Розбещена цяточка• 12 июня 2024
Сушка для білизни на балконі
Є балкон як на фото. З однієї сторони шафа у якої двері відкриваються. З іншої сторони балконна рама зі склом.
Які варіанти сушки для білизни чи мотузок можно зробити?
Може в когось є цікава конструкція???
Варіант напольної -не підходить.
Варіант з настельної (як на фото) теж не підходить,бо зверху ні до чого кріпити (профіль криші і натяжний потолок).
Може в когось є цікава конструкція???
Варіант напольної -не підходить.
Грамотний хвіст• 12 июня 2024
У мене натягнуті сушки-мотузки нижче вікна. Але у мене немає там шафи.
Можна видвіжні під підвіконня поставити 2-3 поруч, зараз знайду фото, собі шукала, а потім знайшли ті мотузки в Епіцентрі
Ашолюдискажуть• 12 июня 2024
Никакие нельзя.
К чему вы прикрутите держатели для веревок? Если с одной стороны стекло, с другой распашные двери шкафа?
Ещё не придумали сушки парящие в воздухе.
Грамотний хвіст• 12 июня 2024
Ашолюдискажуть• 12 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Ось така. Вона чьотко під підвіконня ставала, але я знайшла що мені більш підійшло.
Она маленькая до 60 см. Пододеяльник не развесить.
Ашолюдискажуть• 12 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
И ее прикрутить можно где угодно и к чему угодно. А не только четко под подоконник
Розбещена цяточка
• 12 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Отож бо й проблема.
Шафа -то закладну під мотузки можна зробити. А ось інший край-там скло.Рама вгорі взагалі і до неї не прикріпеш,бо потолок.
Розбещена цяточка
• 12 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Дуже маленька.Білизну (простирадло )навіть складене не розкинути
Ниф_ниф• 12 июня 2024
Почему не напольная? у меня примерно такой же балкон. Купила вот такую. Она идеальна для меня, очень компактная.У нее можно разложить только одну сторону, можно обе, можно сложить и она становится узкой
Грамотний хвіст• 12 июня 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Чому? Прикрутити до стіни, але розташувати нижче підвіконня. У мене підвіконня 18 см, ця сушарка зібрана гарно там розміщалася. Підковдру можна в декілька разів. Це як варіант, якщо інше не виходить поставити
Грамотний хвіст• 12 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Отож бо й проблема.
У мене мотузки не зверху натягнуті, а нижче підвіконня, балкон як у вас, з одної сторони вікно, з іншої стіна. Там де стіна там прикріплені мотузки, там де вікно протилежна частина, куди кріпляться мотузки коли я їх достаю, і це все нижче рівня вікна. Мені зручно, не потрібно стрибати щоб вішати та знімати. У мене 3 таких
Грамотний хвіст• 12 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Подивиться, є різні розміри, може і більше є, я не шукала, бо знайшла варіант якій мені підійшов більше
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 июня 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Такие есть 1.20 и 1.50. у меня 1.50, 10 лет, палки не провисают. Но установлена над самим окном.
Бриджит_Фрикандо• 12 июня 2024
Уголок с отверстиями под веревку прикрепить к раме торцевого окна, а в шкафу вкрутить в полку шурупы с кольцами на конце. Веревку использовать с карабинами с двух сторон, съёмную. Но сушить придётся всегда с открытым шкафом
Всех в сад• 12 июня 2024
Автор, вот такую потолочную сушилку можно крепить не только к потолку. У меня она прикреплена к стене, приблизительно на фото стрелками показала. Только конечно не над дверью) а максимально высоко
Відповів всім• 12 июня 2024
Ответ дляВсех в сад
Тільки хотіла автору написати, що є ще такий варіант кріплення сушарки
Затишне кубло• 12 июня 2024
У нас теж натяжна стеля, як на мене найзручніша сушка, і ширину можете самі зробити- чоловік трішки відпиляв палиці , бо потібної ширини нам , не знайшли.
Гола з конопель• 12 июня 2024
Те, что у вас на фото потолочные, они хлипкие сами по себе. Я пользовалась. Еще мне не понравилось, что прищепками не попользуешься с ними и все белье сушить только перегибая пополам. Ну или на тремпель, но они большой вес не выдерживают
Розбещена цяточка
• 12 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Что-то фото не грузится:
Дякую. Цікавий варіант. Сподобався.
Я у відряджені жила в квартирі з сушкою на мотузках.Ох і не сподобалася.Може саме виробник такий був.Тож не розглядаю такий варіант. Не знала зо її до стіни кріпити можна
ПростоБелка• 12 июня 2024
Ответ дляВідповів всім
о, прекрасная тема! утащу себе)
Розбещена цяточка
• 12 июня 2024
Ще ось такий варіант нагуглився. Це на ту сторону де до скла прикріпити ніяк.
Двері в шафі можна переробити(розрізати ) і між ними закладну зробити. Бо як на 2 сторони такі палки зробити,то двері заважатимуть .
ротцвеники• 12 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Они выдерживают мокрые пледы 2/2.20, а что тяжелее этого я даже и придумать не могу. Прищепками тоже пользуйся сколько угодно, просто прищепки должны быть хорошо раскрывающиеся, типа старых деревянных ну или большие пластиковые. Маленькие, конечно не обхватят перекладину.
Прокачую сідниці• 13 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Поспорю. Качество скорее всего зависит от производителя. У меня на старой квартире 2 такие потолочные сушки верой и правдой служили 15 лет, квартиру продали 3 года назад, судьба сушек не известна. Сейчас в новой квартире потолочная сушка в эксплуатации 4 года, нареканий нет. А вот у свекрови была недавно, то ее сушка вся в изоленте почему то.
Прокачую сідниці• 13 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
А зачем прищепки? Наоборот удобно что на белье от них следов нет.
Прокачую сідниці• 13 июня 2024
Автор, дякую за тему. Все ломала голову як зробити сушку на дачі. І тепер мені прийшло в голову що достатньо на стіну прикріпити кронштейни і при потребі всовувати туди трубки, по типу карнизів, а може і прості карнизи для цього пристосувати. Бо ті мотузки, що зараз, мене бісять своєю не естетичністю. Приблизно отакі кронштейни маю на увазі.
Пускаю бісики• 17 июня 2024
Якщо ще актуально, то можете купити гармошку 1.20 чи 1.50 і почепити над вікном в кімнату, або дві поряд.