АлінаУкраїна• 13 июня 2024

Місцевим гейтеркам присвячується

Не тільки гейтеркам, але й всезнайкам, тим хто любить повчати, піднімаючи свою самооцінку за рахунок інших учасниць. Світ тісний, а анонімність вас не врятує від бумеранга. Тож будьте добріші до тих, хто приходить на Порадницю за підтримкою, як це завжди було.
Апель-синка• 13 июня 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Проде английское х сейчас транскрибируются как г. Harry Гаррі
ну да, Шерлок Голмс и Эрнест Гемінгвей (бывший Хэмингуэй)

Ежеви4ка• 13 июня 2024
Ответ дляQuietude
Здесь все, как в жизни, что вас удивляет?) Ну, немного наглее и злее, так как в интернете все смелые.
Ну, не знаю, я в жизни столько глупых, необразованных и недалеких людей, как здесь, не встречала.
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляАпель-синка
Ляяя, сказать это англичанам, которые произносят их Н примерно как нашу Г, они б точно и правильно подуали, что авторкини этих правил йо**нутые.
AnnaOst• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Ой трясця, це новомодне знущання над мовою і здоровим глуздом. Ці поради для тендітних наївняшок і рожевих поні, які життя не нюхали.

І ні, мій коментар це не прояв ненависті, якщо спиратись на логіку стартпосту.
Здається новий правопис остаточно увійшов в дію, перехідний період коли можна було і так і так закінчився
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
Фу-фу-фу, я ним не користуватимусь.

Це гидко!
Елена - 79• 13 июня 2024
Ответ дляАлінаУкраїна
Відмічайтеся, хоч буду знать, хто є хто зараз в Порадниці :-)
Знать бы кто ты Алина, клон со вчерашней регистрацией.
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляЕлена - 79
Это трільчиня-лохиня.

AnnaOst• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Фу-фу-фу, я ним не користуватимусь.

Це гидко!
Ну читати ж ви не кинете через нього,)
Seehund• 13 июня 2024
Ответ дляХитрый Лис
О май гад
У нас фамилия на г, написали в загране на h.))
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну читати ж ви не кинете через нього,)
Звісно, ні, але фільтруватиму те, що читатиму, аби вберегти оченятка свої ясні від кровотечі.))
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляSeehund
В моем случае букву Г прописали в загране как G, так шо еще не факт...
Kuzne4ikSam• 13 июня 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Но даже на английском слово хейт, первая буква звучит как Х, почему решили это слово превратить в ворота?)))
Sk-kik-mango-tesco• 13 июня 2024
Ответ дляKuzne4ikSam
Не ґ, г
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляKuzne4ikSam
Шо було абы як не в руснявых.

Вариант учить родной язык у этих идиотов даже не рассматривался.
Bosikom• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
Это тупенькие хвеминиздочки решили закосить под вумную неруснявую илитку и насилуют украинский язык англицизмами - выглядит убого. Лучше бы не заменяли кацапизмы англицизмами, а Рідну Мову учили.
так дело в том, что правильнее было бы написать хейтерка. от английского слова ’хейт’. а ’гейт’ это ворота по английски. и ’гейтерка’ как то даже не знаю...
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляBosikom
Я знаю.
Но этим необразованным промежностям разве докажешь?
Love_Love_Love_• 13 июня 2024
Ответ дляЕлена - 79
Я думаю то мама Нікітки
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я думаю то мама Нікітки
Абы не юра.
СвітланкаОК• 13 июня 2024
Ответ дляNiffler
А що не так? Їх Н наша Г - все ж так і є.

СвітланкаОК• 13 июня 2024
Ответ дляKuzne4ikSam
Транслітерація.
СвітланкаОК• 13 июня 2024
Ответ дляBosikom
Ну так, потрібно диференціювати. Якщо в англійській мові хейт, то логічно і транслітерувати з Х.
В принципі, зараз крутять той правопис як хочуть, тому й такі виходять гейти.
Niffler• 13 июня 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Але ж читається і як Г, і як Х.
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляАлінаУкраїна
та да, тут народ про себя тему увидел и давай отзываться. все правилно написано, може т примитивно, но так что бы любой подросток смог разобратья и не рассраиваться
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляАлінаУкраїна
Пані, активніше :-))))
бабы и такстараются, видите соклько вылезло из под своих полодцев и каменюк, и все ШШШШШ, ШШШШШШ
Abrado• 13 июня 2024
В мене є знайома косметолог, яка активно почала вести свій блог в інсті, розповідати про косметику, процедури, уколи, щось про себе. Так каже, що із плюсів клієнтів стало в рази більше, але і гімна посипалось стільки, що вона навіть хотіла забити на той блог. Одна з клієнток була психологиня, яка допомогла не реагувати на хамство, але, каже, що й досі іноді є коменти чи повідомлення, що чіпляють.
Natalia505• 13 июня 2024
Ответ дляQuietude
Нічого спільного з реальністю. Тут хамло уявляє себе інтелігентом, дурень Нобелівськім лауреатом, повія думає що Богіня, а ледащо розповідає що вся проблема в ресурсах. Тут кожна може бути тим ким хоче,а не тою ким є насправді.Оптимістів топлять, песимісти оплакують все що тільки можна оплакати, стогнуть і рвуть на собі волосся. І по більшості, чомусь впадають в крайнощі або біле або чорне. Життя геть інше, воно кольорове. Воно цікавіше, люди адекватні і здатні контролювати емоції і висловлювання. В житті до опонента більше поваги.
Ms. Wonka• 13 июня 2024
Ответ дляАпель-синка
Це ще до французської не дійшли...
Буде і Ренаулт, в Пеугеот, і письменники Дюмас да Маупассант.
mymoly• 13 июня 2024
Ответ дляЕлена - 79
Кто такая гейтерка ?
Веселка АнаУрівна
miss.olja• 13 июня 2024
Гейт это хейт?? Уже хочется начать хейтить…
Julieta78• 13 июня 2024
Ответ дляДождливая
Якого гуя оце так знущатися
Аж кохве носом пошло....