цю тему - дякую від усієї душі. Чудеса, виявляється, існують, завдяки таким людям як Ви❤️

PS Аромат неймовірний, флакон тепер головна прикраса в моїй кімнаті❤️
Тарабарщина• 12 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Навіщо це мені? І Вам?
Ну, ви спочатку погодились надати посилання на стару тему. Навіщо, якщо знали, що тема без анонімів і ви не будете світитись? А потім почали викручуватись. Тому хоч і ложечкі нашлісь, а осадочєк осталася. Дивно виглядає відсутність послідовних дій.

автор Заздрість то погано • 12 июня 2024
Ответ дляТарабарщина
Я зайшла в ту тему і побачила, що без анонімів, тому і не захотіла сюди скидати.
df364tye3• 12 июня 2024
таких случаях всегда вспоминается , отличный мультик ’Просто так’
Ответ дляТундиринда
Была тема я точно помню, еще удивилась, что такие дорогущие парфюмы отдают)) но они не полные, остатки вроде девушка писала
Так, це вона!
Біле пальто• 12 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Б´ю байдики• 12 июня 2024
Ответ дляPrervana
Если категорически не берет даже после просьбы взять ради соблюдения ритуала вежливости - то подарок остается ему на память😆
Это какие-то забобоны ?
Первый раз слышу такую дикость .
Пришли на ДР , нет , нате монетку , иначе не возьму подарок 🤣
Ответ дляБ´ю байдики
Это какие-то забобоны ?
Первый раз слышу такую дикость .
Я теж такого ніколи не чула..

tereska• 12 июня 2024
Я сама роздаю парфюми, які вже набридли, бо якогось фіга, купую повнорозмірні флакони і вони набридають. На поготові ще 2 флакони, подарую нашим прибиральницям, сподіаюсь їм сподобається. Як би я була б в Україні, то із задоволенням подарувала би комусь парфуми.
Дівчата, вірте в добро!
Головний кошак• 12 июня 2024
Как автор узнала об этом парфюм? По себе других не судят, но это не моей ценовой категории, я даже не знаю этот парфюм. Если у нее достаток выше среднего почему себя не порадовать самой ? Но , наверное, такое воспитание, не попросишь не дадут.
Prervana• 12 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Это какие-то забобоны ?
Первый раз слышу такую дикость .
На ДР у вас незнакомые люди?
Ответ дляГоловний кошак
Я не за цей парфум писала, я просто написала, що хочу на др в подарунок парфуми (які не писала)
Головний кошак• 12 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Девочки , я уже от вас переопылилась в доказывании до истины. Автор ваши слова из староста
Була тема про подарунки на День народження і я написала, що хочу отримати один аромат, але знаю, що наразі ніхто не зможе подарувати, тому що дуже дорогий.
Кажется , все ж вы знали чего хотите.
Ответ дляГоловний кошак
Кажется , все ж вы знали чего хотите.
Ось моє повідомлення) що не так? Я навіть не думала просити чи ще щось
Ответ дляГоловний кошак
Кажется , все ж вы знали чего хотите.
Написала так, тому що насправді знаю, що ці парфуми, які я хочу, ніхто з рідних не зможе подарувати та і я сама не зможу зараз їх придбати. Бо до війни вони коштували 2000 грн., а зараз майже 5. І це зараз єдиний подарунок, який би я хотіла отримати на дн. Ну там тему треба читати, хочете скину Вам в приватні
Тарабарщина• 12 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ви якась дивна. Ви можете зв´язно висловлювати думки? З ваших повідомлень люди зрозуміли, що ви просили саме той аромат, який вам подарували. А тут виявляється вже зовсім інше - що отримали рандомний парфум в залишку. Це ж різні речі)
Ответ дляТарабарщина
А отримала ще кращий аромат, аніж хотіла і навіть ніколи не мріяла про такий парфум) Можливо це Ви не так щось зрозуміли?)
Тарабарщина• 12 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Та ні) судячи з написаного - таких багато. Ну , тепер зрозуміло.
Чижик Пижик• 12 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
от глупой слышу
Чижик Пижик• 12 июня 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не сольет ничего никто,это невозможно)))успокойтесь
у меня подруга детства цыганка, про эти приемы знаю еще с 10 лет

Головний кошак• 12 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Автор, мы злюки- бобры. Разучились радоваться за других, если это не троллинг, радуйтесь духам. А если вы тролите- тоже ничего ,советчицу мы любим если тут нужно поддержать разговор с тролем- мы только за!
Чижик Пижик• 12 июня 2024
Ответ длялюбименькая
Если человек бедствовал то миллионером он не станет. Не за свои слезы ,.а тем более за чужие ..а то что кому то вред можешь нанести или зла желал ,. то карма вернётся и даст пенделя под сраку. То это правда.
никакого бумеранга не существует и пенделя ей никто не даст. Притягиваем то чего боимся или хотим, вот и весь секрет
Эта_Шикарна)• 12 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Такого не существует)
Ответ дляГоловний кошак
А я й радію, дякую) мене негативні коменти ніяк не хвилюють)
Закуйовджена життям• 12 июня 2024
Авторша забрехалась остаточно.
Я так розумію , що в наступній темі, де будуть давати парфуми , має бути ліс рук.
Цікаво, в чому шахрайство .
Не вірю , що можна просто так незнайомій людині подарувати духи за 12 тис.
Горлаю зрання• 12 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Авторша забрехалась остаточно.
Цікаво, в чому шахрайство .
Так они не новые, остаток во флаконе - вполне может быть.
Горлаю зрання• 12 июня 2024
Вот та тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3551945 , автор не обманывает.