Моторошні троянди• 13 июня 2024
Почему у людей такая ненависть к многодетным отцам?
Из-за войны так вообще начали таких ненавидеть. Характер человека в целом не зависит от количества детей. Есть много многодетных отцом, которые воюют, которые добровольно пошли. Из моих знакомых большинство выехала как раз не многодетных, но я их не осуждаю.
Но мне интересно где мужья тех, которые такое пишут, как на фото. Может сами выехали, а других осуждают
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Вот, прям в точку.
Вспомнился недавний пост в ТГ канала города: там некто писал жалобу, что у него нет света, а от больницы питаются куча домов- поэтому отключите их от больницы
О, у нас в районе тоже похожий срач был
Вельми шановна• 13 июня 2024
Ответ дляКротоТо
Шуруйте в пво та збивайте краще.
Як скпжете, можу вам не рота, а пельку закрити.
Собі прикрийте і не пишіть що все все збивають. Поцікавтесь як люди живуть, коли прилітає 8 з 8 балістик за день.
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляСнегурочко
І що, то подвиг ?
Працює і ок
Таких мільйони, що працюють
Прям розплачусь 😂
Працює і ок
Таких мільйони, що працюють
Прям розплачусь 😂
Причому тут подвиг? Тут стверджують, що всім багатодітні одразу втікли на пособія, а правду ви бачите не хочете
Электричка• 13 июня 2024
Ответ дляКротоТо
Ну от шанс бути на свіжому повітрі , а не на шкідливому вир-ві, займатися фізкультурою, оздоровитися)))
А зовсім рухлядям дають відсрочку/інвалідність
В 40+ физкультура - о да, самое то. Особенно, учитывая, что к этому возрасту, процентов 70 мужчин имеют проблемы с сердечно-сосудистой системой. В то время, как более молодые парни, ещё не успели нажить себе такого ’багажа’.
Пробежка в боевой выкладке, особенно, по такой, как сейчас, погоде - и сразу минус 40% подразделения - у кого гипертонический криз, у кого инсульт или инфаркт.
Хвігура мічти• 13 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Когда просто ухиляются или подделывают документы, то «это другое»
С такими рассуждениями вас нужна срочно Нобелевская премия.
Ангелок з ріжками• 13 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
То нет у него родительских прав, то есть и никак поблажек как многодетному
Та ви шоооо? Дайте посилання на закон, зараз у моєї колеги такий супер папа свідоцтва просить, щоб сраку вивезти. А дітей він бачив років 7 тому.
КротоТо• 13 июня 2024
Ответ дляЭлектричка
Давайте, каждая будем отвечать только за свою семью, ок? Вы четко навешали медали на народ - мол, все покупают военным, если б не мы (в смысле Вы, Ваша семья), то нечем бы воевать было. Вот мне и интересно, каким оружием Вы, как волонтеры, или доноры, обеспечили наших ЗСУшников.
Слідкуйте кому відповідаєте.
Якщо хочете саме моєї відповіді-ми купили авто і передали на фронт. Також волонтери одиночки , а не фонди, не можуть купувати зброю, лише дрони, оптику, авто, амуніцію, медицину і т.д.
Кицюююня• 13 июня 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Нуууу... А чому третє не народили? Вже досі можна було, був би на броні.
Я не вирішую дітьми проблеми.
Наші 2 - бо ми так хотіли і планували.
Заради виплат, житла, броні народжувати вважаю аморальним по відношенню до дитини.
Наші 2 - бо ми так хотіли і планували.
Снегурочко• 13 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
То і жінки могли всі поїхати, а поїхали не всі
І що? Запишіть на героя 🤪
Нашли чим хизуватись
Поки гроші тут має - сидить
Коли старшому буде 17 всі на старті
І правильно зроблять
І що? Запишіть на героя 🤪
Нашли чим хизуватись
Поки гроші тут має - сидить
Коли старшому буде 17 всі на старті
І правильно зроблять
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
В смысле - хотел бы - работал бы? Хотел бы. В ТЦК особо не спрашивают чего ты хочешь. Конечно, я агрессивна. Потому высшая мера идиотизма выставлять героем мужика, который просто живёт как все.
Ваша агрессия на бездетных, которые выехали, распространяется?
Электричка• 13 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Я вам повторюю, ми закриваємо потреби друзів, колег. Це і дрони, і машини, і тепловізори, і прожектори для того щоб бачити тих шахедів. Зборів багато, і вони абсолютно різні, бо у кожного підрозділу свої потреби
Значит, ни одного сбора на оружие Вы не покажете. Ожидаемо, конечно...
Остальное - теплаки, калиматоры, машины и пр., даже. носки, пригодится в хозяйстве, облегчит работу, но никак не уберет её полностью, потому, крайне наивно считать, что купив теплак, или что-то другое, Вы заплатили равноценно с теми, кто воюет.
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Выезжают. За 15000 штук.
К ним у вас нет агрессии?
Хвігура мічти• 13 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Батьки не відрізняються, відрізняються матеріальні потреби сімей. Прогодувати і виховати жінці одного простіше ніж трьох.
Та вы шо? Вы одна скольких уже вырастили?
Эти плодовитые , когда рожают больше одного/двух о чем думают ?
Україна наше все• 13 июня 2024
Ответ дляКицюююня
Я не вирішую дітьми проблеми.
Наші 2 - бо ми так хотіли і планували.
Ну у мене теж двоє і я прекрасно знаю чому не троє. А ви лукавите, та ще й сильно.
Электричка• 13 июня 2024
Ответ длякотопёс
Пользу он должен приносить себе
Когда уже єти совчиxи перемрут?
Ага, значит, он никому и ничего не должен, верно? Тогда, какой смысл государству беречь его?
КротоТо• 13 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Я знаю що не все збивають, є прильоти і уламки. Але дорікати ппошникам що вони не все збивають це яким чмошником треба бути
зробіть краще, якщо інші на вашу думку, роблять не так. Слабо?
ГугелП@лАмался• 13 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Многие взрослые мужчины и без 3 детей не идут воевать
а за что воевать ?
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
В мене ненависті немає ні до кого, окрім русні, але, якщо ми боремося за вільну країну, свободу, то, на мою думку вона повинна бути доступна кожному громадянину країни. А так, дякуючи нашій артистичній владі, яка не змогла своєчасно прийняти міри і вибудувати стратегію, люди не рівні в своєму праві на життя та вільне пересування, в цьому корінь проблеми. І на додачу, багато ’татусів’ , у яких до життя дитини причетним був тільки пісюн колись. І згадали вони про них, коли треба було сраку рятувати, а по факту, якщо поставити перед дитиною фото тата-героя та ще декількох дядьків, не факт, що дитина впізнає. Є ще такі, що кидають срані копійки, всерйоз, вважаючи, якщо закон каже процент від зарплати, то вони борг віддали, а чим живе дитина і які в неї реальні потреби, гадки не мають. Але є багато достойних багатодітних батьків, які опора своїй родини, в моєму оточенні, якщо чесно таких переважна більшість.
Згодна
Кицюююня• 13 июня 2024
Ответ дляУкраїна наше все
В чому лукавство?
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляФайна_зупка
Не розумію, нащо знов ця тема? Ви багатодітна родина і вашому чоловіку дорікають? Вже сто разів обговорено, кожен залишиться при своїй думці.
До чого тут це?
бо це лазейка, щоб злиняти. Я якщо чесно взагалі не розумію, чому одним чоловікам можна виїзжати за кордон (інвалід, багатодітний, чи ще щось), а іншим не можна, бо військовозобов´язаний?
Подивіться на це з боку економіки? Країна і так в ж***, молодь виїзжає, чоловіків меншає, так ще працездатні налогоплатники виїздять, типу до родини чи на лікування. Зараз чоловікам і тут добре платять, бо немає спеціалістів. Більшість ховається, бо офіційне працевлаштування через військомат. Так ще ті, хто має відстрочку чи списаний за станом здоров´я тікають. Як тут працювати, то жутко хворі, а як за бугром вкаливать по 12-16 годин, то нормально
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляМиззери
Сейчас начнут призывать многодетных радости будет но не долго потому что потом начнут призывать студентов и озлобленные многодетные это поддержат а потом и женщин и это поддержат уже и студенты) потому что все друг на друга злы за травлю и думают -если я то почему не он-она? Пусть все как тут писали сдохнут
А потом окажется неприятным сюрпризом что зацепит всех и внучку и жучку
💯
КротоТо• 13 июня 2024
Ответ дляЭлектричка
Ви в адекваті? По вашому купити зброю це як в маркеті булочку купити.
Электричка• 13 июня 2024
Ответ дляКротоТо
Слідкуйте кому відповідаєте.
Фонды тоже не могут покупать оружие, к Вашему сведению. И, да - смысл остается тот же - не равноценны Ваши несколько тысяч, и кровь, которую парни проливают там.
P/S. да - согласна, про ’покупают чем сбивать’ - не Ваше, затупила.
Просто, до ужаса бесит вот это умничание с дивана. А, тех, чьи мужья там - я прекрасно понимаю, у них, хоть, повод есть чего-то требовать.
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Если на державу.то державу сейчас защитить нужно чтобы было где працювать)
Пусть сменит того.что в окопе.
Тот тоже на державу попрацюе.а ваш его и державу позащищает)))
Пусть сменит того.что в окопе.
А тот кто дома ухиляется, тому не надо никого заменить?
Уси Пуси• 13 июня 2024
Ответ дляЭлектричка
Я ни за что не плачу, и по сути платить не должна! Это добровольные донаты, на потребность, на ту потребность которая нужна ребятам. Будут собирать на оружие- будем донатить на оружие.
А по поводу машин, они очень важны на фронте, и раненых вывозить, и боеприпасы подвозить, и еду на 0 возить.
Джага-джага• 13 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Шо тут не пишем?
У меня именно к многодетным нет претензий вообще, я не понимаю логику нашей власти. У нас низкая рождаемость и некому будет потом платить пенсам пенсии. Они открыли дорогу ща границу многодетным и они вывозят по трое детей и больше из Украины. Так в чем смысл, не могу понять.,
Моторошні троянди
• 13 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви так і не призналися звідки ви те матюччя принесли. А головне - чому не з´ясували у тих, хто те писав.
Я спочатку думала, що це з Советчиці скрин, а вранці придивилась - взагалі з якоїсь помийної ями.
Это с советчицы, могут дать сылку на тему